www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / transport dla niepełnosprawnych warszawa (4007 - wyświetleń)
- Autor okularnica Dodany 2010-05-31 11:28
Poszukuję informacji nt. możliwości wynajęcia transportu dla osoby niepełnosprawnej z Warszawie, celem przewiezienia jej nad morze.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-05-31 11:47
Taksówka lub firma transportowa dysponująca np. busem dostosowanym - znajdziesz w googlach.
Nadrzędny - Autor okularnica Dodany 2010-05-31 12:04
To wiem, nie szukam taksówki.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2010-05-31 12:37
Szanowna Pani
poniżej podaję namiary na firmy transportowe zajmujące się przewozem osób niepełnosprawnych. W przypadku wyjazdu nad morze, cena najprawdopodobniej będzie ustalana indywidualnie
EuroComfort tel. 514049038; eurocomfort@op.pl
Tabus tel. 601180404
Wlatrans tel. 228798088; 508391750
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-05-31 12:40
Jeśli w takim razie szukasz usługi (czego na wstępnie za napisałaś) za darmo i w przystosowanym pojeździe, będzie trudno. Fundacje czy stowarzyszenia posiadające np. busy wspierają w takim zakresie swoich podopiecznych (czyli członków). Nie wydaje mi się, aby ktokolwiek (poza prywatną osobą, która zechce taki kurs sfinansować) nawet mógł inaczej taką rzecz formalnie wykonać, ponieważ za paliwo i czas pracy kierowcy ktoś zapłacić musi... Próbuj w Caritas albo podobnych, może ta osoba będzie mogła się zabrać "przy okazji" jakiegoś innego wyjazdu samochodu akurat w tym czasie i kierunku, co potrzeba.
Ja znam organizacje mające własne auta, ale jest zrozumiałe, że służą one przede wszystkim ich stałym podopiecznym. Inaczej tego nie widzę.
Nadrzędny Autor okularnica Dodany 2010-06-01 09:31
Dziękuję za informacje.
Szukałam /i znalazłam/ firmę transportową, która moża byłoby przewieźć dziecko lezące z rurką tracheotomijną, porażeniami kończyn bezpiecznie nad morze.
Dziękuję za wszelkie informacje.
Co do Fundacji czy Stowarzyszeń to doskonale wiem, że potrzebuje przede wszystkim transportu dla swoich podopiecznych, czasami tylko wypożyczają auta aby "dorobić"
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / transport dla niepełnosprawnych warszawa (4007 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill