www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szukam na nowo przyjaciół i przyjaciółek Kraków i okolice! (845 - wyświetleń)
Autor Kajka30 Dodany 2018-01-08 16:58
Mam 36 lat.Jestem niepełnosprawna,ale na chodzie.Od Krakowa dzieli mnie godzinę i trochę minut jazdy busem.Jeszcze 9 lat temu miałam dużo koleżanek i kolegów.
Miałam też przyjaciółki i przyjaciół.Ale życie tak się ułożyło że kontakty się urwały bo albo wspólnoty do których należałam się rozpadły
albo jak byłam w szpitalu albo że np.zakładali rodziny,wyjeżdżali,w przez te ostatnie 9 lat poznawałam różnych ludzi i młodych i starszych ale nie byli albo z tych rejonów
albo mnie nie chcieli zaakceptować.Albo trwało to krótko bardzo bo tak się ludziom układało że mieli np.wyjazdy wakacyjne i potem zapominali o mnie.
Pragnę poznać nowych ludzi dobrych i wesołych przyjaciół i przyjaciółki z Krakowa i okolic np.Skawina.
Oraz także z miast też z małopolski takich jak Chrzanów,Libiąż,Trzebinia.
I na Śląsku:Jaworzno.
Jestem raz smutna a raz wesoła.Lubię np.oglądać seriale lub filmy komediowe.
Więcej opowiem przez mejla a potem telefon.Szukam ludzi w różnym wieku z takich miejscowości jak wymieniłam powyżej
do spotkań na żywo.
Mój mejl:truskawka147@poczta.onet.pl
Zapraszam do kontaktu.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szukam na nowo przyjaciół i przyjaciółek Kraków i okolice! (845 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill