www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Donos (10469 - wyświetleń)
- Autor 62norbi03 Dodany 2011-06-16 11:13
Jeżeli znasz sprawy prześladowania ON przez Sądy,  MOPSy, oraz inne organizacje, skontaktuj ludzi napiętnowanych z P. R. Jakubowskim, to Dziennikarz i Człowiek, będzie o nich chętnie pisał, na łamach miesięcznika DONOS. http://donos.co/

Możesz ogłosić gdzie się da, np. na innych Forach, niech przysyłają do P. Ryszarda opisy swoich problemów.


Kontakt:
Ryszard  "Bobcat"  Jakubowski
http://www.ryszard-jakubowski.cba.pl
Mobile:                   +48  501 168 051
Regular:                  +48  22 465 54 29
VOIP:                     +48   22 203 59 63
Skype:     ryszard.bobcat.jakubowski
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2011-06-16 14:09
Donoszę na Premiera. Obiecał i obietnic nie dotrzymał.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-06-17 16:41
jak każdy z jego poprzedników żadna nowość
Nadrzędny - Autor nova Dodany 2011-07-02 16:31
Uff, żeby był donos trzeba mieć dowód, żeby być wiarygodnym. Mnie sąd potraktował podle.  Były mąż założył sprawę o zmniejszenie alimentów ( 150 zł mam na syna, 250 na córkę ze znacznym stopniem niepełnosprawności). Sąd nazwał mnie patologiczną rodziną, żyjącą z zasiłków na koszt państwa. Sądu moje chore dziecko nie interesowało '' to mój problem skoro odeszłam od męża'' - agresywnego alkoholika. Padło jeszcze wiele gorzkich słów pod moim adresem, zrozumiałam wtedy gdzie jest moje miejsce w tym państwie rzekomego prawa.   Żałuję że nie miałam dyktafonu chociaż uprzedzano mnie że sędzia jest bardzo stronniczy i nie lubi kobiet to nie pomyślałam że aż tak mi ubliży.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-07-02 16:57
szkoda że go miałaś ja bym mu tego nie podarowała tylko jak to udowodnić ?
Nadrzędny - Autor nova Dodany 2011-07-02 19:12
Właśnie sęk w tym że już mu nie udowodnię, ale to nauczka na przyszłość. Teraz nawet jak idę na zwykłą ''urzędową '' rozmowę,coś załatwić to profilaktycznie załączam dyktafon.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-07-02 21:46
całe życie niestety uczymy się na błędach
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2011-07-02 22:33 Zmieniony 2011-07-02 22:36
Nova napisała:

> Właśnie sęk w tym że już mu nie udowodnię, ale to nauczka na przyszłość. Teraz nawet jak idę na zwykłą ''urzędową '' rozmowę,coś załatwić to profilaktycznie załączam dyktafon.


Dobrze robisz, ale powinnaś wiedzieć, że prawie w każdym telefonie komórkowym jest dyktafon...
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2011-07-02 22:46
Aha, i jeszcze powinnaś wiedzieć, że nagrywanie kogokolwiek np. na dyktafon bez uzyskanie PRZED rozpoczęciem nagrania ZGODY rozmówcy stanowi złamanie prawa i może się obrócić bardzo bolesnie przeciwko Tobie...

Przykro mi, ale Twój post jest zbyt zdawkowy, aby ocenić czy masz rację Ty, były mąż czy sąd - nie podajesz żadnych szczegółów, a więe nie ma żadnych podstaw a by to uznać za wiarygodne... Sorry.
Nadrzędny Autor nova Dodany 2011-07-04 20:14
W telefonie była zła jakość odczytu, czasem zerowa .Wiem że to jest nielegalne ale mam to w nosie. Uważacie że jeśli nie będę miała dowodu i pójdę potem na skargę do przełożonych to on mi powie. ''Owszem, powiedziałem tak, najmocniej panią przepraszam ale trochę przesadziłem?''. Czyż mój były nie łamie prawa wobec własnych dzieci stając się fikcyjnym bezrobotnym z chwilą zasądzenia alimentów. Przestałam mieć skrupuły.
Nadrzędny - Autor grabos Dodany 2011-09-26 20:36
a ja donosze na nfz ile mozna czekac za wuzkiem? niewierze w to ze niemaja pieniedzy!
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2011-09-26 23:59
Mają pieniądze ale w szwajcarskich bankach...
Nadrzędny Autor Joaśka Dodany 2011-12-04 17:59
Witam, sprawa dotycząca nagrywania jest następująca:
W polskim prawie brak jest zakazów związanych z omawianą problematyką – w szczególności, gdy nagrywanie rozmów wykonywane jest przez samego rozmówcę lub posiadacza telefonu. Nie zachodzi wówczas bowiem przypadek bezprawnego podłączenia się osoby nieuprawnionej do otrzymywania informacji do środka komunikacji: przewodu lub przekaźnika, co podlega odpowiedzialności karnej na podstawie art. 267 §1 i §2 Kodeksu karnego.  Nagrywanie rozmów prywatnych oraz rozmów służbowych rozmówcy.
Bez wątpienia osoba rejestrująca swoją rozmowę jest w pełni uprawniona do uzyskania wiadomości przekazywanych jej przez rozmówcę niezależnie od charakteru takiej rozmowy – prywatnego czy służbowego.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Donos (10469 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill