www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Uprawnienia osób niepełnosprawnych - proszę o pomoc (2874 - wyświetleń)
- Autor marysienkaa91 Dodany 2011-04-03 14:27
Jestem właśnie w trakcie pisania pracy na temat uprawnień osób niepełnosprawnych w której muszę zawrzeć m.in informacje na temat:
-osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności
-karta parkingowa dla osób niepełnosprawnych
-osoby niepełnosprawne w stopniu umiarkowanym
-ulgi dla osób niepełnosprawnych
-turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych

Bardzo prosiłabym o pomoc, gdyż w bibliotekach miejskich nie mogę znaleźć wystarczających informacji na ten temat. Jeśli możecie to podrzućcie mi jakieś materiały (byłoby dobrze gdyby było podane źródło np. z jakiej książki lub strony internetowej były zaczerpnięte owe informacje) lub linki do stronek z których mogłabym się dowiedzieć czegoś więcej.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc;)
Nadrzędny Autor chromy Dodany 2011-04-03 16:16

>Jeśli możecie to podrzućcie mi jakieś materiały (byłoby dobrze gdyby było podane źródło np. z jakiej książki lub strony internetowej były zaczerpnięte owe informacje) lub linki do stronek z których mogłabym się dowiedzieć czegoś więcej>


Na większą łatwiznę iść już nie możesz? na tacy Ci podamy a Ty napiszesz.  Więcej inicjatywy, temat nie jest za trudny, źródeł jest dużo.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-04-03 17:48
Poprę chromego bo właśnie tu na tym forum są chyba wszystkie odpowiedzi na powyższe pytania. Trzeba tylko poszukać i poczytać.
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2011-04-03 20:48
Dziewczyno, niestety, ale Twoja prośba jest co najmniej nie na miejscu - skoro bowiem piszesz na ten temat pracę, wypadałoby się trochę wysilić i pozyskać jakieś pojęcie w danym zakresie. A Ty w bibliotekach szukałaś... Matko święta...

A google to nadal gryzą, jak rozumiem...?
Nadrzędny Autor danielxs Dodany 2011-04-12 10:26
osobiscie uwazam, że osoby z takim podejsciem nie powinny pisac pracy magisterskiej bo poprostu do pisania tego nie dojrzaly. masz internet? masz bo w nim piszesz wiec szukaj, po drugie sa mopry, mopsy, pfrony, fundacje pomagajace osobom niepelnosprawnym, zusy na tych stronach wszystkiego sie dowiesz nikt za ciebie tego nie napisze
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Uprawnienia osób niepełnosprawnych - proszę o pomoc (2874 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill