www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Witam (2511 - wyświetleń)
- Autor baronowa11 Dodany 2010-02-09 16:20
Mam pytanie dotyczące orzeczenia o niepełnosprawności syna 20 stycznia syn skończył 16 lat i stanął na komisję i dostał orzeczenie o niepełnosprawności tylko nie wszystko rozumie z tego od 16 roku miał Konieczność  stałego współudziału na co dzień opiekuna a teraz nie dotyczy, prawa do zamieszkania w oddzielnym pokoju nie dotycz mieszkamy w trzy osoby w mieszkaniu o powierzchni 27m2.Niepełnosprawność od urodzenia symbole choroby te same.Pytanie czy mam się odwoływać od tej decyzji.
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2010-02-09 17:09
Ja bym sie odwołał..
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2010-02-10 09:36
Szanowna Pani
Oczywiście ma Pani prawo do odwołania się od decyzji Zespołu w ciągu 2 tygodni, jeśli nie zgadza się Pani z tą decyzją Proszę pamiętać jednak o tym, że aby takie odwołanie było skuteczne, musi być poparte dokumentami umożliwiającymi dokładne poznanie stanu faktycznego i zmianę zaskarżonej decyzji
Nadrzędny Autor kliptuś Dodany 2010-02-10 21:27
Nie napisała pani jaki stopień nipełnosprawności miał syn, a jaki obecnie dostał. Opisuje pani tylko podpunkty dodatkowe. Domyślam się- skoro wcześniej miał orzeczoną opiekę drugiej osoby to miał orzeczony stopień conajmniej umiarkowany, a obecnie opieka osoby drugiej- nie dotyczy, to domyślam się, że dostał tylko lekki stopień niepełnosprawności.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Witam (2511 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill