www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / grupa (2796 - wyświetleń)
- Autor sluslu Dodany 2010-11-13 11:06
Witam chciałem się zapytać jak zdobyć grupe inwalidzką 3 stopień nic nie kombinuje potrzebne mi to do pracy bo tylko takich tam przyjmują rozmawiałem z pracownikiem i miał małą gule przy nodze i dostał grupe. Ja mam naczyniaka na nodze pod skórą taki jakby guz miałem operowany ale odrosło i jescze pare innych rzeczy mam więc chciałem się zapytać czy najpierw udać się do lekarza żeby wypisał opinie i potem do Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności czy jak? mógłby ktoś w szczegółach napisać jesli ktoś wie bo na jednym forum nie dostałem odpowiedzi szczegółowej
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-11-13 12:28 Zmieniony 2010-11-13 12:31

>jak zdobyć grupe inwalidzką 3 stopień nic nie kombinuje potrzebne mi to do pracy bo tylko takich tam przyjmują <


Nie znam Ciebie i nie wiem czy masz istotne powody ku temu abyś mógł otrzymać grupę, bo jeżeli powodem jest tylko "bo takich tam przyjmują", to nie masz szans. Twój post jest niejasny i wygląda jakbyś jednak kombinował. Jeżeli tak jest , to uważaj , aby życie nie spłatało Ci niemiłego figla i sprawiło, że "zasłużysz" na grupę .

Jeżeli jednak uważasz, że grupa Ci się słusznie należy, to zacznij od lekarza, który Cię leczy. On Cię pokieruje dalej.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-11-13 18:19
Ale  to chybanie miejsce do takich pytań
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-11-13 18:43
Tak i dlatego w ostatnim zdaniu odpowiedziałam jak ja zaczęłabym się starać o grupę. :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / grupa (2796 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill