www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / operowac kręgosłup szyjny czy nie ? (3270 - wyświetleń)
- Autor beniaf Dodany 2010-02-25 21:28
Mam wyznaczony termin operacji kręgosłupa szyjnego z powodu --  rozległych wypuklin na odcinku od C4 do C7 , zwężenia kanału kręgowego do szer.8 mm ( norma 13 mm) ,  centralnej protruzji krążka międzykręg. C5/C6  , oraz istotnego odwodnienia wymienionych krążków międzykręg.   Wymienione zmiany są powodem okresowego drętwienia rąk z całkowitym zanikiem czucia prawej ręki , zawrotów głowy i niewyrażnego widzenia oraz bardzo silnych, rwących bólów prawej ręki  w nocy.     Mój problem to to że kiedy boli , lub kiedy ręka zamienia się w drewno to mogłabym operowac się zaraz ,   ale kiedy dolegliwości odpuszczają zaczynam miec wątpliwości czy operacja jest konieczna.   
Dlatego proszę podzielcie się ze mną swoimi doswiadczeniami , a szczególnie jeśli są na forum Ci  odważni którzy , mają  już za sobą operację kręgosłupa szyjnego - pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-02-27 12:31
beniaf     to jest Twoja decyzja.Ja też mam "skićkany" kręgosłup.Chodziłem do przychodni walki z bólem.Lekarz w pierwszej diagnozie podjął decyzję o punkcji.Zapisał mi leki.Nastąpiła poprawa.Ten sam lekarz mi powiedział,że punkcja jest niebezpieczna.Można uszkodzić nerwy,i mogą być nieobliczalne następstwa.Jeżeli punkcja jest niebezpieczna ,to porównaj to z operacja.......Decyzja należy do Ciebie. Sam/a widzisz,że to jest problematyczne, że nikt nie chce się na ten temat wypowiadać.Pozdrawiam,dużo zdrowia.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-02-27 12:34
W tej sprawie nikt po za zaufanym lekarzem nie może pomóc nie ma identycznych przypadków!!!
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2010-03-01 10:02
W tej sprawie jedyną konkretną pomocą może służyć lekarz prowadzący. To on najlepiej oceni, czy zabieg będzie korzystny
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / operowac kręgosłup szyjny czy nie ? (3270 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill