www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jak stwożyć program aby dostać dotację z UE (8585 - wyświetleń)
- Autor Agata12316 Dodany 2011-04-14 14:31
Witam Wszystkich dziś będąc na rehabilitacji z córeczką dowiedziałam się że stowarzyszenie do którego należymy za jakiś czas przestanie istnieć z powodu braku środków na jego utrzymanie.Do tej pory było funkcjonowało ponieważ otrzymywało pieniądze z PCPR ale PCPR nie ma już pieniędzy żeby na to dawać i zmusi to założycieli do zamknięcia stowarzyszenia.Zadałam pytanie rehabilitantce która rehabilituje moją córeczkę czy UE nie mogłaby w tym pomóc ale dowiedziałam się że trzeba najpierw przedstawić jej opracowany program gdzie każda złotówka musi wyć wykorzystana i udowodniona.Mam więc do Was pytanie jak się robi taki projekt-program.
Chciałam też przeprosić jeśli mój wątek umieszczam w złym miejscu ponieważ nie orientuje się gdzie mogłabym go zamieścić i proszę o wyrozumiał ość bo pisząc inne wątki oberwało mi się za to.
Proszę o pomoc
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2011-04-14 15:00
Kobieto, raz piszesz, że zbierasz na nagrobek, a następnym razem zbierasz pieniądze na rehabilitację. O co tu chodzi?
Nadrzędny Autor Agata12316 Dodany 2011-04-14 15:14
Nie pisałam że zbieram na rehabilitację tylko o pomoc aby stworzyć program aby stowarzyszenie do którego chodziła moja pierwsza córeczka a teraz wożę tam drogą którą urodziłam Parę miesięcy przed śmiercią pierwszej, nie przestało istnieć.Moja druga córeczka jest jak na razie zdrowa ale rehabilitantka do której jeździłam z pierwszą poleciła mi kontrolować rozwój drugiej mówiąc że rehabilitacja jej nie zaszkodzi a lepiej dmuchać na zimne niż potem żałować.
Pisząc ten wątek tak jak pisałam, dziś się dopiero dowiedziałam że stowarzyszenie ma za niedługo być zamknięte i dlatego chciałam w jakiś sposób im pomódz skoro oni pomagali nam przez ten czas.
Nadrzędny - Autor Agata12316 Dodany 2011-04-14 15:23
A czemu tak wogóle się do mnie przyczepiłaś,przedtem czepiałyście się że handluje się na tym forum a teraz jak chcę pomóc komuś, to znowu się czepiasz?Takie strony jak te sa   dla osób potrzebujących pomocy, a pisząc we wcześniejszym wątku o sprzedaży maty to potrzebowałam pomocy i otrzymałam ją, ale nie od Ciebie, od Ciebie i od innych dostałam tylko pogardę. Sama się zastanów czemu  wo gule wchodzisz na takie strony czy po to aby komuś pomóc czy tylko kogoś zmieszać z błotem.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-04-14 15:27
ulena ma racje kręcisz by tylko kręcić i wyłudzać kase a że ci to nie wyszło masz żal do całego narodu
Nadrzędny - Autor Agata12316 Dodany 2011-04-14 15:40
Dlaczego mnie tak oskarżasz nie mając żadnych dowodów.Pozatym jak mogę wyłudzić pieniądze z UE dla siebie skoro i tak potrzebne są na to na pewno faktury i inne rzeczy aby udowodnić UE że takie pieniądze są potrzebne.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-04-14 15:44
nie mam na myśli wyłudzania z ue a od on dobry chwyt z tym nagrobkiem i matą :-)
Nadrzędny Autor Agata12316 Dodany 2011-04-14 15:51
dlaczego chwyt z nagrobkiem i matą?Nie miałam pieniędzy więc postanowiłam tak uzbierać na ten nagrobek.
Nadrzędny - Autor Agata12316 Dodany 2011-04-14 15:49
Jak mam Ci udowodnić że piszę prawdę.Podać Ci adres do stowarzyszenia,wysłać akt zgonu córeczki,może też akt urodzenia drugiej która urodziła się parę miesięcy przed śmiercią jeśli sądzisz że raz piszę że zbieram na nagrobek a potem na rehabilitacje chociaż w ogóle nie pisałam że zbieram dla siebie na rehabilitację i od razu jak będziesz dzwonić do stowarzyszenia to zapytasz czy chodzę tez z druga córeczką
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-04-14 15:53
nie potrzebuje dowodów bo i tak wiem że ściemniasz widać to po stylu pisania
Nadrzędny Autor Agata12316 Dodany 2011-04-14 16:00
Zadam Ci jeszcze jedno pytanie co jest nie tak w moim stylu pisanie i czemu nie chcesz się skon taktować z tym stowarzyszeniem boisz się że będziesz musiała mnie przeprosić
Nadrzędny - Autor Agata12316 Dodany 2011-04-14 16:00
Żeby kogoś tak oskarżać potrzebne są na to dowody.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-04-14 16:12
nie chce bo to taka sama ściema jak i ten  nagrobek po za tym piszesz co jest w stylu nie tak a chociażby to że powtarzasz się często w innych wątkach
Nadrzędny Autor Agata12316 Dodany 2011-04-14 16:14
Czyli jaka ściema jak nagrobek?Wyjaśnij swoją całą wypowiedź.
Nadrzędny - Autor Agata12316 Dodany 2011-04-14 16:15
Denerwujesz mnie pisząc że kłamałam z nagrobkiem i teraz ze stowarzyszeniem bo nie jestem taką kłamliwą osobą jak Ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-04-14 16:18
najlepiej nabierać ludzi na coś poważnego czyli np nagrobek choroba itd bo wtedy będzie litość z restą nie tylko ja podejrzewam że ściemniasz
Nadrzędny - Autor Agata12316 Dodany 2011-04-14 16:24
Jesteście wredne i nieuczciwe.Jeśli wysuwa się oskarżenia trzeba mieć dowód.Ale skoro nie chce Ci się tego nawet zweryfikować uważam że to Ty oszukujesz bo masz niezłą zabawę jak tak kogoś obrażasz.Więc albo mi to udowodnij bo ja mogę to udowodnić albo sobie daruj.Bo ja już na Wasze odpowiedzi nie będę odpowiadać a ludzie sami uznają kto tu kłamie a kto faktycznie potrzebuję pomocy.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-04-14 16:28
uważam że kłamiesz bo najpierw piszesz o nagrobku a potem fundacji i to jest dziwne i chore
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-04-14 16:29
po za tym kto rechabilituje zdrowe dzieci nie uważasz że to dziwne ?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-04-14 16:35
Agata zadała pytanie, wystarczyło jej odpowiedzieć jeżeli się zna odpowiedź. Reszta słów jest zbędna.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-04-14 16:40
:-)
Nadrzędny - Autor moerbecke Dodany 2011-04-14 18:48
Wtam wszystkich

Z mojej strony mała uwaga metodologiczna o charakterze porządkującym.barbara33 wspomniała, że Agata "coś kręci, swiadczy o tym styl jej pisania" Nie jestem pewien, czy po tym czynniku można oceniać wiarygodność lub nie danej osoby. To znaczy można wyrobić sobie jakąś WSTĘPNĄ opinię. Natomiast barbara33 zachowuje się jakby o Agacie wiedziała już wszystko. Zatem apeluję o ostrożność. Bo dla przykładu ja Cię barbaro również mogę zaklasyfikować jako osobę mało inteligentną, nie znającą ortografii języka polskiego a przez to nie szanującą mnie i innych osób jako odbiorców Twoich tekstów. Miło? :-)

pozdrawiam serdecznie

moerbecke
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-04-14 19:09
wskaż miejsca gdzie zrobiłam błędy
Nadrzędny - Autor moerbecke Dodany 2011-04-14 19:21
Chociażby w Twoim ostatnim poście: "wskaż miejsca gdzie zrobiłam błędy". W języku polskim zdanie rozpoczynamy od wielkiej litery, natomiast kończy się je kropką. O innych już nie będę wymieniał , bo nie jest moim celem pastwienie się tu nad kimkolwiek. Słownik ortograficzny i interpunkcyjny jednak mogłabyś sobie sprawić.

Miłego Wieczoru Życzę :-)

moerbecke
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-04-14 19:29
słowniki mam a po za tym większość tu tak pisze bo i po co utrudniać sobie na forum pisanie przy luźnej gadce to nie pismo urzędowe
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jak stwożyć program aby dostać dotację z UE (8585 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill