www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Orzeczenie i niepełnosprawności. (2965 - wyświetleń)
- Autor malgosia2978 Dodany 2011-03-18 14:40
Witam.
Mam 7 letnia niepełnosprawną córkę,posiadała orzeczenie o niepełnosprawności już 2 do dnia 28 lutego.Stawałam z nią na komicje 01.03.2011 i 10.03.2011,otrzymała córka nowe orzeczenie na 5 lat do 2016 z tym,że w punkcie 7 pisze nie wymaga,każde wcześniejsze orzeczenie było,że wymaga punkt 7.U córki podejrzewają wrodzoną łamliwość kości,a teraz brachyolmie typ 3.Jest po licznych złamaniach i nie potrafi sama się poruszać na długich dystansach,wszystko jest dla nie problemem,krótkiej trasy na przystanek autobusowy do przedszkola nie potrafi pokonać sama,muszę ją nosić,albo wozić w wózku,wymaga ciągłej opieki kogoś,nie potrafi sama zrobić sobie jeść ani pić,czasem są dni ze nie może chodzić,nie wiem jak długo jeszcze będzie chodzić,raczej czeka ją wózek,kazdy krok to ból,mam też anaomalie kości krzyżowej,zaawansowaną skoliozę,rozstrzep spojenia łonowego i niskorosłość.
Bardzo Was proszę o pomoc w napisaniu odwołania od tego punktu 7,gdyż stan mojej córki wymaga stałej całodobowej opieki,nie zanm tych wszystkich ustaw co ma odwołanie zawierać,mam na to 14 dni,bardzo prosze kogokolwiek o pomoc w tej sprawie,jest zdesperowana,odbierają nam to dzieki czemu moja córka może być rehabilitowana,ja nie moge pracować bo musze sie nią zajmować,nie rozumiem że oni tego nie rozumieją,mam ją zostawic na pastwe samej siebie bez możliwości kontaktu z otoczeniem,odmowa jest równoznaczna z zmknieceim naszej córki w domu bez możliwości pomocy jej.Prosze o wszelkie informacje na meila malgorzatakutryba@op.pl
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-03-18 15:54
Małgosiu wklejam ci tu link gdzie trwa dyskusja na ten temat czyli punktu nr 7. Tam też musisz się zalogować ale czasem warto być w miejscu gdzie jest właściwy temat. O łamliwości kosci wiem dość dużo ale mało co do odwołania się.
Życzę powodzenia.
A oto link http://forum.gazeta.pl/forum/w,24429,62214060,,Odwolanie_do_pkt_7_do_orzeczenia_o_niepelnosprawno.html?v=2&wv.x=1
Nadrzędny Autor malgosia2978 Dodany 2011-03-18 19:39
Dziękuje Ella,ja juz to wcześniej znalazłam,ale tam nic mi to nie tłumaczy i dalej jestem w nie wiedzy,a widzę że tutaj albo sa sami nie chetni do pomocy,albo nic nie wiedza jak ja.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-03-18 20:44 Zmieniony 2011-03-18 20:46
Małgosiu nie wiem czy tak wolno ale wklejam ci część tekstu a może warto skontaktować się z ową osobą? Uważnie przeczytaj na priv. U nas wszystkie są choroby ale warto czasem zalogować się tam gdzie leci już właściwy temat na konkretną chorobę.
Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Orzeczenie i niepełnosprawności. (2965 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill