www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Chamstwo na innych portalach (Strona 4) (109422 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-06-08 11:08
DO KOKO-ZIELONEOKO.
KOKO-ZIELONEOKO NAPISAL/LA

>Buziaczek żałosny jesteś jak nie wiesz o co poszło to się nie wypowiadaj i nie pisz tego co nie wiesz .Ja tam nie będę chodzić bo niby po co .Jestem stara ,ale nie głupia .Wiesz co to jest zazdrości bez uzasadnienia .Nie lubię głupich ludzi a tym bardziej takich co udają kogoś innego niż są w rzeczywistości .A nie mogłam nic zrobić ponieważ co bym nie zaproponowała czy cokolwiek nie zrobiła zostawało natychmiast kasowane i usuwane .Jak Popierałam Norbiego i pozostałych to byłam dobra nawet nazywano mnie przyjaciółką ale jak się sprzeciwiłam jeden jedyny raz zostałam zdegradowana i wywalona za to że napisałam prawdę .Więc się nie wypowiadaj i nie dokuczaj jak nie wiesz prawdy . >


JESTES BARDZO ZLA OSOBA, ZAKLAMANA, ZLOSLIWA, ZAPATRZONA W SWOJE "EGO". ROBISZ MNIE ZA NIESPELNA ROZUMU, PISAC ZE, NIE WIEM O CO POSZLO TAM. ZAPEWNIAM CIE ZE WIEM DUZO WIECEJ NIZ CI SIE WYDAJE, CHOC NIE JESTEM TAM, ALE CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM POTRAFIE. WIEM TEZ, JAK I KAZDY DOBRZE ROZUMUJACY CZLOWIEK, ZE CIEBIE WYWALI NIE ZA TO ZE NIC NIE MOGLAS ZROBIC A ZA TO CO TU WYPISUJESZ NA TYM I INNYCH FORACH NA ICH TEMAT, I ZA TO ZE NONSTOP KLUCILAS SIE Z ADMINISTRATORAMI, ZA TO ZE JESTES ZAZDROSNA, MSCIWA, ZE KIERUJE TOBA ZADZA ZAZDROSCI, ZE INNA OSOBA ZDOBYLA ZAUFANIE I PRAWA ADMINISTRACYJNE, ZE NIE POTRAFILAS NIC ZROBIC A TYLKO "PYSKOWAC", KLOCIC SIE. A KTO ZALOZYL TEN WATEK, JAK NIE TY, DLACZEGO SIE UTRZYMUJE? ODPOWIEDZ JEST BARDZO PROSTA. BO KOMUS ZALEZY NA ZLYM WIDZERUNKU INNYCH, NIE ZRZESZONYCH FOR I PORTALI. BARNADA24 MA RACJE, ZE JESTES TUTEJSZYM "KLAKIEREM".
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-13 01:02
Jestem zła i wściekła na takich oszołomów zawsze byłam taka jaka jestem nigdy się nie zmieniłam nigdy dla żadnych organizacji nie pracowałam nie jestem żadnym klakierem a Wy wszyscy co macie do mnie to ja naprawdę nie wiem proponuje odwalcie się ode mnie i przestańcie mnie oczerniać .Naprawdę mam was czasami dosyć.Znajdźcie sobie kogoś innego na dokuczanie .
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-06-13 07:58
Oj KOKO jeśli zawsze taka byłaś to głębboko współczuje twojej rodzinie i twojemu otoczeniu,bo chyba trudno z kimś takim wytrzymać,bardzo żałuję ,że wywalili cię z tamtego forum,bo przynajmniej tu był spokuj
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-06-13 14:48
KOKO TO WYJATKOWA KOBIETA.NAJPIERW WYZYWA OD OSZOŁMOW INNYCH A POZNIEJ JECZY,ZE JEJ NIKT NIE LUBI.KOKO,TRZEBA PONOSIC ODPOWIEDZIALNOSC ZA SŁOWA A TYM BARDZIEJ ZA SIEBIE.
Nadrzędny Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-13 20:24
Staruszka 123 No jestem wyjątkowa tu się z tobą zgadzam .nikogo bezpodstawnie nie wyzywam jak ktoś wypisuje o mnie herezje trudno żebym siedziała cicho i nie protestowała .Ja ponoszę odpowiedzialność za to co piszę .A nie pozwolę żeby pisano o mnie głupoty .Znajdź się w takiej sytuacji -podam Ci przykład : pisze ktoś tobie na gg głupoty wysyła jakieś dwuznaczne propozycje i jeszcze głupsze obrazki ,a obok ciebie siedzi twoja druga połówka życia i to czyta .Ciekawa jestem co byś zrobiła Ty i Twoja połówka .Ja przez parę dni tłumaczyłam że to człowiek chory i nie bardzo rozumie co pisze .Ponieważ mąż zna osoby z którymi mam kontakt na co dzień i wie co taki chory potrafi mówić więc po prostu przeszedł do tego tak jak przyjmuje gadki chorych -upośledzonych .A wniosek powinnaś wyciągnąć z tego sama .
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-06-14 22:27
Witaj  Staruszka123,stęskniłem się za Tobą.Czemu nie opowiadaż mi kawałów na priv.
KOKO podrywa facetów,a w 1984 już miała 2 dzieci,to obecnie już jest starą babcią :-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-06-15 12:09
SIWKU,KOCHANY MOJ,MOWIŁES OSTATNIO ZE STŁUKŁES OKULARY I ZNACZNIE POGORSZYŁ CI SIE WZROK ALE ZEBY NIE ZAUWAZYC PRIV OD SWOJEJ RYBENKI TO JUZ PRZESADA.:-D
Nadrzędny Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-13 20:08
Maltabar No zgadłeś zemną trudno wytrzymać ale rodzinka jakoś wytrzymuje .Chociaż czasami mają problem jak coś robią nie tak. Albo po mojemu , albo pa pa ja się do nich nie wtrącam ale oni jak chcą zemną zgody to muszą robić tak jak a chce .Żałujesz mnie czy tego portalu bo nie bardzo rozumiem .Na razie mnie stąd nie wywalają i nie jestem żadnym płatnym klakierem .A kasa by się przydała na opatrunki na pieluchy jednorazowe na leki przeciw bólowe i na wiele innych rzeczy ale to już inny problem .Wiesz kiedyś stwierdzono że jak nie można nic załatwić w urzędzie to należy mnie tam posłać ,i zawsze przynajmniej częściowo udaje mnie się coś załatwić .Więc Maltabar nie użalaj się ani nad moją osobą ani nad portalem Widać nie zalazłam im za paznokcie skoro jestem tu tak długo .
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-06-14 14:58
do maltabara w stosunku do wypowiedzi w sprawie  koko......masz całkowitą rację kto z takim oszołomem wytrzyma.Jaki był spokój przez pół roku,bo była na innych portalach.Z tamtąd ją wywalili ,więc przyszła znów tutaj.A co to nawymyśla to głowa mała.Poczekamy,może skończy fantazjować.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-06-15 06:22
Na to nie liczę ,ale może znowu zniknie
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2010-06-15 12:42
Koko-zieloneoko

>Wiesz kiedyś stwierdzono że jak nie można nic załatwić w urzędzie to należy mnie tam posłać ,i zawsze przynajmniej częściowo udaje mnie się coś załatwić>


a możemy składać prośby, to załatwisz coś
moja pierwsza prośba - załatw aby leki były tańsze , bo nawet  Wit C  30 tabletek kosztuje aż ponad 6zł
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2010-06-15 17:24
Savoir vivre???? Werbeno co z tobą?????  
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2010-06-15 17:34
Pytanie do koko-zieloneoko jest Bardzo Poważne.
Kobieta jest zaradna, czytałam też w dziale ptaki, jak zaopiekowała się wroną  i nie tylko.
Pytanie o działanie  na rzecz dobrych inicjatyw społecznych służących ludziom jest stale potrzebne.
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-17 14:40
Tak zawsze starałam się być zaradna co niektórym się nie podoba .Z zamiłowania jestem ornitologiem mam małą hodowlę ptaków egzotycznych takie moje małe domowe ZOO .Zawsze opiekowałam się ptakami odchowywałam pisklaki i okaleczone ptaki staram się być pomocna potrzebującym ptakom i ludziom tez ale nie każdy to umie docenić .No jeżeli uważa ktoś ze ja fantazjuje to jest jego zdanie .A jak chce obejrzeć moje zwierzaki i ptaki zapraszam na moje gg 7029924 tam może w moich albumach obejrzeć mój zwierzyniec a tam są linki do moich stron i można tez je obejrzeć .Zawsze jestem jednakowa nigdy się nie zmieniam .Mam swoje lepsze i gorsze dni miewam humory jak każdy ale mam jedną wadę nie umiem kłamać i zawsze na tym cierpię bo nie jestem dwulicowcem nigdy nie podaje się za kogoś innego i nie rozdwajam się ani nie podszywam się pod kogoś .Nie pisze sama do siebie ani sama sobie nie odpisuje .A tu niestety jest parę osób co ma po dwa linki albo i więcej i sam sobie odpisuje to naprawdę jest śmieszne .Jak można pisać na jednym portalu w dwóch postaciach i sobie odpisywać .Ale to już jego problem .To jest dla mnie jakaś choroba takie rozdwojenie jaźni .No rozpisałam się kończy mnie się przerwa zaraz muszę wracać do pracy  .Mój mobilny internet zaczął działać
więc będę mogła częściej poszperać w internecie.
Nadrzędny - Autor migotka Dodany 2010-06-25 19:51
Dziwię się, że tak się tam domagacie uczestnictwa.
Forum to bardzo ubogie, prymitywne i niesympatyczne.
Nie szkoda wam zdrowia i czasu na tak bezsensowną wymianę zdań.
Ja tam byłam tylko chwilkę, i o tę chwilkę za dużo.
Dziś tu weszłam i co widzę - spektakl trwa - żenujące.
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-06-26 13:19
MIGOTKA.
JAK CI NIE ODPOWIADA TAMTO FORUM, TO NIE MUSISZ TAM WCHODZIC. A TAK NAPRAWDE, MOIM ZDANIEM TO FORUM JEST BARDZO SYMPATYCZNE, A TYLKO KOMUS NA TYM ZALEZY, NA TYM ABY POSTAWIC JE W ZLYM SWIETLE. FORUM MA SWOJ REGULAMIN, KAZDE, A JAK SIE NIE POTRAFILO DOSTOSOWAC SIE DO TEGO REGULAMINU I NAGMINNIE GO LAMANO, TO SIE Z NIEGO WYLATYWALO. PROSTE.
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-28 15:09
Moi kochani regulamin regulaminem a kultura kulturą Ja mam naprawdę tyle zajęć ze wchodzenie na napromieniowanych naprawdę przestało mnie interesować .Zwróćcie  uwagę  na  jedno ze tam tylko 4 osoby piszą i nikt poza nimi To jest forum ludzi takich co lubią walczyć z wiatrakami .Ale to ich problem ale jedno mnie dziwi ze ludzie mogą pisać jako dwie kub trzy osoby na jednym forum .Dla mnie to chore .Ponadto wypisywanie bzdur że jestem jakimś szpiegiem jakiejś opcji to jest raz że nie na miejscu a dwa takie pomówienia mogą się skończyć dla tych osób poważnymi konsekwencjami prawnymi .Ale postanowiłam nie rozrabiać a tylko dlatego że matka pana Norbiego jest kobietą schorowaną jest niewiele starsza od mnie .Należy jej tylko współczuć bo już ma dość kłopotów z wybrykami syna .
Dla mnie temat forum Napromieniowany jest tematem zamkniętym .I wszelkie próby pomówień pod moim adresem proponuję zakończyć .
A moim małym chorym ludzikom młodym a jak dorosłym po prostu tłumaczyłam ze to forum nie jest zdrowe ze tam nie wchodzimy i nie czytamy Jest tyle innych forów chociażby to gdzie się spieramy ale sobie nie dokuczamy i nie wywalamy się .A należy pamiętać że młody człowiek który dopiero w stępuje w życie a już jest poważnie chory inaczej odczytuje niektóre zdania i posty po prostu uważam ze należy pisać tak aby każdy kto wejdzie na dany portal bez względu na wiek i wyznanie czy stan zdrowia czytając posty nie zrozumiało na opak zdań które my osoby bądź co bądź dorosłe piszemy.A ponieważ mój internet mobilny znów działa moi mali podopieczni mogą dzięki mojemu laptopowi i mojemu internetowi znów myszkować po internecie no oczywiście pod moją kontrolą .
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-06-28 17:24
Do koko   uprzejmie proszę o odpowiedź,co to jest internet mobilny?Czy ja też mam taki,czy tylko wybrańcy.Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-07-01 02:03
elgiusz Czy Ty rżniesz głupa czy naprawdę jesteś tak głupi bo naprawdę nie wiem .Nie wiesz o to jest internet mobilny .To idź do pierwszego lepszego salonu telefonów komórkowych weź ulotkę i poczytaj sobie o internecie mobilnym .Bo ja na tak głupie pytania nie będę odpowiadała dziś 8 latek spytał się mnie dosłownie tak cytuje " Ciocia a ile ta osoba co to napisała ma lat " moja odpowiedzi " słonko moje ludzie w różnym wieku zadają różne pytania naprawdę nie wiem w jakim wieku jest osoba która to napisała".Tak pozdrawiam Cię .8 latek wie a ty NIE jakie to smutne .
Nadrzędny Autor barnaba24 Dodany 2010-07-01 15:44
No to widać Koko-zieloneoko jak się znasz na Internecie - masz o nim pojęcie jak krowa przy rozliczaniu PIT.

Nie ma czegoś takiego jak mobilny internet - na stałe w USA zamontowanych jest 13 serwerów tłumaczących adresy DNS, więc nie widziałem żadnego Amerykanina biegającego z superkomputerami po fastfoodach.

Za to jest coś takiego jak mobilny dostęp do sieci Internet przy wykorzystaniu różnych bezprzewodowych technologii GSM, GPRS, EDGE, WCDMA, CDMA i inne.

"Ciociu, a dlaczego rżniesz głupa mówiąc, że się znasz na Internecie" - zapytało 8 letnie dziecko.
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2010-06-28 19:08
KOKO-ZIELONKO pisze

"Ponadto wypisywanie bzdur że jestem jakimś szpiegiem jakiejś opcji to jest raz że nie na miejscu a dwa takie pomówienia mogą się skończyć dla tych osób poważnymi konsekwencjami prawnymi "

na trąbce możesz sobie pograć, bo na prawie się nie znasz. Nawet gdym ciebie wyzwał od różnych, to co najwyżej mogłabyć rozwalić monitor ze złości. A niby z jakiego artykułu prawnego? Bo osoba pod pseudonimem ma takie same prawa jak emotikon na forum.
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-07-01 01:51
barnaba24 popatrz w lusterko i pomyśl czy aby zemną wszystko ok. Bo ja mam wrażenie że nie jest z tobą zupełnie dobrze ,sam siebie nakręcasz i myślisz ze wszystkie rozumy zjadłeś oj chyba nie .Zanim coś głupiego napiszesz to poczytaj reklamy na mieście takie duże że każdy ruch w internecie zostawia ślad mówi Ci to coś.Na pewno nie rozwalę monitora nawet na to nie licz nie wpadam w szał a może pisząc to do mnie myślisz o sobie .Oj barnaba 24 trochę pomyśl zanim coś głupiego napiszesz.
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2010-07-01 11:53
Odpowiedź dla koko Widzę ,że wszyscy na tym portalu to głupcy,tak ich nazywasz przykład mój,barnaby 24 i innych.Już za karę jesteś taka mądra.Mój 7 latek  który przeczytał taki wierszyk
Za stodołą  w starym pudle
Pi....... się dwa wróble
przyleciała Wrona kracze
nie pi....... się smarkacze
Jestem wrona doświadczona
pi........ przez gawrona .

zapytał co to za ś........a pisze na tym portalu.Może wiesz kto takie mądrości wypisuje.To chyba kompletnie głupia osoba
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2010-07-01 15:27
Oczywiście, że jestem głupi, bo w tym kraju tylko Koko-zieloneoko jest najmądrzejsza i każdy niejako z definicji musi być głupi.

Z tym, że ja rozróżniam pojęcia.

Każde użycie komputera zostawia ślad w necie - nie do końca jest to prawda, ale to już zagadnienia dla speców od sieci. Inna kwestia to zgłoszenie naruszenia dóbr osobistych. Np. gdybym wyzwał ciebie od różnych to co byś zrobiła??

Mogłabyś np. iść na Policję, aby udostępnioni ci mój adres (policja by go ustaliła na podsatwie IP). Ale zanim złożyłabyś wniosek, Policjant poprosiłby ciebie o dowód osobisty a tam zobaczyłby np. imię i nazwisko Malwina Balbina. Policjant wchodzi na forum i co widzi... Koko-zieloneko. Oj musiałby się nieźle wkurzyć, że jakaś nawiedzona kobieta zabiera mu jego cenny czas. Tak to wyglądałoby w praktyce.

Może chusteczkę do wytarcia piany??
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-07-01 21:57
Odpowiem wam wszystkim w jednym Poście bo szkoda mnie czasu .No cóż wy wszyscy jesteście tacy mądrale .To sobie bądźcie. A ten wierszyk  to przysłał mnie ktoś od was z portalu na mój adres emailowy dlatego wam go wstawiłam .Ja się do najmądrzejszych nie zaliczam ale na pewno głupia nie jestem .Jak wam się zdaje że mnie zdenerwujecie to się grubo mylicie.No cóż tylko wam współczuć należy, żyjecie w innym świecie niż ja i tym się różnimy .I jeszcze jedno chyba przestane wam odpisywać bo widzę że się niczym nie różnicie od innych portali niepełnosprawnych .Z tego co czytam i widzę to prawie wszyscy niepełnosprawni są wściekli na samych siebie więc nic tu po mnie .Wyzywajcie się wymyślajcie sobie nazywajcie się jak chcecie odpisujcie sami sobie na posty i żyjcie sobie w waszym wymyślonym świecie.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-07-02 06:29
Byłoby świetnie,jakbyś przestała i tu śmiecić
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2010-07-23 13:53
Tak, popieram...
Nadrzędny - Autor Lilith IPON Dodany 2010-08-24 11:40
Buahahahaha ale tu macie wesolo :D ireananna ty jestes taka zadymiara na kazdym forum bijesz piane i robisz z siebie cierpietnice :-) no coz taka karma :D gruszka wez moich tekstow nie pisz jako swoich bo ja za tekst ze Norbiemu zal poslady sciska zostalam upomniana i sama bylas wstrzasnieta moim slownictwem :-) Napromieniowani to tak jak ktos powiedzial forum wzajemnej adoracji i jesli ktos ma inne zdanie od nich juz jest ten zly i bee .... ci ludzie siedza tylko przed kompem wylewaja swoje zale i robia z siebie ofiary wmawiajac innym ze sa nietolerancyjni i nie sa prawdziwymi on skoro z nimi sie nie zgadzaja. Szkoda na nich czasu i urody :-) coraz wiecej maja przeciwnikow postepujac w ten sposob ale to ich sprawa a mi to lotto moga nawet zniknac jako portal ze tego internetowego swiata.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-08-24 11:53
CZESC LILITH!NORBIEMU KTOS PORTAL PRZYSTOPOWAŁ,PEWNIE POZNAŁ SIE NA JEGO GATKACH UPS GADKACH.:-):-)
Nadrzędny Autor Lilith IPON Dodany 2010-08-24 12:48
Ahahahahaha no widzialam wlasnie znow wstretny zly haker buahahahahahahaha oni tak sie znaja na prowadzeniu portali jak ireanka na ortografii :D sami sobie cos robia psuja i na innych zwalaja zeby piane bic... dziwne tylko ze posty tych najbardziej nawiedzonych czytaj grusia i norbi nietkniete od poczatkui swiata hehehehehe
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Chamstwo na innych portalach (Strona 4) (109422 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill