www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Nawiążę kontakt (13718 - wyświetleń)
- Autor Thule Dodany 2007-01-17 12:30
Witam nawiążę kontakt z osobami niepełnosprawnymi jak i pełnosprawnymi (zainteresowanymi tematyką), które preferują aktywny wypoczynek, turystykę. W celu wymiany doświadczeń a może znajommość zaowocuje ciekawym projektem?
Pozdrawiam,
Thule
Nadrzędny Autor Grazyna Dodany 2007-01-18 10:23
Witaj!
Jestem z mazur, potrafie uroki tego regionu wykożystać. Rower to jest to co uwielbiam, sa tu piekne trasy rowerowe, róznej długości. W kazdej wolnej chwili ruszam w obrana trase. B ardzo lubie też dlugie spacery, wędkowanie, latem kompiele w naszych jeziorach. Dodam ze z okna widze dwa. Czynny wypoczynek to moje drugie ja. Zachęcam wszystkich do tak aktywnego życia. Pozdrawiam, Grażyna
Nadrzędny Autor mickoo Dodany 2007-01-18 18:48
Witaj. Mam w planach otworzenie wypożyczalni sprzętu wodnego z uwzględnieniem potrzeb ON nad Zalewem Zegrzyńskim. Jestem otwarty na wszelkie propozycje i sugestie. Pzdr. M
Nadrzędny - Autor Traper50 Dodany 2007-04-01 08:20
Witaj w ten fajny poranek!
Jestem Marian z Chorzowa. Pomimo amputacji nóg, nadal zwiedzam urocze
zakątki Beskidów czy Jury, czasami prowadząc wycieczki osób niepełnosprawnych
na wózkach. Chętnie podzielę się doświadczeniami.
Zapraszam też na www.przyjazne.pl - przyjazne forum, gdzie polecam
wózkowiczom fajne trasy, takie w sam raz na wózki.
Podaję także mój mail : marianw-50@o2.pl
Proszę o kontakt i pytania, czy to na forum, czy mailowo.

Pozdrawiam
Marian
Nadrzędny - Autor okularnica Dodany 2007-04-01 17:15
Witaj ;-) Jestem po amputacji konczyny (z wyłuszczeniem w stawie biodrowym) i bardzo mi zalezy na poznaniu zakątkó gór, po których mogłabym nie tlyko bez problemów sie poruszac, ale również i odpocząć :-)
Nadrzędny Autor Traper50 Dodany 2007-04-03 08:36
Witaj w ten fajny poranek!
Napisz mi na jaki adres mailowy mam posłać parę propozycji wypoczynku.
Bo jak sądzę, to chcesz pojechać sobie w góry na dłużej.

Pozdrawiam
marianw-50@o2.pl
Nadrzędny - Autor Ewa86 Dodany 2007-04-10 17:26
też chętnie bym sobie tak pozwiedzała....
Nadrzędny - Autor Traper50 Dodany 2007-04-11 07:13
Witaj Ewo!
Czy to tylko marzenie, albo konkretna chęć. Może mogę w czymś pomóc?
Napisz!  marianw-50@o2.pl

Pozdrawiam
Marian
Nadrzędny - Autor Thule Dodany 2007-04-12 12:45
Witam Was Wszystkich
Życie jest piękne, a razem mozemy o wiele więcej niż osobno:)
Nadrzędny - Autor zento Dodany 2007-04-12 21:07
Traper50
Ciekawilo by mnie pare miejsc w tym kraju ktore chetnie bym zobaczyl ale........niestety w moim przypadku glownym problemem jest transport (glownie PKP)
Nie masz czasem u siebie jakis informacji o dworcach PKP?
O ich dostepnosc ,przystosowanie itd itp.
Bo bez tego to ja jestem uziemniony wlasciwie:(

Sam bylem w paru miejscach gdzie wozkowicz nie powinien miec problemow (nie liczac dojazdu tam) i naprawde mozna tam super wypoczac i par nowych rzeczy zobaczyc.
Glownie chodzi mi o nasz Beskid Slaski (Wisla ,Ustron)
Naprawde warto:))
Nadrzędny - Autor Traper50 Dodany 2007-04-22 10:15
Cześć!
Wybacz, że piszę dopiero teraz, male miałem awarię kompa.
Co do meritum - niestety, moja wiedza na temat dworców ogranicza się jedynie
do Chorzowa Batorego, Katowic, Wisły czy Rajczy, a także Kołobrzegu, gdzie
byłem na turnusie rehabilitacyjnym. Ale pomagali mi przyjaciele, więc nie potrafię
czegoś bliżej naświetlić. Myślę, że mogli by pomóc niepełnosprawni z całej Polski
opisując dostępność dworców w miejscu swojego zamieszkania.

Dla Ciebie mam propozycję. Mieszkasz w Katowicach, a ja w Chorzowie. Kilka razy
w roku organizuję wyjazdy z rodziną, przyjaciółmi, a także z innymi niepełnosprawnymi.
Wynajmujemy mikrobus, taki na 19 osób. Myślę, że mógłbyś z nami pojechać do Jury
czy w Beskidy. Napisz mi maila, co o tym sądzisz.

marianw-50@o2.pl

Pozdrawiam
Marian
Nadrzędny - Autor MASON70 Dodany 2007-08-26 08:28
Witam wszystkich, jestem autorem projektu krajoznaczego, który mógłby być śmiało realizowany przez osoby niepełnosprawne w ZAZ lub WTZ, próbóje od dłuższego czasu kogoś (stowarzyszenia lub fundacje) tym zainteresować i bezskutecznie, owszem zainteresowanie by było lecz za darmo, dlatego również szukam wśród Was, może wspólnie coś wymyślimy? założenia są naprawdę interesujące i możliwości wynikające z realizacji samego projektu również, zapraszam do dyskusji.
Nadrzędny Autor Traper50 Dodany 2007-08-26 09:36
Witaj

Jest ten post tak enigmatycznie napisany, że nie bardzo wiem o co
chodzi. Ale z tego co zrozumiałem, to niepełnosprawni mają ten projekt
zakupić i realizować go za własną kasę. Coś tu jest nie tak.
Proszę o rozwinięcie tego tematu.

Pozdrawiam
Marian
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2007-08-26 11:16
No dobrze... Ale O CO CHODZI??? Co jest założeniem i narzędziami projektu? Kto i jakie korzyści z tego może mieć? Na czym polega Twoja rola? Jeśli coś sprzedajesz to nie rozumiem. Dlaczego sam nie przeprowadzisz wszystkiego i tym samym nie zrobisz fajnej rzeczy (skoro taka jest)...? Napisz więcej.
Nadrzędny Autor MASON70 Dodany 2007-08-27 13:04
Podajcie Swoje strony mailowe, jest tego trochę sporo i rzeczywiście moze enigmatyczne, ale Wasze opinie mogą Mi / Nam pomóc, to oczywiste, że chcę zainteresować poważna organizacje ponieważ to są docelowo działania aktywizacyjne, ponadto czy ja to chcę sprzedać (hmm) raczej nie, a jedynie chcę koordynować, a że nie za darmo ... Mój adres mason70@interia.pl zawsze coś mozna zacząć robić interesującego.
Nadrzędny Autor Ewa86 Dodany 2007-04-27 15:26
Witaj!! Jest to marzenie, które chciałabym spełnić :-)
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Vivaldi4 Dodany 2007-06-11 13:34
Polski Związek Zeglarzy Niepełnosprawnych (wystarczy wpisać takie hasło) organizuje szkolenia żeglarskie dla osób niepełnosprawnych. Polecam, skorzystałem osobiście, super przeżycie i wakacje na Mazurach. Mój e-mail: bader1@vp.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Nawiążę kontakt (13718 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill