www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odwołanie od decyzji ZUS do Sądu (1362 - wyświetleń)
Autor mAwAnq Dodany 2018-06-19 17:12
Mam takie zapytanie.Jestem na przed Sądowym okresie odwoławczym.Od stycznia 2018 walczę z ZUS o przyznanie mi częściowej niezdolności do pracy.Odwołanie od decyzji ZUS złożyłem 14.05.2018r.Czekałem cierpliwie aż ZUS powiadomi mnie że akta zostały przekazane do Sądu Okręgowego I instancji.Do 16.06.2018r nie otrzymałem żadnego powiadomienia.Więc więc wysyłałem do ZUS maile z zapytaniem co z moim odwołaniem do Sądu.Po kilku mailach dostałem odpowiedż że Akta mojej sprawy zostały przekazane 25.05.2018r do Sądu I Instancji.Chciałbym się dowiedzieć czy taka sytuacja którą opiszę wymaga pomocy prawnika.Po tych ponagleniach mailami ZUSu,dostałem dziwny prywatny telefon z numeru zastrzeżonego, nikt mi się nie przedstawił zapytano mnie czy przyjadę na badanie,neurochirurgiczne i neurologiczne,po chwili zastanowienia rozpoznałem po głosie lekarza orzecznika który wydał negatywną opinię mojego stanu zdrowia,mówiąc mi że mam przyjechać z nową dokumentacją leczenia.Do jego gabinetu który nadmieniam znajduje się   po za organem rentowym ZUS.Dla mnie jest to podejrzane.Gdy wysłałem znowu maila do ZUS z ta wiadomością.Otrzymałem telefoniczna odpowiedz nie mailem, że ZUS nie ma nic wspólnego z tym badaniem i że nic nie wiedzą o takiej informacji.Z Sądu też nie dostałem żadnego wezwania na badanie Biegłych lekarzy.Czy mam jechać na to badanie.Czy raczej zgłosić to w Sądzie.Bo te badanie ma się odbyć teraz w ten czwartek.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odwołanie od decyzji ZUS do Sądu (1362 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill