www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / ZUS kontroluje zasadnośc L-4 (1929 - wyświetleń)
- Autor beniaf Dodany 2011-02-01 20:12
Jestem po operacji kręgosłupa szyjnego. Wszczepiono mi dwa sztuczne krążki międzykręgowe. Na zwolnieniu jestem ponad dwa miesiące, a  ,wczoraj dostałam wezwanie do ZUS-u  celem potwierdzenia zasadności zwolnienia lekarskiego. Wiem że ZUS  może wezwac każdego na kontrolę , ale nie będę kłamac ...trochę mnie to zdenerwowało ...bo co tu dużo gadac tyle się słyszy o cudownych uzdrowieniach w ZUS-ie !!
Po operacji czuję się dobrze , ale utrzymuje się drętwienie rąk szczególnie prawej, a także  bolesne cierpnięcie karku i łopatek.  Ponieważ w mojej pracy ręce nie mogą cierpnąc i drżec , w chwili obecnej nie czuję się na siłach żeby do pracy już powrócic. Mój lekarz rodzinny również nie każe się spieszyc.  Mam nadzieję poddac się jeszcze rehabilitacji , pod okiem fachowców.
Na kontrolę do orzecznika mam się zgłosic  teraz  w piątek.  Jestem osobą nadpobudliwą i już od teraz strasznie sie denerwuję.
Bardzo proszę o ocenę  czy w moim przypadku mam się już przygotowac  na cudowne uzdrowienie ?  To było by dla mnie upokażające, gdybym wróciła do pracy w taki sposób !!!!
Jeżeli jest tu z nami na forum ktoś kto zna się na tego rodzaju problemach czyli "specjalista w tym temacie" bardzo proszę o wypowiedż, a najlepiej o słowa otuchy , o ile jest to możliwe.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2011-02-03 10:04
Szanowni Państwo.
Kontrola przez ZUS wydawanych zwolnień lekarskich jest czynnością rutynową. Ma ona na celu wyeliminowanie tych osób, których stan zdrowia nie upoważnia do przebywania na zwolnieniu. W tym konkretnym przypadku, jeśli przedstawione zostaną odpowiednie dokumenty lekarskie ZUS nie powinien mieć zastrzeżeń co do stanu zdrowia.
z poważaniem
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / ZUS kontroluje zasadnośc L-4 (1929 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill