www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Czy ktos z Was wygrał rentę z ZUS? (Strona 2) (425307 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2011-01-11 12:13
Sad apelacyjny zwykle podtrzymuje orzeczenia sadu I instancji
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2011-01-22 08:13
Witam,jednak sie zdecydowałam ze pojadę na sprawę apelacyjną.Chciałabym wiedzieć co może mnie tam czekać,czy będą zadawać jakieś pytania?co mam odpowiedzieć jak zapytaja jakie jest moje stanowisko w sprawie??
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2011-01-22 15:04
Masz odpowiedzieć właśnie "jakie jest Twoje stanowisko w sprawie"...
Nikt z nas przecież "Twojego stanowiska" nie wymyśli:)
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2011-01-22 18:46
No wiem ale nemam bladego pojęcia co odpowiedzieć:-( nigdy nie miałam z tym stycznosci dlatego pytałam czy ktos moze wie ehhh
Nadrzędny Autor akkrawiec Dodany 2011-01-27 12:30
Witam serdecznie jestem uradowana w 99% bo wczoraj wygrałam sprawę w sądzie apelacyjnym o prawo do renty z tytułu stałej częściowej niezdolności do pracy. Miałam już opinię 2 biegłych sądowych na moją korzyść i wygraną sprawę w sądzie pracy. Zus złożył apelację, a następnie sąd apelacyjny ją oddalił. Na rozprawie nie stawiłam się ponieważ nie zdążyłam siła wyższa wypadek na drodze jadąc w autobusie myślałam, że się wścieknę i wyjdę z siebie i usiądę obok:), bo miałam dużo do powiedzenia i chciałam podważyć apelację zus. Nie był mi to dane, lecz wpadłam do sądu przedostałam się przez bramki sprawdzające pobiegłam do sekretariatu i ku mojemu zdziwieniu wyrok zapadł ODDALA APELACJE . Walka z nimi trwała 2 lata, ale jeszcze powiedziano mi, że zus może wnieść wniosek o uzasadnienie wyroku ma na to 7 dni no i kasację wyroku, ale chyba tak daleko nie będą sięgać do sądu najwyższego? Czy ktoś miał taki przypadek, że tak się uwzięli, że tak postąpili?
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2011-02-01 13:14
a ty violete wygrałaś?
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2011-02-01 16:57
Ani nie wygrałam ,ani nie przegrałam walka toczy sie dalej ponieważ kochany Zus zażądał następnego biegłego mimo ze dwóch było po mojej stronie.Czuje że to walka z wiatrakami ,po co to się odwoływać jak zus nie daje za wygraną;-(
Nadrzędny - Autor akkrawiec Dodany 2011-02-03 21:52
Violete tutaj masz mail  zamykacz11@wp.pl  wygrzebałam ostatnio na necie student prawa bezpłatnie odpowiada na różne pytania związane z prawem itp. Może on coś Tobie podpowie co dalej. Powodzenia daj znać jak coś będziesz wiedziała.
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2011-02-04 11:07
Bardzo dziękue za zainteresowanie:-) mało tego po szczesiu latach diagnozy stożek rogówki na ostatniej wizycie dowiedziałm się że znów jest inna diagnoza i moje oko jest bardzo wielka zagadką i weż tu człowieku być mądrym:-(co lekarz to inna diagnoza wrrr
Nadrzędny - Autor akkrawiec Dodany 2011-02-04 17:48
Widzę, że koleżanka również ma problem z oczami. Ja mam nawracające rozwarstwienia siatkówki z wylewami do ciała szklistego, oczopląs i na tej podstawie staram się o rentę, bo nie mogę dźwigać pow. 3kg schylać się praca na wysokości przeciw skazana u mnie również lekarze się dziwili, że w tak młodym wieku dzieją się takie rzeczy.
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2011-02-05 12:20
Tak z oczami katastrofa ale inne choroby współistniejące też:-(
Nadrzędny - Autor yielonooka Dodany 2011-02-16 12:17
Witam na forum wszystkich,nie było mnie tu ok2 lat tyle czasu wałczę z ZUS-em,W Sadzie Rejonowym w Krakowie przy pomocy Radcy prawnego bo ja mi polecono.Byłam badana przez 5 Biegłych ,z względu na kilka chorób współistniejących i wszyscy jednogłośnie oznajmili mi ze  jestem zdolna do pracy fizycznej jako introligator.Teraz opisze ostatni rok przepraszam jeżeli będzie to zagmatwane i proszę jeszcze kogoś kto by mi pomógł.Tak wiec moim prowadzącą choroba jest kręgosłup w odcinku lędźwiowym i szyjnym,dodatkowe to nadciśnienie,mikro gruczolak przysadki mózgowej oraz uszkodzenie zastawek żył w obuch nogach w pachwinie.I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz przy badaniu przez Orzeczników Zusowskich stwierdzono u mnie ZEZA.
To było lutym 2009,mój stan zdrowia w ciągle się pogarszał ,lekarze wykonywali rożne badania żeby mi pomoc,na oczy coraz gorzej widziałam i przypisywałam to gruczolakowi,bóle które miałam wciąż myślałam o kręgosłupie,brałam tabletki garściami byłam coraz słabsza w styczniu 2010 roku byłam badana przez endokrynolog ,to ona zwróciła uwagę na moje oczy ze to neurologiczne
.Dobrze udałam się do neurologa diagnoza(podejrzenie miastenii),dostałam skierowanie do szpitala na diagnozę i podano mi lek Mestinon na  który  poszłam w marcu dostałam termin na operacie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym na stabilizacje z powodu 2 kręgozmyków,niestety termin był na 04.01.2011r.W kwietniu  2010 r byłam badana przez  Biegłego  neurolog dr Rusek,na badaniu tym pokazałam termin operacji ,oczywiście decyzja zdolna do pracy.W lipcu była rozprawa i moja pani Radczyni pokazała termin na operacje i jaki stosunek ma pan dr neurolog dlaczego zataił,oczywiście byl też temat miastenii  poruszany ale dopóki nie miałam diagnozy nie było tematu.W sierpniu tym samym roku poszłam zdiagnozować moja chorobę i tu zaczyna się najciekawsze:w owym szpitalu był pan dr Rusek który mi dał zdolność , na wizycie gdy mu opowiadałam jaka drogę musiałam przejść żebym  została zdiagnozowana,on się, zapytał dla czego tak długo cierpiałam ,bo na oczy prawie nic nie widziałam tak mi opadły powieki,nie będę wszystkich objawów  pisać,po wyjściu ze szpitala i podbita karta chorobową  przez tegoż Biegłego,znów moja Radczyni odpisuje ze mam chorobę autoimmunologiczna.I tak nie odpowiedział  ani na operacje która już miałam  ani na jego diagnozę dalej twierdzi ze jestem zdolna do pracy chociaż mam  gorset Jawtta jest to metalowy gorset  który mm nosić do 1/2 roku.Przepraszam że  tak dużo napisałam ale i tak połowę skróciłam w  każdym razie mam w marcu rozprawę i nie  wiem co mam robić jestem załamana psychicznie jak można tak traktować człowieka w dodatku nie mam dobrego adwokata ani namiarów ,2 lata bez żadnych dochodowi tu prośba moja czy ktoś zna albo ma adwokata w Krakowie co ja ma robić mój mail  yielonooka@wp.pl      Jadwiga
Nadrzędny - Autor akkrawiec Dodany 2011-02-16 13:33
zamykacz11@wp.pl Tutaj możesz opisać swój problem może student prawa coś ci podpowie, darmowa porada.
Nadrzędny Autor yielonooka Dodany 2011-02-16 16:19
Dziękuje bardzo może jeszcze ktoś coś podpowie dwa lata temu dużo nam pomagała osoba o  loginie godunow
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2011-02-22 19:20
Mam pytanie czy ja musze być na badaniu u biegłego....?? Wiem że opinia powinna być dostarczona do sądu do 2 marca a ja nie dostałam żadnego wezwania na badanie .Sprawa wygląda tak wygrałam rente w sądzie 1ej instancji po czym zus złozył apelacje miałąm dwóch biegłych po których opinie były na moją korzysc..w dniu sprawy w sądzie apelacyjnym zus prosił albo o cofniecie wyroku albo o opinie nastepnego biegłego wiem z e sad miał przesłac akta stąd moje pytanie czy biegły może wystawic opinie bez mojej obecnosci.
Nadrzędny - Autor akkrawiec Dodany 2011-02-23 15:34 Zmieniony 2011-02-23 15:37
A jak brzmiał wyrok w sądzie apelacyjnym w twojej sprawie?
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2011-02-23 17:35
Własnie niema jeszcze wyroku w sądzie apelacyjnym,gdyz Zus zażyczył sobie jeszcze jednego biegłego,.. wiem że opinia ma być w sądzie do 2 marca a nastepna sprawa pod koniec marca
Nadrzędny - Autor akkrawiec Dodany 2011-02-23 18:07
violete  zapytaj  zamykacz11@wp.pl może on coś ci odpisze na tę sprawę. Ja już wczoraj czytałam swój wyrok bo po 2 tygodniach dostałam do domu i było jasne, że Zus już nie ma argumentów tylko je powiela w odwołaniach. Czeka mnie jeszcze 2 miesiące niepewności bo w tym okresie Zus za pośrednictwem adwokata lub radcy prawnego może złożyć kasację wyroku do sądu najwyższego. A jeszcze jedno byłaś osobiście na rozprawie sądowej?  i wyrok nie zapadł? widocznie dał do ponownego rozpatrzenia w sądzie I instancji.
Nadrzędny - Autor akkrawiec Dodany 2011-02-23 18:13
Violete może chodzi tu o opinię uzupełniającą wtedy nie stawiasz się na badania tylko biegły, biegli sami opisują dokładnie twoją sprawę co do zdrowia to są ci sami u których byłaś na badaniu.
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2011-02-23 19:35
Byłam na rozprawie i tu nie chodzi o opinie uzupełniającą... chodzi o biegłego okuliste bo wczesniej miałam dermatologa i chirurga
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2011-02-23 19:42
Zus nie daje za wygraną;-( i na rozprawie chcieli albo cofnięcia korzystnego wyroku dla mnie z sądu 1-ej instancji lub powołania następnego biegłego więć sąd postanowił dopuscic dowód z opini tego biegłego,mieli akta niezwłocznie wys łać do tego biegłego i tak też zrobili ale niewiem własnie czy same akta wystarczą by wystawił opinie
Nadrzędny - Autor akkrawiec Dodany 2011-02-23 21:37
Jeżeli chodzi o czas to jest jego mało!!!! Na badanie czeka się z miesiąc prawda! Nie wiem jak będzie z tym biegłym, ale  sądzę, że nie zdążą, bo same przesyłania zawiadomień o badaniu to tydzień dziwne jak oni to mają zamiar zrobić?  Zwlekanie  z czasem przez ZUS aby nie przyznać renty. Okulista musi zbadać!!! opisać chyba, że będzie wzywany osobiście na rozprawę?  Ale u ciebie się upierają bo powiem ci jak było w mojej sprawie złożyłam do 1-ej instancji pozew i od  razu zaznaczyłam o przebadanie przez biegłych w pozwie i zus dorzucił biegłego z medycyny pracy. Tu się skończyło wyrokiem na moją korzyść dalej  apelacja zus , sąd oddalił apelację bo zus podał te same argumenty co do opinii biegłych sądowych więc sąd oddalił ich apelację bo były już w toku te argumenty, dodali tylko naruszenie prawa materialnego ble ble ble, bo wstecz muszą mi zapłacić za 2 lata. Nic innego tylko czekać lub dzwonić do sądu bo można informować się co się dzieje podaje się sygnaturę i wszystko ci powiedzą co dalej, ja dzwoniłam co tydzień i byłam na bieżąco.
Nadrzędny Autor violete Dodany 2011-02-24 07:45
Jak dzwoniłam do sądu to napomkneli że nie koniecznie musze byc na badaniu chyba ,ze akta są niejasne .. choc wolałabym być
Nadrzędny - Autor ewa1963 Dodany 2011-03-03 13:24
Witam wszystkich:)Sama jestem pełna strachu chociaż na 99% to chyba mi zabiorą rentę.u orzecznika byłam 24 lutego i on stwierdził,że moje serce na dzień dzisiejszy "dość dobrze sobie radzi"-dodam ,że przeszłam zawał w 2002 roku i do tej pory byłam częściowo niezdolna do p[racy.Teraz się okazuje,że jestem nagle cudownie uleczona!!!!!!!Mam jeszcze duże problemy z kręgosłupem, czekam na operację ( notabene-jesień 2012--- Przepuklina dyskowa. Ale to dla Pana Orzecznika cytuję:"nie ma żadnego znaczenia"....Nie wydał od razu orzeczenia tylko wysłał mnie na konsultację do  kardiologa.Pani doktor również stwierdziła, że układ krążenia na dzień dzisiejszy dobrze sobie radzi ale powiedziała mi ,że jak otrzymam decyzję to mam się odwoływać ponieważ kręgosłup jest w złym stanie.Tak więc czekam na decyzję.i tu mam pytanie  do Was: jak długo po odwołaniu się od decyzji orzecznika będę czekać na wezwanie na ponowną komisję.Pytam dlatego, ponieważ w kwietniu miałam lecieć do córki , która ma rodzić  żeby jej pomóc i nie wiem co robić.
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2011-03-03 13:28
Do miesiąca czasu..
Nadrzędny - Autor ewa1963 Dodany 2011-03-03 13:50
Dzięki:)violete:)
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2011-03-03 13:53
Proszę bardzo;-)
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2011-03-03 13:55
I ty tez będziesz miała czas do miesiąca by złozyc te pismo w Zusie,zreszta na decyzji bedzie wszystko napisane,póki co niemartw się na zapas może akurat Ci przyznają...
Nadrzędny - Autor akkrawiec Dodany 2011-03-04 21:09
Violete co tam w twojej sprawie?
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2011-03-05 08:26
Musze dalej czekać ,ponieważ 1szy biegły do którego wysłali akta nie podjął się tego:-( więc wysłali akta do drugiego biegłego ,ale z tego co wiem pani ta jest zawalona aktami z innych sądów wieć czeka mnie chyba długieeeeeeeeeeeeeee czekanie:-(
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2011-03-08 08:58
21ego mam badanie u biegłego  gabinet optyczno-okulistyczny
Nadrzędny - Autor ewa1963 Dodany 2011-03-15 20:20
Violete:0 dzięki za optymistyczne myślenie...wczoraj dostałam decyzję i przyznali mi dalej na 13 m-cy...Jeszcze raz dzięki:)
Nadrzędny Autor violete Dodany 2011-03-16 09:35
Nie ma za co:-) bardzo sie cieszę.. Teraz prosze zamnie trzymac kciuki:-(...Pozdrawiam
Nadrzędny Autor wojtek82 Dodany 2011-03-30 09:24
Ewa nie bój się ja wczoraj byłem na komisji i bez badań 1 grupa, bo miałem tyle obrażeń. JESTEM Z TOBĄ
Nadrzędny Autor Mynia Dodany 2011-03-19 10:25
Witam.Czy jest Ktoś na forum kto walczy z ZUS o rentę z powodu schorzeń kardiologicznych.
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2011-03-25 11:31
Czy ktoś też ma sprawę apelacyjną w sądzie W Katowicach? Ja czekam juz na rozpatrzenie tej apelacji już prawie rok...
Nadrzędny Autor violete Dodany 2011-03-25 11:36
Ja mam czkałam pół roku.
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2011-05-18 14:22
Niestety przegrałam w sadzie apelacyjnym:-( moge jeszce składac o kasacje wyroku ale tego juz nierobie bo niema sensu.... ewentualnie jak oslepne na drugie oko to mam isc znów na komisje do zusu  ehhh
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-06-03 15:16
powiem ci ujedno ci którzy wygrywają z zusem mają niesamowite plecy czyli znajomosci jest w naszym kraju pozwolenie ze strony władz cywilnych jak i duchowych na to aby w sposub totalistyczny czyli bez żadnych skruółów odbierać rety ludziom którym to się należy.Tak jak w innych krajach UE, tam jest o wiele inaczej na starcie czyli komisji lekarskiej dostajesz pakiet np;1000eur i stopien niepełnosprawności tam nie jest ile lat masz przepracowanych i tym podobne duperelki jakie u nas sa potrzebne i niema przekupnych doktorów natomiast u nas sam widzisz jakie bagno dość się  o chodziłem po różnych komisjach wierz mi nie chodziło mi o kasę mam alternatywne źródło zarobku i na tych komisjach w 70%uważano mnie za osobę zdrową aż w końcu wziąłem się im za dupę i tak wyleciało z pracy paru doktorków i do dziś nie mogą znaleźć zatrudnienia jeśli kiedy kol wiek pójdziesz na komisję jaką kol wiek bierz coś na co możesz nagrać rozmowę lub jakiegoś światka tak nie dziw się to nie jest szantaż to twoje życie a nie ich i ty sama lub sam decydujesz co jest dla ciebie dobre biada jednak ci gdy coś kombinujesz wiesz mi wtedy prokurator weżnie się za ciebie i wtedy poczujesz co to sprawiedliwość.Jeśli chodzi o renty dużo osób jest takich które biorą w Polsce a pracują gdzieś np;na zachodzie lub kto wie gdzie a powinno być tak że jeśli przyjdziesz osobiście do ZUS  po pokwitowanie ze jesteś w Polsce to tak bo rzecz jest prosta jeśli możesz pracować na zachodzie dlaczego nie możesz w Polsce zobaczysz ilu będzie wtedy chorych ludzi przynajmniej połowa wyzdrowieje a zus się postawi z powrotem na nogi i nikt nie będzie wtedy mówił iż to moloch lecz wspaniała instytucja państwowa jeśli chodzi o ON bardziej ciężko chore przywiązane do swoich łóżek to wtedy urzędnik niech przyjdzie bo morze jeśli jest za stary to niech się zwolni lub za młody to niech się czepi innej pracy wiesz z takimi idiotyzmami jak zus można wygrać tylko cały kraj musi chcieć a tu zobacz jak się mają rodziny księży urzędników niekoniecznie na wysokich szczeblach oni są zawsze chorzy a jak jest jakaś fajna praca natychmiast zdrowieją. Być morze troch obraziłem niektórych ludzi lecz to robię celowo i powiem więcej iż za takie postępowanie jak na to zezwalają polskie władze potem udają greków powinni być skazywane na najcięższe więzienia gdyż w Szwecji w dawnych czasach ucinali ręce za łapówki a za pozbycie środków do życia innego człowieka w nietypowy sposób skazywano na dożywotnie więzienia i dlatego tam jest tak dobrze a u nas taki syf i jeśli będziemy mówić że nic się nie da zrobić lu pieprzyc głupoty o jakichś marszach równości z homoseksualistami czyli gejami i lesbijkami do niczego nie dojdziemy nam trzeba postawić sprawę na ostrzu noża i tu na tym forum pozałatwiać swoje sprawy po to tu szpecę różnego typu doradcy a jeśli ich nie ma ściągnąć ich należy z innych portali tylko nie maminsynków ale ludzi walczących o dobro innych.A jeśli chodzi o dawną Szwecję tak samo traktowano różnego rodzaju oszustów. Bardzo przepraszam iż pisze do pani czy pana w taki sposób lecz tak naprawdę nie tylko godzi to w godność pani czy pana lecz każdego z nas i co będzie jeśli ci orzecznicy będą postępować w ten sposób nadal. NIECH PANI czy PAN SIĘ NIE DAJE ale bez poświecenia za sprawę to raczej tych głupich urzędasów bym poświęcił niewiem czy wiecie iż za to że komisja odmówi prawa do renty czy zasiłku na określony czas lub na stałe dostaje za to bardzo wysokie premie prawie 50%od głowy i 30%na głowę czyli jest o co się bić takie i inne sprawy są często poruszane na różnych forach w różnych portalach i to przy różnych okazjach najczęściej gdy pojawi się słowo ZUS lub orzecznik 
Nadrzędny Autor fiury45 Dodany 2012-03-17 15:43
Poszukuje osob poszkodowanych w całym kraju przez lekarzy orzeczników Zus .
emel.fiury45@wp.pl lub gooo3@o2.g2.pl
Proszę o wszelkie informacie
Nadrzędny - Autor monika83 Dodany 2012-03-21 12:50
Witam wszystkich .Proszę jeśli możecie doradźcie mi co mam robić mój mąż od kilku już lat otrzymywał rentę socjalną był wczoraj na komisji lekarskiej orzecznika zus i uznał go za zdolnym do pracy a choruje na wodogłowie ma wszczepioną zastawkę i musi na siebie uważać wszelkie nerwy i stres powodują dolegliwości.Jaki wniosek mam złożyć pomóżcie nigdy się tym nie zajmowałam   
Nadrzędny Autor elivka Dodany 2012-03-21 23:31
Witaj
Jeżeli był na badaniu u orzecznika to wnieś sprzeciw do komisji lekarskiej w ciągu 14 dni
Jezeli na komisji lekarskiej to odwołaj się do sądu -30 dni, jednak wnioskuję że był u orzecznika skoro ma już decyzję.
Nadrzędny Autor Witek74 Dodany 2013-01-23 10:42
Poczytałem sobie troszkę i nie nastraja to optymistycznie, urzędnicy, co za ludzie ?
Nadrzędny Autor andrzej srem Dodany 2014-09-25 23:12
Sprawa dotyczy biegłych lekarzy Sądu Okręgowego w Poznaniu. witam wszystkich jestem nowym na tym forum , ale mam bardzo duże doświadczenie w wygrywaniu z ZUS w Sądzie okręgowym , szukam osób opiniowanych przez biegłych lekarzy następujących specjalności,1 lekarz medycyny pracy 2 biegły psychiatra .3 biegła psycholog . biegły neurolog, 4 ortopeda, którzy czuja się skrzywdzeni ich opiniami.
Wygrałem juz 3 razy , w chwili obecnej toczę 4 postępowanie od lutego 2012 r, opinie w mojej sprawie wydawało już 8 biegłych Sądowych po ostatniej turze badań dają mi całkowita niezdolność do końca 2015 r.
moja prośba dotyczy osób pokrzywdzonych opiniami biegłych tych 4 specjalności oraz maja wiedze o nieprawidłowościach.
powodem jest fakt ze wytoczyłem postępowanie karne 4 biegłym lekarz z oczywistych powodów nie mogę na forum użyć ich nazwisk.
dlatego proszę was o informacje jakie posiadacie na temat biegłych .
podaje swojego emajla
andrzej4071@wp.pl
mogą się tez kontaktować osoby potrzebujące pomocy jak walczyć z ZUS i z nierzetelnymi biegłymi lekarzami.
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2011-04-27 19:52
Wygrałam rente w sądzie apelacyjnym....będzie mi ona wypłacana do końca lutego 2012 a potem pewnie znowu walka
Nadrzędny - Autor akkrawiec Dodany 2011-04-28 09:37
To gratulacje!!!! Mam pytanie odnośnie wyroku w Apelacyjnym czy sędzina, sędzia od razu wydał wyrok! ze skutkiem natychmiastowej wykonalności? Nie ma jeszcze ZUS prawa odwołania się do sądu najwyższego?
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2011-04-28 10:16
Nie byłam na ogłoszeniu wyroku, muszę o jego odpis wystąpić w ciągu 7 dni. Owszem Zus może jeszcze odwołać się do sądu najwyższego, ale mam nadzieje, że tego nie zrobi...
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2011-04-28 10:42
a czy biegli byli po twojej stronie? jak to wyglądało??????
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2011-04-28 10:57
miałam 2 opinie biegłych obie korzystne dla mnie, choć nie w 100 % bo orzekli czasową niezdolność do pracy a sąd pierwszej instancji orzekł trwałą
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2011-04-28 11:22
to u mnie są 2 korzystne a jedna nie niby jest b,zle z oczami ale jestem częsciowo niezdolna do pracy no ale zobaczymy co z tego wyniknie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Czy ktos z Was wygrał rentę z ZUS? (Strona 2) (425307 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill