www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / CIEMNO WSZĘDZIE... (2983 - wyświetleń)
- Autor KUBA Dodany 2007-01-12 09:04
Ciemno wszędzie głucho wszędzie...Gdzie się wszyscy podziali?Czemu tu tak pusto?Czemu tak nas tu mało? Ludzie nie chowajcie się!W kupie siła! Razem możemy WSZYSTKO!Razem możemy zmienić naszą szarą smutną codzienność!Ale musimy być razem!Co Wy na to?
Nadrzędny Autor majim Dodany 2007-01-12 09:42
Witam!
ale co mamy zmieniac?:P ja np zmieniam codziennie bielizne, ubrania tez zazwyczaj (chociaz czasem zdarza mi sie nalozyc jedne spodnie 2 dni pod rzad!! - skandal)
a tak powaznie mysle ze na takim innym forum (nie podam adresu zeby nie robic kryptoreklamy) jest o wiele wiele wiecej "niepelnosprawnych) moze dlatego tutaj sa takie czystki i pustki
pozdrawiam
M.
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2007-01-12 11:14
Ja tam nie pcham się do akcji rewolucyjnych, ale co do kondycji forum to mam niewyraźne wrażenie, że stan naszego zamczyska zawdzięczamy częściowo układowi architektonicznemu komnat. Nie ma choćby zwyczaju komentowania wiadomości pojawiających się na stronie Integracji, a podział forum nie sprzyja rozmowom bardziej ogólnym niż te, w których po prostu autor szuka pewnych informacji.
Żeby nie było głucho, trzeba mieć o czym dyskutować i gdzie. Tymczasem jedyny dział ogólny - kawiarenka ma się tak jak widać - w szklankach zimna herbata z której łyk upił autor kolejnego wątku o trzech postach...(po czym w większości owi autorzy gdzieś się zaszyli)
Można by się do tego czepić jeszcze choćby nietypowego, niekoniecznie przyjaznego układu forum i tego, że post musi przejść przez moderację zanim zostanie opublikowany (sądząc po różnicy pomiędzy powiadomieniem o odpowiedzi i właściwą publikacją).
Biorąc pod uwagę, że to forum istnieje bodaj jakoś tak od marca czyli dobre siedem miesięcy... nie ma się czym specjalnie chwalić, niestety.

majim, adres tamtego drugiego forum pojawiał się już kilkakrotnie. ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / CIEMNO WSZĘDZIE... (2983 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill