www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jak wygląda sprawa w sądzie? (odwołanie od orzeczenia) (3034 - wyświetleń)
- Autor Omsk Dodany 2018-07-18 14:44
Dzień dobry.

Będę mieć sprawę w Sądzie Pracy w związku ze złożeniem przeze mnie odwołania od orzeczenia Wojewódzkiego Zespołu ds. (..).
Jak wygląda taka sprawa?
m.in.
1. Kto będzie reprezentował Wojewódzki Zespół?
2. Czy będzie lekarz, który orzekał? Czy będą biegli którzy mnie badali na zlecenie sądu?
3. W jakiej kolejności sędzia będzie przepytywał mnie i lekarzy?

Obecność jest nieobowiązkowa i zastanawiam się czy iść czy nie iść.
Nadrzędny - Autor 3mającyQle Dodany 2018-07-18 17:38
Po mojej stronie był biegły który przedstawił swoją opinię ,gadał chyba z 15 min. Ja nie miałem nic do dodania.  Ze strony orzecznictwa był prawnik ,który coś tam powiedział o paragrafach. Sąd w składzie, troje sędziów byli zgodi  i orzekli to co biegły ,wyrok korzystny dla mnie.
Nadrzędny - Autor Omsk Dodany 2018-07-19 13:15
Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź.

Pozwolę sobie jeszcze spytać: o decyzji jaka będzie zawarta w wyroku dowiedziałeś się jeszcze na sprawie czy dopiero później z lektury pisma z wyrokiem?
Sądzisz, że stawienie się na sprawę jest dobrze widziane?
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2018-07-19 17:32
Na sprawę warto się stawić. Wyrok zawsze jest ogłoszony po pewnym czasie. Uzasadnienie jest tylko wtedy jeśli o to poprosisz - napiszesz.
Nadrzędny Autor Omsk Dodany 2018-07-20 11:34
Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź.

Dzięki Wam mam znacznie mniej wątpliwości.
Nadrzędny Autor dziobnij Dodany 2018-07-23 14:53
Na sprawę idź KONIECZNIE. Najpierw składasz odwołanie do sądu, a później się zastanawiasz czy iść? To niepoważne.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jak wygląda sprawa w sądzie? (odwołanie od orzeczenia) (3034 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill