www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / JESTEM MAMA JULCI CHCIALABYM COS O SOBIE NAPISAC... (12005 - wyświetleń)
- Autor Mama Julci Dodany 2007-01-16 20:38
MIESZKAM W GDAŃSKU.WYCHOWUJE SIEDMIORO DZIECI.OSTATNIA MOJA GWIAZDKA TO JULCIA.MA ZESPÓŁ DOWNA.WITAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO ROZPOCZĘCIA KORESPODENCJI ZE MNĄ
Nadrzędny - Autor Thule Dodany 2007-01-17 13:26
Witam.
Chętnie nawiąże korespondencję. Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Mama Julci Dodany 2007-01-17 18:27
Odpowiedziałam na Twoje kilka pytań na temat nadopiekuńczości u dzieci niepełnosprawnych.Co o sądzisz o mojej wypowiedzi?Oczekuje szczerej odp.Sama się ucze jeszcze jak wychowywać moją córcie aby jej nieskrzywdzić swoją opieką.
Nadrzędny - Autor Gosia Dodany 2007-02-23 08:13
Witam cieplutko
przesyłam stronkę na której jest dział poświęcony Zespołowi Downa, może coś znajdziesz przydatnego dla siebie i Julci
http://forum.darzycia.pl/
Pozdrawiam i dużo całusków dla Ciebie i córuni
Nadrzędny Autor Mama Julci Dodany 2007-02-23 12:09
BARDZO BARDZO DZIEKUJę.I WITAMY Z JULCIą ROWNIEż .NAPEWNO SKORZYSTAM Z TEJ STRONKI POZDROWIENIA
Nadrzędny - Autor PYZUNIA129 Dodany 2007-01-17 20:23
WITAJ JA JESTEM MAMĄ CELINKI I MIESZKAMY 100KM OD GDANSKA DO GDANSKA JEZDZIMY NA ZAJECIA LOGOPEDTCZNE I PEDAGOGICZNE W OSRODKU WCZESNEJ INTERWENCI NA UL.TYSIĄCLECIA MOZE KIEDYS SIE TAM SPOTKAMY JESLI TEZ TAM CHODZICE JAK DOBRZE POZNAC TAK POGODNĄ OSOBE JAK TY SKORO MASZ SIEDMIORO DZIECI I JULCIE O KTOREJ TAK SŁODKO MÓWISZ ZADNE PRZECIWNOSCI LOSU NIE BEDĄ DLA CIEBIE PRZESZKODĄ JULCIA MA KONFORTOWĄ SYTUACJE BO NAJWIECEJ NAUCZYCIELI MA W DOMU POZDRAWIAM
Nadrzędny - Autor Mama Julci Dodany 2007-01-19 21:27
Dziekuje za te miłe słowa.Tez z Julcią jeżdzimy na Tysiąclecia na rehabilitacje.Fajnie byłoby się spotkać.Przesyłamy słodkie całuski.
Nadrzędny - Autor PYZUNIA129 Dodany 2007-01-26 22:17
MY BEDZIEMY W PONIEDZIAŁEK NA ZAJĘCIACH NA TYSIĄCLECIA NA GODZ 12 DO 14 MOZE UDA SIE NAM SPOTKAC NAPISZ W JAKIE DNI JESTESCIE I W JAKICH GODZINACH POZDRAWIAM
Nadrzędny - Autor Mama Julci Dodany 2007-01-27 14:45
bedziemy dopiero w piatek o 13 30 caluski
Nadrzędny Autor PYZUNIA129 Dodany 2007-03-07 21:57
MY JESTESMY TYLKO W PONIEDZIAŁKI OD 12-14 MAMY ZAJECIA U GÓRY U PANI SEWERYNSKIEJ NOWA PANI POZDRAWIAM BARDZO GORACO I PRZESYŁAMY TYSIĄC BUZIAKÓW Z CELINKĄ
Nadrzędny Autor PYZUNIA129 Dodany 2007-12-06 17:58
ZAGLĄDACIE MOŻE DO ZAKĄTKA
Nadrzędny - Autor beholderka Dodany 2007-06-08 16:53
Witaj MAMA Julci  :D
Tak serdecznie Ty podchodzisz  do życia.Chciałabym tak też,ale w mojej naturze jakoś nie bardzo to wychodzi.choć staram sie cieszyć z tego co mam.A uważam mam bardzo dużo.Blizniaki już 14 letnie.U jednego z nich też podejrzewano różne choroby.Mieszkając w Gdańsku też chodziłam do Ośrodka Wczesnej Interwencji.Jest dziś dobrze.Kosztowało to pracy i pieniędzy,ale bardzo ciepło wspominam Ośrodek w Gdańsku.Dziś mieszkam na Ziemi Lubuskiej,gdzie opieka zdrowotna jest poniżej bani jak się nie ma kasy.Pozdrawiam Cię serdecznie i całuję całą szczęśliwą sódemkę dzieciaczków.
Nadrzędny - Autor beholderka Dodany 2007-06-25 14:17
IIIIIIIIIIIIIII   ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny Autor magdalena tomasz Dodany 2008-03-09 19:00
CZESC MAMA JULI!

Jestem Magdalena. jestem od dzis tutaj.
ja mam tylko Tomka, jak dajesz sobie rade z taka armia?
ja nie wiem gdzi poczatek i gdzie koniec czasem jest. mam malego dyktatora.

pozdrowienia Magdalena i Tomasz
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / JESTEM MAMA JULCI CHCIALABYM COS O SOBIE NAPISAC... (12005 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill