www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szukam koleżanki/kolegi (8419 - wyświetleń)
- Autor apache Dodany 2011-03-04 14:09
Witam,

Szukam po prostu kogoś kto rozumiałby niepełnosprawność i chciałby spędzić czas z taką osobą, a nie odsuwał tak jak robi to większość pełnosprawnych.

Jeżeli jesteś z okolic Zabrza to napisz.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-03-05 21:52
A co to znaczy rozumieć niepełnosprawność? :-) Pytam, bo choć sama jestem niepełnosprawna, to jej do końca nie rozumiem. To tak jak by sie pytać, czy rozumiesz słońce. Chyba sama masz z tym problem, piszesz "chciałby spędzić czas z taką osobą". Jaką osobą? Osoba niepełnosprawna nie jest "taką osobą". Nie wiem czy piszesz we własnym imieniu, czy kogoś, ale ON nie może czuć się inna, wtedy będzie postrzegana normalnie. Dziś niestety takie czasy, że ludzie odsuwają się od siebie wcale nie z powodu inności, ale snobizmu. Każdy woli telewizor, lub internet, jak wspólne przebywanie. Dotyczy to również, a może przede wszystkim młodzieży. Szczerze mówiąc, ja też wolę ciszę domową w tle z kompem. Ale nie o mnie tu chodzi. Mam nadzieję, że znajdziesz towarzystwo, tylko wyjdź do ludzi. Powodzenia.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2011-03-06 00:13

> ON nie może czuć się inna, wtedy będzie postrzegana normalnie.


Ciekawa teza... Mam zupełnie inne odczucia w tej sprawie. :-)

> Dotyczy to również, a może przede wszystkim młodzieży.


Protestuję w imieniu młodzieży (chociaż pewnie według jej standardów jestem starą raszplą). :-)
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2011-03-06 02:37
Ja młodzież mam :-))) (bardzo młodą młodzież)  :-))) Jako On nie czuję się inna. Każdy ma jakieś wady.
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2011-03-07 16:32

>wtedy będzie postrzegana normalnie>


kryształek,wypowiedziałaś marzenie niemożliwe do spełnienia, nie rozumiesz jak czują się, co przeżywa skazany na łóżko, jak tęskni za tym żeby ktoś mnie posadził nawet w łóżku, żeby wyprowadził na spacer
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-03-15 15:49
Wisz co we wczorajszych wiadomościach chyba radiowych usłyszałem takie coś ze w USA jakiś naukowiec wymyślił jakiś przyrząd sterowany za pomącą jakieś hydrauliki czy coś podobnego ze ludzie którzy są bardzo ciężko chorzy , sparaliżowani o pasa w dół mogą już normalnie chodzić nie znam dokładnie tematu gdyż akuratnie zajmowałem się czym innym jak to słuchałem I TAK SOBIE MYŚLĘ GDYBY naszych uczonych po prosu zmusić aby coś takiego wymyślali lub rząd aby zakupił patent wiesz ilu ludzi by poczuło że żyją sam przez ponad trzy lata byłem przywiązany do łózka wiec  wiem o czym piszesz jakie to cierpienie jeśli ci to trochę ulży to być morze jest ratunek i to morze wypowiedziałeś to marzenie i nie tylko dla ciebie myślę ze zamiast stawiać JP2 kolejne pomniki to morzna by było takie coś i u nas stworzyć niestety moje technika nie jest na takim poziomie i nic podobnego nie mógłbym zrobić jak takie opżyrządownie a jednak są ludzie a raczej i JP2 chyba  był by bardziej z takiego czegoś zadowolony gdyż jest napisane jakbyś jedno życie uratował itd
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-03-21 17:42
Fakt, moja wypowiedź była nieprecyzyjna. W temacie nie wiadomo o jaką niepełnosprawność chodzi. Przepraszam jeśli kogoś uraziłam.
Nadrzędny - Autor Viarus Dodany 2011-03-29 22:58
Witam wszystkich;)
Jestem viarus, mieszkam w okolicach przeworska.
poszukuje przyjaciół/ciela na tej stronie.
Od 7 klasy jeste chory na (EPI) padaczka.
Szukam bratniej duszy,kogoś, kto jak ja choruje na padaczke.
pozdrawiam wszystkich forumowiczów;)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-03-30 14:57
viarus nie jest ważne kto jaką ma chorobe ważne byśmy byli dla siebie życzliwi
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2011-04-01 09:10
Viarus,czasem zupełnie nieoczekiwanie dla nas samych,ktos staje nam na drodze i po prostu JEST,dlatego warto szukac i dobrze sie rozglądać.:-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-04-01 10:29
powodzenia w szukaniu
Nadrzędny - Autor Viarus Dodany 2011-04-17 16:44
WITAM:
DZIĘKUJE BARBARZE I WALKIRJI,
ZA SŁOWO OTUCHY,I POZDRAWIAM KTÓRZY WCHODZĄ,
NA TĄ LUB INNĄ STRONĘ.
VIARUS
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-04-17 16:57
:-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-04-17 17:09
nie ma za co viarus :-)
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2011-04-17 17:47
Viarus, a ja Tobie dziękuję za ciepłe słowa ,wtedy kiedy ich najbardziej potrzebowałam.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-04-17 17:55
miło że pomagamy sobie choćby słowem
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2011-04-18 15:15
VIARUS,A MNIE NIE POZDRAWIASZ?:-p
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-04-18 15:16
chyba wszystkich pozdrawia
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-04-18 15:32
STARUSZKA NAS TWEŻ BO WCHODZIMY TU.
VIARUS WIOSNA IDZIE A Z NIĄ NOWE ŻYCIE I KOCHANE SŁONECZKO.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-04-18 16:05
:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szukam koleżanki/kolegi (8419 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill