www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kto pomoże??? (6754 - wyświetleń)
- Autor Inez Dodany 2006-11-03 18:13
cześć Kochani!!

Mam do Was ogromna prośbę.. studiuje psychologie i po mału wgębiam sie w tematykę niepełnosprawności. Swoja prace magisterską chce poświęcić zagadnieniu postrzegania osób niepełnosprawnych w środowisku pracy(wykluczając zakłady pracy chronionej), ale nie o niej chce teraz mówić. Jestem na IV roku i poszukuję osoby chętnej do rozmowy, na forum, czy gg (czy gdziekolwiek) w celu opisania jej sylwetki, funkcjonowania jako osoby z niepełnosprawnością.. Bardzo liczę na Waszą pomoc.
Pomożesz mi??

pozdrawiam wszystkich :-)

Agnieszka ;-)
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2006-11-04 22:05 Zmieniony 2006-11-04 22:17
Inez,
Na "dzień dobry" taka mała wredna uwaga - "niepełnosprawni" tak jak "chrześcijanie", "murzyni", "adwokaci" to ludzie bardzo różni - aż mnie zastanawia co Ci wyjdzie z jednostkowego portretu...
Ale oczywiście masz swoją wizję tego co chcesz zrobić. Tak czy inaczej, jeżeli nie znajdzie się jakiś innych chętny "ekshibicjonista" wstępnie stwierdzam, że służę swoją osobą w granicach rozsądku (choć od razu zaznaczam, że modelką do portertu jestem zdecydowanie niereprezentatywną i mało egzotyczną. ;-))
Pozdrawiam serdecznie
Nadrzędny - Autor Inez Dodany 2006-11-05 16:54
Super!! dziekuję...
w pełni sie z Tobą zgadzam, i uspokajam, nie zamierzam prowadzić opisu grupy na podstawie jednostkowego wywiadu.. Moją prace magisterską zamierzam poprzeć obszernymi badaniami, natomiast to czego potrzebuje na teraz (nie łaczy sie to z moją magisterką) to zawrzeć pewnego rodzaju kontrakt z jedną z osób mogących mi pomóc. Jedyny wymóg to to, aby zechciała poświecić mi troche czasu na opowiedzenie o sobie i swojej niepełnosprawnosci po to, zebym mogła na podstawie takiego wywiadu napisac niedługa pracę diagnostyczną, opisującą jej funkcjonowanie :-)

pozdrawiam serdecznie :-)

Agnieszka
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2006-11-05 22:03
Ależ proszę bardzo. Jeśli uważasz, że ci się to przyda nie ma najmniejszego problemu. "Dostać się do mnie" można poprzez prywatną wiadomość - adresów i numerów raczej nie wpisuję bezpośrednio na forum, żeby nie ułatwiać życia spamerom. Wprawdzie czas oczekiwania na epistoły z mojej strony może być nieco wydłużony, bo na brak zajęć nie narzekam, ale w razie potrzeby nie widzę problemu. Choć nadal zastanawia mnie jakie konkretnie wnioski powinny wynikać z pracy diagnostycznej... ;-)
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Grazyna Dodany 2006-11-05 10:01
Witam Inez!
Czego ja bym nie zrobila dla mlodej osoby, ktora dązy do zdobycia wiedzy. Pracuje od 1996 roku, jako osoba niepełnosprawna. Przeszlam kilka zakladow. pracowalam na roznych stanowiskach. Myslę ze mogę byc pomocna. Prosze napisz. Grażyna Moje gg 9444966
Nadrzędny - Autor Inez Dodany 2006-11-05 17:02
Dziękuję :-) już się zgłosiłam na gg :-) pozdrawiam ciepło
Agnieszka
Nadrzędny Autor tommy Dodany 2006-11-11 15:08
Hej Agnieszka! Nazywam sie Tomek i cheynie Ci pomoge w Twojej pracy naukowej:) zapraszam na gg:8892781 Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Thule Dodany 2006-11-25 19:10
Dzien dobry. Bardzo chętnie pomogę. Pozdrawiam, Jesli masz pytania poprostu sie odezwji,:-)
Nadrzędny Autor Inez Dodany 2006-11-29 09:15
dziekuję za odpowiedz:)
bedę bardzo potrzebowała pomocy, ponieważ zaczynam nieśmiało wkraczac w problematyke zwizana z niepełnosprawnoscia, szeroko pojęta:)

w kręgu tych problemów poszukuje inspiracji do pracy magisterskiej, jak pisałam chce dotknąć tematów związanych z pracą czy coś w tym kierunku..

konkretniej?? jeszcze sie odezwe:)

pozdrawiam

Agnieszka
Nadrzędny Autor jacek Dodany 2007-02-21 15:59
Witam Cię Agnieszko. Od 1971 chodzę na protezie-podudzie prawe. Chętnie Ci pomogę,pisz: stj8@wp.pl
Pozdrawiam Jacek
Nadrzędny Autor Browar Dodany 2007-03-17 11:00
hejjjjjjjjjjjjjjjjj Agnieszka , mozesz liczyc na mnie . Jestem po amutacji od 1968roku i mam dosc ciekawe zycie i pewnie teraz i ja potrzebuje psychologa .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kto pomoże??? (6754 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill