www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poszukuję materiałów do książki (4238 - wyświetleń)
- Autor marcepal Dodany 2006-12-17 16:16
Witam:)
Moje nazwisko Ludziejewski. Jestem studentem, w którego głowie zrodził się pomysł na napisanie książki, której jeden z głównych bohaterów jeździ na wózku. Bohater stał się niepełnosprawny w wyniku wypadku. By książka była naprawdę dobra potrzebuję pomocy panów jeżdżących na wózku w wieku 28-40 lat. Każdą chętną osobę proszę o kontakt na mój adres e-mail: marcepal@o2.pl W odpowiedzi wyślę maila z ankietą zawierającą pytania, które, mam nadzieję, ulatwią mi zrozumienie sytuacji osoby na wózku. Oczywiście jeśli jest coś co jest ważne, a czego nie zawarłem w swojej ankiecie to będę wdzięczny za sugestie.
Pozdrawiam
Przemek
Nadrzędny - Autor majim Dodany 2007-01-07 12:53
zdziwila mnie jedna rzecz w twoim poscie...
"które, mam nadzieję, ulatwią mi zrozumienie sytuacji osoby na wózku"
nie da sie tego "zrozumiec" tak samo jak nie da sie zrozumiec co czuja ptaki jak lataja...
pozdrawiam
M.
Nadrzędny Autor Thule Dodany 2007-01-13 17:04
Inicjatywa bardzo dobra, ja mam kilka sugestii co do ksiażki, ale to może prywatnie, (proszę o podanie maila)
Majim oczywiście, ze tak jak nie jestem w stanie zrozumieć jak to jest chodzić, ktoś nie zrozumie jak to jest być na wózku ale to nie znaczy, żeby zniechęcać osoby do podejmowania takich inicjatyw. Jeśli zdrowi nie potrafią porozumieć się w danej kwestii, to nie jest równoznaczne z tym, że nie mają podejmować dyskursu na nurtujące ich/ nas tematy.

Oni, osoby zdrowe, także są ciekawe tego w jaki sposób my postrzegamy świat. Nasza perspektywa (podkreślam to nie zarzut wobec majim) nie jest jedynie słuszną.
Pozdrawiam serdecznie czekam na odzew!
Nadrzędny - Autor zanikowiec Dodany 2007-01-20 22:58
Witam nie sadze by jaakakolwiek ankieta pomogla ci zrozumiec osoby na wozkach ... moja rada moze warto pozyczyc wozek i pojezdzic na nim np caly tydzien nie stajac na nogi wtedy napewno sie zblizysz do odczuc ON na wozku chodz nie do konca gdyz Ty bedziesz mial swiadomosc ze mozesz wstac ;-) ... ale moze to wniesc wiele do twojej ksiazki ..... i do zycia ... pozdrawiam
Nadrzędny Autor Thule Dodany 2007-01-21 11:53
Zanikowiec!Masz całkowitą rację.:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poszukuję materiałów do książki (4238 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill