www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / sanatorium RAFAŁ Busko Zdrój (18341 - wyświetleń)
- Autor beksa Dodany 2009-08-31 21:27
Mam prośbe czy ktoś był na rehabilitacji w sanatroium RAFAŁ w Busku i może mi coś powiedziec o warunkach panujących w tym ośrodku, bo owszem zaglądnęłam na ich stronę ale w głównej mierze jest to reklama, a po rozmowie telefonicznej okazało się że warunki są nieco inne, ale chciałaby jeszcze poznać wrażenia osób które osobiście tam były jako kuracjusz za dykusję będę wdzięczna
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-09-01 19:10
beksa a zaglądałeś na tę temat i wątek naszego forum:   / Sprzęt i rehabilitacja / Opinie o sanatoriach,turnusach rehabilitacyjnych-ranking (55678 - wyświetleń)      Może tu coś znajdziesz.
Byłam w Busku przejazdem ale nawet nie wysiadałam z autobusu. Miasto jakoś nie przypadło mi do gustu ale są gusta i guściki. Nie mam zielonego pojęcia o tym mieście i sanatorium.

Przyjemnego pobytu w Busku w sanatoriu.

MAM PROŚBĘ?  Po powrocie opisz to sanatorium tu?
Nadrzędny Autor josyc@ciop.pl Dodany 2011-04-11 19:32
Witam, ja byłam w Busku 3 razy, cztery lata temu mieszkałam Rafale pokoje są tam dwu i trzy osobowe, pojedynek na NFZ nie dają.  Bardzo mile wspominam pobyt w tym Ośrodku, opieka medyczna dobra, sporo zabiegów, jest czysto jedzenie w miarę dobre. Ja mieszkałam w pokoju dwu osobowym na parterze , trafiłam na świetna towarzyszkę z która utrzymuje kontakt nadal . Samo Busko to małe miasteczko ale zadbane, z uroczym parkiem w pobliżu sanatorium, Z każdego pobytu w Busku jestem zadowolona. Śmiało możesz jechać. Jedna wada to ze nie ma  w Rafale basenu. Miłego wypoczynku i zdrowia.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-04-12 18:57
josyc@ciop.pl a nie da się załatwić przez marketing? Pytam się bo wiem że tak załatwiają z tym że dopłata jest wyższa za jedynkę.
Nadrzędny Autor josyc@ciop.pl Dodany 2011-04-13 17:43
niestety mnie nie chcieli dać nawet za dopłata, może teraz coś się zmieniło
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-04-13 18:47
josyt ale ja piszę o mailu lub telefonie na adres marketing a nie do samego ośrodka. Skąd wiem też mi tak poradzono w samym ośrodku. Wypytałam wtedy jak to się ma. Okazało się że marketing nie musi mieć tego samego adresu co ośrodek.
Nadrzędny - Autor michal71 Dodany 2011-08-01 10:39
JA byłem w Rafale w 2003 roku i bardzo sobie chwalę ten ośrodek a jeśli macie jakieś pytanie to bardzo szybko można się dowiedzieć o wszystko pisząc na
E-mail: rafal@busko.com.pl lub zapytajcie na
http://www.zdroj24.pl/?oferta-pobytowa/busko-zdroj/sanatorium-rafal.html
Nadrzędny Autor farah557 Dodany 2019-01-07 12:06
w busku to byłem tylko w Bristol
świetne warunki, super opieka i rehabilitacja
zajrzyjcie sobie https://bristolbusko.pl
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-25 11:18
Witam nie nie byłam .
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-09 14:32
Ja kiedyś byłem we Włókniarzu w Busko Zdroju
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / sanatorium RAFAŁ Busko Zdrój (18341 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill