www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Już wszysczy spicie?! (2978 - wyświetleń)
- Autor bober Dodany 2011-05-04 22:34
A ja nie mogę, bo ZUS mnie uzdrowił, albo zmienił jednostkę chorobową - zależy od punktu widzenia. Miłych snów.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-05-04 22:39
Przepraszam - literówka powinno być: "śpicie" i "wszyscy"
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2011-05-05 06:24
Powiedz, napisz, znajdź  sposób,w  jak forum ma zbadać Ciebie, i jak ma wystawić opinię zgodną ze stanem faktycznym Twojego zdrowia/choroby. Żalisz się, ale czy słusznie,  forum tego nie zbada.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-05-05 10:50
Nie chodzi o "badanie" tylko o Wasze doświadczenie z ZUS i wyjazdami rehabilitacyjnymi. Myślałam, że ktoś był już w tych Dusznikach.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-05-05 18:18
Bober nie byłam nic nie wiem na temat Dusznjków Zdrój. Wiem że jest wątek podaję stronkę  http://forum.niepelnosprawni.pl/board_show.pl?bid=10; Gdzie opisywane są sanatoria itp. ZUS zaś ma prawo wysłać tam gdzie oni uważają a nie tam gdzie sugeruje lekarz lub pacjent. Owszem można się z ZUS "targować" dając mocną motywację dlaczego chce się zmienić miejsce pobytu. Jednak nie zawsze ta motywacja jest uwzględniana. I jeszcze jedno: Takie skierowania na rehabilitację nie są brane pod uwagę do pokoju jednoosobowego.
Co do całej treści nie znam twego wpisu a chromy pisze coś o leczeniu. Jeśli już coś piszesz ciągnij wątek od  początku do końca.
Nadrzędny Autor chromy Dodany 2011-05-06 08:32 Zmieniony 2011-05-06 08:39

>A ja nie mogę, bo ZUS mnie uzdrowił, albo zmienił jednostkę chorobową - zależy od punktu widzenia>


w tym zdaniu wyrażony jest żal i Twoja pretensja do ZUS, a czy słuszna to forum na to nie odpowie kto ma rację. Wystarczyło napisać krótkie pytanie, czy forum może powiedzieć coś na temat sanatorium w Dusznikach . Wszystko brzmiało by inaczej.
Poczytaj forum, nie idź na łatwiznę, aż kipi od różnych spostrzeżeń opisywanych przez użytkowników forum. Jak wszystko przeczytasz , wyciągniesz odpowiednie wnioski.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Już wszysczy spicie?! (2978 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill