www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Okulista - dobry specjalista w Krakowie ? (12976 - wyświetleń)
- Autor marwika Dodany 2008-10-30 14:23
Czy ktoś może mi polecić dobrego specjalistę - okulistę, przyjmującego w Krakowie?  Najlepiej gdyby to był fachowiec od wysokich krótkowzroczności i jaskry.
Dobrze by było , gdyby to był okulista z poradni przyszpitalnej.  Moja wada wzroku jest dość poważna (wysoka krótkowzroczność, zmiany zwyrodnieniowe siatkówki, niedowidzenie na jedno oko, jaskra), więc potrzebuję naprawdę dobrego fachowca.
Będę wdzięczna za wszelkie namiary. Z góry bardzo dziękuję.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-10-30 16:23
DOBRYCH SPECJALISTOW NIE MA TYLKO SA TACY KTORYM SIE UDAJA ZABIEGI
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-10-30 16:33
prwda szczerbaty :-)
Nadrzędny - Autor marwika Dodany 2008-10-30 20:35
A Pani Mycko jak zawsze pomocna :-(  Żenada.....
Lepiej jak wogóle glosu nie będziesz zabierać.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-10-30 21:01
masz prawo tak myśleć zawsze byłaś przeciwko mnie i ni tylko mnie a to że się z kimś zgadzam lub nie jeśli chodzi o czyjąś wypowiedź nie oznacza żenady pamiętaj że największy specjalista ma prawo do błedu 
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-10-30 20:14
marwika ty ich nie słuchaj. Kraków ma wiele poradni od tak dla zabawy wejdź na forum miasta Kraków i tam popytaj a napewno ktoś Ci odpowie szybciej niż na tym ogólnym. najprawdopodobniej będziesz sie jak i tu musiała zarejestrować i zalogować ale zawsze masz bliżej swoich. Spróbuj
Nadrzędny Autor marwika Dodany 2008-10-30 20:34
Dzięki :-) Spróbuję.
Tylko pisząc tutaj , myślałam,że może trafię na kogoś z Krakowa.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-10-30 20:41
Wiem ale tam szybciej znajdziesz. Wiesz jak w wakacje byłam w Krakowie to po paru przeszłam sie osobiście i nic nie załatwiłam. Na ogół gabinety prywatne i jak z NFZ to musi być skierowanie.Poza tym nie podobała mi się udzielana informacja jakby im nie zależało na pacjentach. Spróbuj tak jak poradziłam szybciej powinnaś znaleść coś dla siebie.

miłego szukania i owocnego
Nadrzędny Autor MarcinMar Dodany 2015-07-06 10:35
Pan Piotr Chanecki według mnie jest nie dobry a bardzo dobry. Nie będę się rozpisywać tylko proszę stronkę z informacjami o doktorze: http://kcp.pl/lekarz/piotr-chaniecki/okulista-lekarz-medycyny-pracy/krakow/
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-07-27 11:04 Zmieniony 2015-07-27 11:11
Profesor Zagórski.
Kraków ul. Solskiego 7 (na Żabińcu)
tel. 601257464
To jest kliknika Zagórskiego. Do Niego przyjeżdżają ze Stanów Zjednoczonych.
Jeździ po Polsce.
Na początek jest się rejestrowanym na wizytę kwalifikacyjną u jednego z okulistó, po wykonaniu odpowiednich badań dopiero jest umawiana wizyta z profesorem Zagórskim.
Ja miałem u Niego zabieg na oba oczy - jest świetny w swoim fachu i wbrew temu co tu piszą zgorzgniali jest fachowcem w swojej dziedzinie.

Dodam jeszcze od sieibe, że nie zgadzam się ze zdaniem z kilku postów powyżej.
Uważam że fachowcy są ale i fachowcom czasami się nie udaje - nie ma ludzi doskonałych.

Pisanie takich postów jak również popieranie ich jest delikatnie rzecz ujmując (jak to wyżej zostało napisane) żenadą. To jest brak kultury - nie masz nic sensownego do powiedzenia nie pisz, posty nabijasz?
Udać to się może zabieg wymiany dętki w rowerze, a żeby wykonać zabieg na oku trzeba być specjalistą.
Nadrzędny Autor kami88 Dodany 2017-01-26 12:12
Według mnie najlpesza klinika - Centre de la Vision, mają świetny sprzęt i bardzo dobrą opinię również u moich znajomych. Odwiedzałam wielu okulistow i to również poza Krakowem, ale jakoś nie byłam przekonana natomiast u dr.Szendzielorz widać zaangażowanie w badanie, nie raz dwa i następny.
Nadrzędny Autor kami88 Dodany 2017-03-15 10:23
W Krakowie polecam dr. Szendzielorz - założycielkę centrum okulistycznego Centre de la Vision. Ma miłe podejście,  potrafi na spokojnie wszystko wyjaśnić.
Nadrzędny - Autor papaja Dodany 2019-02-13 16:19
[usunięte]
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2019-04-03 23:09
Za zabieg laserem FemtoLASIK standard  3350 zł to  nie wysoki koszt?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Okulista - dobry specjalista w Krakowie ? (12976 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill