www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Szanse na przedłużenie renty. Ocencie. (41913 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor stopzusowi Dodany 2010-03-06 17:45
Witajcie, czytam to forum od kilku godzin i generalnie przerażenie mnie ogarnia. Mam 33 lata, za kilka dni mam komisję, ponieważ skończył mi się okres, na który przyznana została poprzednia. Częściowo niezdolny do pracy jestem już od czterech lat, to będzie moja trzecia komisja w sumie w ZUS-ie (dodatkowo mam stopień umiarkowany w komisji miejskiej). Od 24 lat choruję na RZS (reumatoidalne zapalenie stawów), a jak wiadomo przy tej chorobie może być już tylko gorzej. Oczekuję też na operację endoprotezy stawu biodrowego; ma się odbyć w tym roku. Pracuję, a z wywiadu zawodowego wynika, że mam jedynie wykształcenie średnie (LO). Jak myślicie? Jak podejdzie do tego orzecznik? Loteria czy są jakieś podstawy do przedłużenia tej renty o kolejny okres? Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-03-10 14:15
Ocena Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności  komisji nie ma nic wspólnego z orzeczeniem pana doktora w ZUSie/ tzn nie jest wiążąca prawnie celem uzyskania renty.  Do uzyskania renty jak wiesz potrzebna jest orzeczenie z  ZUSu  który rentę przyznaje. Co  orzeknie lekarz  podczas komisji to nikt tutaj na forum Tobie nie odpowie. Ale lekarz napewno zapyta się Ciebie w kontekście Twojej pracy..... Ale każdy przypadek chorobowy jest rozpatrywany indywidualnie i o tym napewno wiesz. Zapoznaj się z podstawowymi aktami prawnymi dot.osób niepełnosprawnych" (jeśli ich  nie znasz to mogę Tobie podać na forum).  Poczytaj"  Praktyczny poradnik osoby niepełnosprawnej". Jestem nieuleczalnie chory . W roku 2011 jadę znowu na komisję lekarską , takie są przepisy. Proponuję codziennie jedną łyżeczkę sezamu do spożycia.

Bądź dobrej myśli. Zaufaj Panu i złoż swoje cierpienia w rany Chrystusa!
Pozdro od Kamyka, W Drodze.... ( od 1988 r).
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-10 14:56
O JAEZU I tutaj ten zboczeniec głosi swoje kazania!!
Nadrzędny - Autor j_kowal Dodany 2010-03-10 19:15
A co w tym złego, że wspomniał o Bogu? Przecież odpowiedział rzetelnie na pytanie.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-10 19:21
"Wspomniał" gdyby tylko wspomniał, poczytaj jego wszystkie posty,gdyby wspomniał tylko ,to nikt by tego nie komentował
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-10 19:51
ja nie widze nic złego w jego postach czy to źle że pisze o wierze ? ktoś kto nie chce czytać nie musi - proste
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-03-10 20:08
Niech załozy sobie własny temat  o wierze  i tam nawraca a nie zaśmieca każdy wątek
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-03-10 20:17
Popieram maltę. Tu wątek Szanse na przedłużenie renty. Ocencie.    A nie módlmy się
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-03-11 09:14
Ella-Jak będziesz miała swój portal,to będziesz mogła rządzić w każdym calu.Tutaj jest forum ogólne dla ON  a nie jest to własność prywatna,jak sobie uzurpują niektórzy użytkownicy.Napewno wiem ,że będzie efekt popieram tego ,tego i tego.A reszta bez prawa podjęcia dyskusji ,bo my tu rządzimy i cały dzień opowiadamy "banialuki"
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 10:22
brawo eligiusz
Nadrzędny - Autor legrad Dodany 2010-03-11 10:40
Proponuję codziennie jedną łyżeczkę sezamu do spożycia.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 10:43
komu to proponujesz i w czym ma on pomóc
Nadrzędny - Autor legrad Dodany 2010-03-11 10:54
Cytowałem Kamyka, sam chciałbym wiedzieć o co chodzi. Miałem nadzieję, że On na to odpowie.
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-03-11 12:44
Nie tylko sezam ale i miód z orzechami oraz suszone daktyle. Smacznego , dobrego .
Nadrzędny Autor Kamyk Dodany 2010-03-11 13:04
W Ewangelii Jezus mówi, że"  przyszedł na ziemię nie po to, by dać pokój ,a przeciwnie , zastać niezgodę".
Ale  żeby Słowo Boże zaśmiecało czyjeś myśli to naprawdę trzeba być gorszym niż praktyczny ateista. Bo ateiści  w taki chamski sposób nigdy mi   nie odpisują i odpisywali lecz  wręcz przeciwnie z szacunkiem do wiary i pozdrowili zawsze miło. Pamiętaj człowieku że na forum nie jesteś anonimowy, więc nie obrażaj, tak ci radzę po ludzku. Nie zapomnij również zrobić w nowym roku badania krwi i kału. To jest bardzo ważne badanie. To  nie są kazania to tylko sentencje dla ciebie również człowieku, zmień dieŧę ona pomaga w wysławianiu  się bardziej kuuuulturalnym.Mistycy dodają ,że wąchając przyprawy żegna się dodatkową duszę, jaką Wiekuisty udziela Żydom  w szabat.

Pozdero od Kamyka ( W Drodze...).P.S. Sorka że tak późno piszę ale musiałem odpowiedzieć na 15 wczorajszych listów .Nie obrażaj!!!
Nadrzędny Autor Kamyk Dodany 2010-03-11 13:24
Zamiast wypisywać dyrdymały i obrażać innych forumowiczów to poczytaj o dobroczynnym działaniu sezamu w organiźmie człowieka. Bo jeśli brakuje kontr racjonalnych argumentów, to zaczyna się posługiwać ironią i głupimi żartami. to typowe dla "obłąkanych geniuszy internetowych.
Kawaa expresso- 100 ml gorącej czekolady rozpuścić  pół na pół z mlekiem i bitą śmietaną dodać syrop amaretto+spienione i posypac skórką pomarańczy. Smacznego !
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-03-11 12:49
Eligiusz wspaniale, coraz lepiej, brawo. Wykorzystać i dokopać to godne twego sumienia.Na innych portalach to samo robisz bo czytałam i tam. Gratuluję inteligencji. I to są ON .... wstyd mi za ciebie i barbarę33. Nigdy nie piszcie na priv!

TU WĄTEK Szanse na przedłużenie renty. Ocencie. I CHOĆ FORUM NIE MOJE MAM PRAWO DO GŁOSU.
barbara33 to ty załóż wątek o religii. Mnie tam nie znajdziesz napewno.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 12:58
nie widze potrzeby zakładania wątku każdy pisze o tym o czym chce nikt też nikomu nie zabroni zabierania  głosu w żadnym z wątków
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2010-03-11 13:35
Tak kazdy pisze o czym chce,ale na Boga piszcie w odpowiednich watkach PO TO SA!!!Piszcie nawet o religii ale w temacie do tego stworzonym a nie gdzie popadnie.KAMYK z łaski swojej odszukaj ten temat albo po prostu załóż,o Bogu tez mozna dyskutowac ale w odpowiednim temacie,inaczej to przerost formy nad trescia i rozezla sie innych uzytkowników a jak mniemam nie o to chodzi.
Czy robienie bałaganu prowadzi do czegos jeszcze oprócz totalnego chaosu?
Nie podporzadkowanie sie takim a nie innym zasadom forum oznacza brak szacunku nie tylko dla autora  watku ale takze dla wszystkich,ktorzy TU zaglądają.Dziękuje za zrozumienie i prosze o zachowanie porzadku.
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-03-11 13:37
Właśnie , w każdym wątku można wspomnieć o Bogu, zacytować fragment wiersza lub piosenki z którą łączy nas nasza przeszłość, itd....A  nie walić w niewinnego chorego człowieka z buta i 'nie zaśmiecaj ', co ja zaśmiecam , to twój dom, pokój, ja nikomu z butami nie wchodzę w życie , staram sie p[omóc , doradzic i zapytac jak nie wiem. Kim jestem ? Jestem grzesznikiem, prorokiem,jestem prawdą , jestem cierpieniem, to co myślę to mówię, co mówię to robię w miarę swoich sił...Niech Imię Pańskie będzie błogosławione! P.S. Forum to nie prywatny folwark.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-03-11 13:43
Kamyk,nic nie zrozumiałes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BAŁAGANISZ,NIE  SZANUJESZ TYM INNYCH!!!Właż do kawiarenki i to juz.MARSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 13:47
krzykiem niczego  nie osiągniesz
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-03-11 13:48
Ciebie to tez dotyczy,tak jak kazdego innego.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 13:49
zgadza sie
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-11 14:03
ZGADZASZ SIE A CO ROBISZ?
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 14:06
Ciebie to tez dotyczy,tak jak kazdego innego.
=
zgadza sie
czego ode mnie  chcesz jeśli moge wiedzieć ?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-11 14:15
SKORO WIESZ TO WSZYSTKO O CZYM NAPISAŁA VAL TO PO JASNA CH...DRZESZ JAPE TAM GDZIE NIE POWINNAS?TERAZ JEST WATEK STWORZONY M.IN DLA CIEBIE A JAK NIE PASUJE TO MASZ JESZCZE DWIE MOZLIWOSCI,ALBO NAPISAC W PAKCIE O NIEAGRESJI,ALBO DO ADMINA O USUNIECIE KONTA NIJAKIEJ BARBARY 33,TO PRZECIEZ UMIESZ.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 14:18
będę robiła to co zechce nikt niczego nakazywał ani zabraniał mi nie będzie to forum jest dla wszystkich czy sie to komuś podoba czy nie
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-03-11 13:37
Valkiria oto mi chodziło. Gdzie nie wejdę by wyszukać jakichś informacji wszędzie mam groch z kapustą. Nic już znaleźć nie można.
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-03-11 14:04
W odpowiedzi do EllaPilnuj swojego nosa i skończ z "własnym folwarkiem"Robisz sobie z forum "gotowalnię sypialnię i inne.Jak chcesz prywatę to masz telefon komórkowy i sobie gadaj "swoje mądrości" do oporu.Mnie nie obchodzi co jesz,co cię boli i kiedy"stękasz"Forum jest dla wszystkich,którzy potrzebują pomocy a nie wysłuchiwania pierdół.Jak długo jestem na forum nie słyszałaś co gotuje Boginka.Ona dla mnie jest autorytetem i nie robi sobie z forum śmietnika "pierduśnic" Jeżeli to ci nie pomoże to pamiętaj,są jeszcze administratorzy,którzy mogą ocenić sposób wykorzystywania forum do celów nie związanych z niepełnosprawnością.Nie myśl ,że się ciebie boje.Latasz po wszystkich forach i na każdym pod innym pseudonimem.Jeżeli mnie gdzieś spotkałaś,to zawsze pod tym samym imieniem.Nie wstydzę się tego.Powiedz na jakim forum jesteś i jak tam się nazywasz.Może masz różne twarze i w różnych miejscach udajesz inną osobę.
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2010-03-11 14:09
Ale Eligiusz,przyznasz,ze troche racji w tym co napisałam jest.?
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 14:09
uważaj bo cie zaraz zablokuje - ot metoda rozwiązywania problemu
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-03-11 14:46
Ale fajnie-pojawił się Żyd i już są kłótnie.Figę mnie to obchodzi,ale tematów wątków moglibyście się trzymać.:-p
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 14:49
żyd też człowiek i trzeba go szanować
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-03-11 14:54
Siwek,uważaj.Ja Ci nie ubliżam.Jeżeli wywołujesz żyda ,to możesz go mieć.Zresztą twoja gęba na awatarze jest gorsza od gęby żyda.Zajrzyj do łóżka twoich koleżanek z kliki,a nam ludziom daj spokój.Nie zgrywaj"szpeca" bo jesteś "cieniasem"
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-03-11 14:58
Nie miałem na myśli Ciebie tylko Kamyka.,a to co napisałem,to żadne ubliżanie.Nikomu tu nie ubliżałem i nie mam takiego zamiaru.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 15:00
jak to nie obraziłeś żydów
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 14:59
:-)
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-03-11 15:12
Nie.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 15:25
ja mam odmienne zdanie i nie musisz z nim się zgadzać
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-03-11 15:48
Basiu droga,to smieszne,przeciez mówiąc do Zyda ze jest Zydem to nie zadna obraza a potwierdzenie faktów,to tak jak teraz powiem do Siwka-ty katoliku,czy to jest obrazanie?Nie popadajmy w paranoje,bo za chwile zaczniemy sie zastanawiac jak powiedziec o szczerbatym-oszczednie uzębiony a o łysym-wybiórczo owłosiony???

Z całą moca proponuje wrocic do mozliwosci przedłuzenia renty a nie zajmowaniem sie pierdołami.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-11 15:59
NO.:-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 16:26
kolejna mądra
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-11 16:45
NO BO TY JAK ZAWSZE NIEZMIENNA-CIEMNOTA!!!
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 19:13
ciemno wszędzie głucho wszędzie :-)
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-03-11 19:19
   Staruszka123         czy zasłużysz kiedyś na 4 CIEMNOTO
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 20:10
:-)
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-03-11 20:10 Zmieniony 2010-03-11 20:14
Do Eligiusza:
I kto tu komu ubliża?Do żadnej kliki nie należę.Nie jestem żadnym szpecę.Tak jestem cieniasem,za to Ty ''Grubasem'',bo partia Cię posadziła za biurkiem i całe życie pilnowałeś stołka,a inni na ciebie robili.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 20:11
robili i wszysto s ,,i
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-03-12 09:07
Wiara rozwija sie gdy mamy ciągły kontakt ze Słowem bożym. Mając zaś wiarę możemy stać się podobni do Abrahama, który otrzymał od Boga wielki  krzyż. Bóg kazal mu zlozyć w ofierze całopalnej ukochanego syna, Izaaka.Historia ta poucza,że Bóg nie chce nas zniszczyć , ani nie chce byśmy cierpieli dla samego cierpienia...Dobrego dnia !
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Szanse na przedłużenie renty. Ocencie. (41913 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill