www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Kobiety niepełnosprawne (10000 - wyświetleń)
- Autor Thule Dodany 2006-11-24 22:06
Pisze prace i wszelkie informacje beda mi pomocne baaardzo wiec dziekuje za wszelkie udzielenie informacji.
Praca dotyczy kobiet niepełnosprawnych (ruchowo),
Jak opostrzegają swoją seksualność? Czy, (a może nie) czujecie się podwójnie dyskryminowane?
Na jakiej płaszczyźnie i co trzeba by było zrobić aby było normalnie (przy założeniu, że nie jest)? Jakie konkretnie podjąć działania? W jakich dziedzinach nauki? Na jakie kursy chciałbybyście uczeszczać? Jakiego rodzaju wiedze posiąść? A może byłyyście już i posiadłyście?
Konkretnie prosze jakiego rodzaju były to kursy czego dotyczyły jak aorganizacja to organizowała?
Czego sie boicie? Jakie lęki chciałybyście przezwyciężyć?
Macie jakieś sugestie?
Pozdrawiam, bedziecie całkiem anonimowe. Prosze o szczerę wyczerpujące odpowedzi,
Dziękuje
e-mail: annaw20@tlen.pl 
Nadrzędny - Autor Thule Dodany 2006-11-25 19:07
Prpsiłabym bardzo o wypełnienie ankiety dot. w/w. tematu, jestem przekonana, ze to przynieskie korzyść obu stonom. Jeśli same nie zaczniemy działać i przełąmywać tematy tamu, mury milczenia nie runą!! !! !!
Nadrzędny Autor Durda Malgorzata Dodany 2006-12-08 21:14
Gdzie ta ankieta? Chętnie wypełnię.
Nadrzędny - Autor Durda Malgorzata Dodany 2006-12-08 21:17
PS chętnie występowałabym pod pseudonimem , niestety nie wiem jak to zrobić. Trochę mnie krępuje podawanie moich danych wszem i wobec. Będę wdzięczna za wskazówki.
Nadrzędny Autor Thule Dodany 2006-12-15 17:13
Witam,
Oczywiscie spokojnie mozna ja wypełnic anonimowo. Prosze odewji sie na moj mail thule@onet.pl
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-11-21 12:59
Nie mam z tym problemu .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Kobiety niepełnosprawne (10000 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill