www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / POMOC dziecku specjalnej troski!!!!!!!! (3260 - wyświetleń)
- Autor KasiaD Dodany 2007-01-24 19:50
Witam,
mam młodszą siostrę ma ona 28lat jest dzieckiem specjalnej troski, to znaczy: urodziła się w 6-tym miesiacu ciąży i jej rozwój zatrzymał się na dziewczynce 12letniej. Jest sprawna fizycznie tylko rozum płata jej figle:-) . Bieże też leki psychotropowe w bardzo małej dawce. To pokrótce. Mam pytanko, czy są jakieś w Warszawie ośrodki, szkoły, zajęcia dla takich dzieci gdzie by mogła uczęszczać mieć jakieś zajęcie. Poproszę o jakieś informacje. Dziękuje. Pozdrawiam 
Nadrzędny - Autor Thule Dodany 2007-01-25 19:41
Nie wiem konkretnie gdzie w Warszawie, ale wydaje mi się. że w przypadku Twojej Siostry należy spytać się(rozejrzeć):
tzw domy dziennego pobytu, warsztaty terapii zajęciowej (w skrócie WTZy)
Nadrzędny Autor KasiaD Dodany 2007-01-26 22:03
Dziękuje za podpowiedz. Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Magdalena Grunt Dodany 2007-02-12 10:28
Cześć Kasiu.
W Warszawie jest Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych. Myślę, że warto też tam zajrzeć. Jeżeli masz stały dostęp do internetu to wpisz w googlach Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych archidiecezji warszawskiej i tam napewno znajdziesz namiary. Adresu strony nie pamiętam.
Pozdrawiam cię i cieszę się, że chcesz pomóc siostrze.
Magda
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / POMOC dziecku specjalnej troski!!!!!!!! (3260 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill