www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Oświadczenie (13047 - wyświetleń)
- Autor Zygmunt Dodany 2008-02-09 11:09
Witam
Z uwagi na to, że atmosfera na tym forum stała się nieprzyjazna i moim zdaniem, cały charakter jak i zamierzenie tegoż forum, gdzieś się rozmyło po drodze, podjąłem decyzję, iż rezygnuję z uczestniczenia na tym forum. Moim zdaniem, forum, to miejsce konkretnych rozmów o kłopotach, trudnościach i ewentualnych radach dla niepełnosprawnych i o niepełnosprawnych, dla ich dobra i tylko po to. Natomiast, jeśli forum staje się miejscem: kłótni, pyskówek, znieważania się nawzajem, to dla mnie jest to miejsce godne dla moich słów. Na ten czas widząc, co się dzieje, rezygnuję z obecności.
Co do wiersza, będę kontynuował, chyba że sytuacja na tyle się pogorszy, że i z tej przyjemności zrezygnuję.
Pozdrawiam Zygmunt
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-02-09 12:14
Do czasu jak tacy ludzie jak Marcel którzy uważają że wszyscy mają lewe renty oprócz nich  będą tolerowani przez administrację forum również zawieszam działalność..
Jakoś nie daję wiary ze administracja forum nie jest łaskawa dla takich marceli etc..
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-02-09 12:40 Zmieniony 2008-02-09 12:48
zgłaszam również swoje zawieszenie... do czasu poprawy sytuacji
Nadrzędny Autor Vivaldi4 Dodany 2008-02-09 13:37
Jest opcja w "Twój profil", która umożliwia ignorancję postów od wybranych osób. Ja ją włączyłem i zablokowałem "marcelka" i "horti". Proponuję zrobic to samo i sprawa z głowy. Nie wyświetlaja mi się debilne posty. Pozdrawiam Wszystkich, oprócz m i h.
Nadrzędny - Autor x04 Dodany 2008-02-09 14:59 Zmieniony 2008-02-09 15:16
Witam
W pełni dołanczam się do apelu uczestników w tym pionie. Forum powinno być czyste od dywagacji wszelkiego typu, jeśli chodzi o wszelkie sprawy domysłów, mniemań. Życie i sprawy osobiste, są danymi chronionymi prawem, natomiast forum to nie biuro śledcze.  Samo ignorowanie uczestników, nic tu nie da, skoro się odpisuje na posty mimo wszystko i ciągnie się bezsensowny wątek.
To co obserwuję na forum, to fakt, że z jednej strony uczestnicy irytują się wypowiedziami, co niektórych, a z drugiej zaś, dalej polemizują z owymi, co daje błędne koło.
Prośba do administratorów tego forum:
Czy rzucanie oskarżeń względem zasadności posiadanych rent na tym forum, nie jest łamaniem regulaminu? Moim zdaniem forum, to miejsce: rozmów, na tematy niepełnosprawniości w każdej postaci i bez wyjądku. Czym że się ona staje, poddając ją w zwądpienie? Myslę, że od podejżliwości do nienawiści to tylko tchnienie, a to powód do wielu wojen. Moze czas zaostrzyć regulamin i oficjalnie banowac tych, którzy naruszają dobry smak i etykę dialogu między ludźmi?
Czekamy na oficjalne stanowisko Administratora.
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-02-10 09:17
W całej rozciągłości popieram stanowisko Zygmunta /jako że pierwszy/ i pozostałych uczestników.Nie mam zamiaru opędzać się od napastnika.Niszczy każdy wątek.Dość tego.
Niech to forum pozostanie do dyspozycji Marcela i Horti.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-02-10 15:04
Dołączam sie do wszystkich protestujących.
Nadrzędny - Autor Milutka Dodany 2008-02-10 15:07
I je też do
Was się dołączam!!! Tak dalej być nie może!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor Bogdan_8 Dodany 2008-02-10 15:39
ja tam tego trolla dodałem do ignorowanych. Nie chce mi się gadać o niczym. Wy, Szanowni róbcie co chcecie, ale zawieszanie swojego uczestnictwa to sukces i satysfakcja dla trolli..
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-02-10 15:43
Wznieś sie na mój poziom erudycji, elokwencji i polotu. Przestań używać języka jak ci menele spod budki z piwem i pisz naszą czystą i piękną polszczyzną.

Gdać to menele.
Rozmawiać to ludzie z kulturą.
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-02-10 15:36
Ja też popieram wszystkich protestujących.

Musimy pozbyć się tej szarańczy LR&WLR.

Należy powiedzieć DOŚĆ.
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-02-09 21:52
Szkoda Panie Zygmuncie, ale może zmieni Pan zdanie.

Też odczuwam ten sam ból co Pan.

Przez tych LR&WLR po prostu nie da się żyć, gdzie sie nie obrócę wszedzie ich pełno. Nawet na forum przeznaczonym dla ON, ta szarańcza daje się we znaki. Płakać się chce.

Faktycznie wyzywają, znieważają, odbrażają, mówią o  jakiś robalach, a czasami nawet grożą (zajmą się tobą odpowiednie osoby - przecież to jest grożba karalna za którą można iść za kraty na 3 lata).
Nawet jak udzieliłem porady podatkowej to napisali, że to bzdury (choć tak mówi ustawa podatkowa). Wynika z tego, że innych użytkowników też mają za NIC.

Faktycznie, trudno tutaj z kimkolwiek prowadzić jakąś sensowną rozmowę, skoro pierwsze ich zdanie zaczyna się od słowów "idiota" lub podobnych. A przecież mogliby używać naszego pieknego języka polskiego.
Mogli by, no ale po co.
Łatwiej jest kogoś obrzucić wulgarnym błotem niż napisac coś konstruktywnego, choćby nawet kośliwego. Typowe.

Jest nadzieja Panie Zygmuncie, że nazwa "NIEPEŁNOSPRAWNI", w końcu odzyska swoje pierwotne brzmienie, a Pan uzyska odpowiednią pomoc materialną (chodzi o garaż, a może nawet PFRON zakupi Panu samochód) i nie będzie musiał siedzieć w domu, przykuty do czterech ścian. To jest standard na Zachodzie Europy. Tam pomoc kierowana jest do prawdziwych ON. Jeden wniosek jedna kontrola i ma Pan i dostosowany samochód i mieszkanie itd.

Ale obecnie tą pomoc przeznaczoną dla takich osób m.in jak Pan, kradnie i wyłudza ta szarańcza LR&WLR. Niedługo to się jednak skończy, a ci którzy nie mogą marzyć aby zobaczyć choćby drugi koniec miasta, będą mogli pojechać na swoje pierwsze w życiu wakacje (choć niektórzy mogą mieć po 50 lat).

I tego życzę prawdziwym ON. Musimy trzymać się razem bo szarańcza LR&WLR nas po prostu wykończy.
Nadrzędny - Autor Szczepan Dodany 2008-02-11 06:25
WITAM

  A ja sie niedam wypłoszyć i dalej będę na forum .

  Z powodu jednej nawiedzonej osoby niemam zamiaru
  tracić kontaktu z osobami które lubię.
  Pomimo tego że nieraz występowały spore różnice zdań
  i dochodziło do ostrych wymian poglądów, zawsze wiedziałem
  że rozmawiam z osobami do których trafiają argumenty.
  Sam też nieraz zmieniałem zdanie ,bo dochodziłem do wniosku
  że rozmówca ma racje.

  W wypadku M - wielu imion jest to niemożliwe ,
  wiec niech sobie pisze co chce ja i tak mam to w nosie.

 
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2008-02-11 18:24
Ja postanowiłem zmienić zdanie
Zacząłem  bardzo dobrze tydzień!!!
I jestem zadowolony i pogodny..

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2008-02-13 10:49
Dzień się zaczął nawet nieźle, a ja nieźle się dziś czuję
Przeto pisze tu dość zwięźle, bo optymizm mi wtóruje.
Trzeba cieszyć się tą chwilą i pozdrawiać wszystkich w koło
Oczy moje się nie mylą, tam gdzie uśmiech, jest wesoło.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-02-13 19:35
ŚWIĘTE SŁOWA POZDRAWIAM
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-03 21:26
tego właśnie szukałam:

>Witam


Z uwagi na to, że atmosfera na tym forum stała się nieprzyjazna i moim zdaniem, cały charakter jak i zamierzenie tegoż forum, gdzieś się rozmyło po drodze, podjąłem decyzję, iż rezygnuję z uczestniczenia na tym forum. Moim zdaniem, forum, to miejsce konkretnych rozmów o kłopotach, trudnościach i ewentualnych radach dla niepełnosprawnych i o niepełnosprawnych, dla ich dobra i tylko po to. Natomiast, jeśli forum staje się miejscem: kłótni, pyskówek, znieważania się nawzajem, to dla mnie jest to miejsce godne dla moich słów. Na ten czas widząc, co się dzieje, rezygnuję z obecności.
Co do wiersza, będę kontynuował, chyba że sytuacja na tyle się pogorszy, że i z tej przyjemności zrezygnuję.
Pozdrawiam Zygmunt<
dobranoc
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-04 09:56
po co przytaczasz słowa zygmunta co chcesz osiągnąć
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2008-05-04 10:39
maclisc też nie rozumiem co to ma znaczyć ?
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-04 11:00
po to by pokazać, że nie tylko mi nie podoba się co tu wypisują niektórzy, wróciłam po długiej przerwie i... jestem rozczarowana, jakieś kąsy, docinki, co to ma być?!
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-05-04 11:02 Zmieniony 2008-05-04 11:18

>wróciłam po długiej przerwie i>


po tak długiej przerwie --nie nadążysz co tu się dzieje i jak jest , więc niesłuszne opinia  ,  poza tym choroba to choroba , nie zawsze wszystkim nastrój dopisuje , ale potem mija i zły nastrój i znowu jest dobrze lub w miarę dobrze...
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-04 11:05
nadążam, i jestem rozczarowana :-(
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-05-04 11:22 Zmieniony 2008-05-04 11:25
na pewno nie jest  tu nudno ,
pogoda wielu z nas pogania na słońce i racja ..... niech każdy korzysta ile może - nie obejrzymy się jak zrobi się jesień zimno.... wielu teraz wyjeżdża na turnusy rehabilitacyjne ...itd ...

Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-04 11:27
DAJ SPOKÓJ NIECH ROBI CO CHCE NIC NA SIŁĘ
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-04 11:42

>DAJ SPOKÓJ NIECH ROBI CO CHCE NIC NA SIŁĘ <


to Ty jesteś wichrzycielem na forum, i tylko choroba psychiczna upoważnia Cię do tego rodzaju uszczypliwości
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-04 12:51
spadaj na drzewo prostować banany by lepiej się prezętowały
Nadrzędny - Autor niepelnosprawny Dodany 2008-05-04 16:37
[usunięte]
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-04 18:23
ty w szczególności
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Oświadczenie (13047 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill