www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Artykuł (5290 - wyświetleń)
- Autor Thule Dodany 2007-01-23 00:04
Co sądzicie o tym artykule: http://serwisy.gazeta.pl/zdrowie/1,51186,3817449.html
Czekam na Wasze opinie.
Nadrzędny - Autor zanikowiec Dodany 2007-01-28 23:54
Artykul swietny ! dlugi :-) ale warto przeczytac caly ... poprostu przeczytac kazdy powinien ... wiele wiedzialem ale i wiele sie doweidzialem w sprawie kobiety po uszkodzeniu rdzenia ... napewno sie przyda to w mojej dalszej znajomosci z moja koleznaka :-) ... teraz pewno wyjde na zboczenca jezeli poweim ze takich artykulów powinno byc wiecej ... ale co mi tam niech wyjde :D ...
Nadrzędny - Autor Thule Dodany 2007-02-03 19:07
Dlaczego masz wyjśc na zboczeńca? Ja takze uwazam, ze artykułów o takiej tematyce powinno byc zdecydowanie wiecej. Rzetelnych, dobrze napisanych. Czego nowego się dowiedziales? (Jesli mozesz oczywiscie to zdradzic)
Pozdrawiam i dzieki za odpowoedz
Nadrzędny Autor zanikowiec Dodany 2007-02-06 17:01
Witaj... A chociaż by to ze np., jeżeli u kobiety po urazie rdzenia pochwa staje się nie czuła lub mniej czuła to inne miejsca są bardziej uwrażliwione... no i datę odkrycia Vibratora ;-)... a co do ciebie ... to może oznaczać ze oboje mamy skrzywioną psyche że potrafimy na temat SexU rozmawiać otwarcie i bez zachamowań ;-)
Nadrzędny Autor mery Dodany 2007-01-29 00:56
witam wlasnie skonczylam go czytac. jest to bardzo ciekawy artykul i daje wiele do myslenia pozdrawiam
Nadrzędny Autor Nadia Dodany 2007-02-11 18:56 Zmieniony 2007-02-11 19:01
Artykuł całkiem całkiem, chociaż troche jakby spóźniony bo wydawalo mi się że kobiety już dawno gadają otwarcie o orgazmie, w każdym razie w moim otoczeniu tak jest:) Jestem za teorią, że orgazm to zdrowie, a po co jest potrzebny kobiecie? hmmm? czy od razu do wyższych celów typu ciąża czy przedłużenie życia lub usmieżenie bólu jak sugeruje autorka?.... a może po prostu dla przyjemnosci i to jest czwarty i chyba dla mnie najważniejszy argument:))
Poza tym każda z nas jest inna i nie ma nigdzie uniwersalnej instrukcji jak zadowolic kobietę, o czym z nią rozmawiać itd. a i nie wiem skąd sie wzięło tam przekonanie że mężczyźni nie lubią mówić o seksie?? Zawsze mi się wydawało że wrecz przeciwnie:), albo ja trafiam na takich:)
Pozdrawiam!
Nadia
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Artykuł (5290 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill