www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / oto jestem;) (4229 - wyświetleń)
- Autor majim Dodany 2007-01-06 21:43
Czesc!
dziwnym trafem (moznaby powiedziec szczesliwym) znalazlam sie na tym forum :-) i (jako ze jestem osoba kulturalna;)) chcialam sie z Wami wszystkimi serdecznie przywitac
widzialam kilka ciekawych watkow... i mysle ze chetnie bede przygladac sie ich rozwijaniu:) (moze sama cos dopisze i moze nie bedzie to wcale nic glupiego :-))
jeszcze raz serdecznie witam :-)
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2007-01-07 13:14
W takim razie... witam serdecznie w tym zamczysku o wielu komnatach, w których najczęściej hula wiatr.
Miłego pobytu, majim. Jest, jak widać, mnóstwo miejsca. ;-)
Nadrzędny - Autor Szczepan Dodany 2007-01-09 09:25
Witaj majim.Też jestem od niedawna bywalcem tego forum i muszę Ci powiedzieć że bywanie tutaj wciąga ,he he uważaj żebyś się nie uzależniła tak jak ja.Warto też zajrzeć na forum IPON      www.forum.ipon.pl          też bywa ciekawie. Witaj Boginko ,czy w tym zamczysku straszy? Pewnie sam się przekonam jak się będę przemieszczał po komnatach (byle by nie do lochów)
                                                           pozdrowionka
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2007-01-09 18:08
Czy straszy? Odgłosów potępieńczego wycia nie słyszałam. Ale można się natknąć na takie złośliwe i uparte chochliki jak ja. A do lochów jak sądzę strąca wyłącznie oficjalna inkwizycja, czyli admini.
Nadrzędny Autor Szczepan Dodany 2007-01-10 10:01
Skoro na takie chochliki jak Ty Boginko można się tu natknąć to aż się chce zwiedzać to zamczysko .Odrobina ryzyka nie zaszkodzi.
                     do zobaczenia w którejś z komnat
                       
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / oto jestem;) (4229 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill