www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Politycy mają niepełnosprawnych i prawo w d.... i biskupi (8392 - wyświetleń)
- Autor ON3 Dodany 2010-05-20 12:41
Niepełnosprawni! Zapraszam na protest przed Sejmem RP. Nie lękajcie się, nie
wstydźcie się (kto się wstydzi lub lęka niech przyjdzie w masce na twarzy).
Przyjdźcie protestować i walczyć z dyskryminacją, limitami zarobków dla
niepełnosprawnych i okradaniem rencistów z rent (ZUS nalicza niezgodnie z
przepisami unijnymi renty przez co okrada nas z 1/3 dochodu). Stop dalszemu
bezprawiu, przyjdźcie wszyscy jeszcze dzisiaj.
Zobacz ogólnopolski protest przed Sejmem:
www.czerwinski.nazwa.pl/Protest%20pod%20Sejmem%20RP/index.html
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2010-05-20 14:30
kiedy ten protest się odbędzie.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-05-20 16:16
Chyba dziś,trochę spóźniona informacja,bo niby jak tam dotrzeć, po za tym dziś wszyscy zajmują się powodzią,więc termin bez sensu
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2010-05-21 06:45 Zmieniony 2010-05-21 06:48
Woobec tragedii w kraju, powódź, już wczoraj D.Tusk mówił o cięciach w budżecie, cięciach miedzy innymi na szpitale, kolejny raz niepełnosprawni i chorzy maja postawiony próg.
Nie wspomniał o cięciach swoich pensji, pensji polityków ?
Nadrzędny - Autor ON3 Dodany 2010-05-21 13:20
25.05.2010 godzina 9.00. Niepełnosprawni przybywają licznie na wiec pod Sejmem,
aby walczyć o nasze prawa do życia, pracy, szczęścia rodzinnego itp. itd. Nie lękajcie się, przybywajcie licznie z całymi rodzinami i znajomymi
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2010-05-21 14:28
A może organizator przedstawiłby się nam bliżej - kim jest, kogo reprezentuje i co dokładnie chce osiągnąć tymże protestem...?
Nadrzędny - Autor krak Dodany 2010-05-21 17:27
bluengel dobrze zapytał. Ktoś Ty?
Anonimów się nie słucha a przede wszystkim w tym czasie taki protest wręcz odrzuci ludzi od ON. Proste - zarzucą, ON egoizm i to, że nie mają wzglądu na obecnie większe tragedie niż ich prawa o które można zawalczyć w czasie wolniejszym od tak dramatycznych zdarzeń. Zakrawa to na prowokację.
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-05-21 18:40
Filozof sie znalazł oj krak po co takie dywagacje? Protestu nie było a nawet jakby byl to nic nie znaczymy nawet we własnym tutaj gronie. Każdy jest egoistą bo kazdy chce dla siebie a udaje ze dla innych. Co to kogo obchodzi że jest powódź co to kogo obchodzi że byla kraksa samolotowa co to kogo obchodzi że co wekend umiera wiecej ludzi niz w tej tragedii samolotowej i nic to dl rżdzących nie znaczy. Tylu pijanych zatrzymuja co tydzien a tych kierowców nie ubywa jak to się dzieje? Przyjdzie wołac o glosy na wybory to przyjdą ale nikt się nie odezwie bo nie mamy reprezentantów, i wybierzemy "patriotów dla potrzeb chwili" Dewotyzmu i pseudo patriotów u nas ci bez liku.
Nadrzędny Autor krak Dodany 2010-05-23 19:09
Wolodia. Jesteś chyba w jakimś dołku.
Filozofując, można odpowiedzieć Ci, że to wszystko igrzyska. Różni tylko cezarzy. Odpowiedziałem na wątek bo ktoś robi wodę z mózgu. Myślę, że zajrzałeś na stronę, która podana jest w pierwszym poście ON3. Jak myślisz, o czym tak szeroki zakres spraw i tematów świadczy. Chyba, żeby tylko zaistnieć a wszyscy wzywani  „uczestnicy” są tylko narzędziem tego zaistnienia. Wielu jest skrzywdzonych przez różne instytucje. Jest to prawdziwe i dramatyczne, że tak się dzieje. Ale już nie będę dalej Ci odpisywać, bo jak sam napisałeś – „Po co takie dywagacje …. Co to kogo obchodzi … „ Basta.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-05-21 18:52 Zmieniony 2010-05-21 19:02
Pragnę zwrócić uwagę szanownych forumowiczów, że apel autora wątku oraz jego inne działania mogą być (moim zdaniem są) narzędziem w rękach bardzo konkretnych osób - do uzyskania celów politycznych (oczywiście, określonej opcji).
Osobiście radzę dziesięć razy się zastanowić, zanim wyrazicie poparcie dla takich prowokacji. Tacy ludzie bronią wszystkich przed wszystkim - czyli nikogo przed niczym.
Ale, oczywiście, wolna wola.
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-05-24 07:53
Bluengel- W latach 80-tych też byli tacy ludzie ,którzy tylko przestrzegali.Wałęsa i Naród ich nie słuchał i wygrali.......Więc po co ta "gadka". W demokracji każdy robi jak uważa i za to ponosi odpowiedzialność.Jak ON będą protestowały pod sejmem,Ty z tego tytułu nie poniesiesz konsekwencji .Może, po jakimś nawet małym "sukcesie"protestujących,podłączysz się pod to ,jak już dawno niektórzy podłączyli się pod zwycięstwo solidarności.
Nadrzędny Autor Buziaczek08 Dodany 2010-05-25 14:47
ELIGIUSZ.
MASZ RACJE...
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-05-25 21:23
Wiem że ilu polaków tyle teorii, ale ja z gloszoną teoria przez Ciebie się nie zgadzam. Fakt że wygrał Wałęsa ale Narod przegrał. Takie jest moje zdanie i taka teorię zawsze glosiłejm i gloszę . Nigdy nie byłem zwolennikiem Solidarności  i nigdy nie popierałem w tym przewrocie kościoła. Dzisiaj organizować protest to mlyn na wodę dla takich jak Ty i reszta "zwycięskich ludzi przewrotu lat 80 - tych" A pokrzywdzeni przez los i przez ludzi pazernych władzy tak zwanej demokracji,  pozostali,  między innymi jak wy to nazywacie "ON" bo przez gardlo wam nie chce przejść ze to niepelnosprawni i inwalidzi, nikomu nie potrzebni i zbyteczni próbujący  walczyć o swoj los są ponizani i spychani na margines , choc też niejednokrotnie są to ludzie wykształceni ambitni ale niepelnosprawni. Tu aż się prosi przywolać porównanie z czasów hitlera ktory tepil ludzi kalekich i obecnie jest niewiele lepiej niz w tamtych czasach. Faktycznie kazdy ma prawo do swojej oceny ale nie mowcie ze solidarność i ten system to raj.
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2010-05-26 07:37
Do Wołodii.Zgadzam się z Tobą całkowicie .Ja jestem starym emerytem ON ze znacznym stopniem.Wiek +7o.......Też nie popieram tego co się dzieje z Solidarnością obecnie .Wiem,że pseudodziałacze myślą teraz o karierach i zdaję sobie sprawę jaki stosunek do ON mają rządzący .Myślą tylko o swoim korycie ,to jest prawdą.Ja pisząc o Wałęsie i dawnej solidarności nawiązałem tylko do idei.A nie wyrażałem akceptacji Solidarności w "wydaniu"obecnym ,bo jak pisałem mam całkowicie negatywną ocenę.Ale jak chcą obecnie  "warszawiacy" będącymi ON zaprotestować pod sejmem,to dlaczego im to odradzać,jak Oni wystąpią w imieniu ON z całej Polski.Pozdrawiam i chyba się zgodzisz ,że nie pisalem hymnów pochwalnych o dzisiejszej niby "Solidarności".
"
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Politycy mają niepełnosprawnych i prawo w d.... i biskupi (8392 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill