www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Czy należy mi się orzeczenie o niepełnosprawności? (9693 - wyświetleń)
- Autor Marik621 Dodany 2011-07-10 22:03
Witam. Zanim skończyłem 16lat zaczęły pojawiać się u mnie problemy ze zdrowiem, a dokladnie ze stawami..najpierw z tego co pamiętam zaczęło boleć lewe biodro, potem odcinek krzyżowo-lędziowy, a na dzień dzisiejszy są jeszcze ramiona i szyja oraz zmiana w okolicy prawego biodra. Raz już stawałem na komisję jednak nie dostałem orzeczenia, ale mam zamiar ponownie stawać. Chciałbym się dowiedzieć..upewnić czy mając takie objawy i taką chorobę(bo taką wpisano mi po ostatnim wyjściu ze szpitala-ZZSK) należy mi się orzeczenie o niepełnosprawności i jak tak to jakie.. Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2011-07-11 15:22
Na odległość nikt ci nie jest w stanie powizieć czy komisja da ci grupe . To tak jak by wróżyć z fusów..
Wypełnij papiery u swojego lekarza i stań na komisje..
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-07-11 16:08
Z opisu wynika, że masz zesztywniające zapalenie stawów. Oczywiście, że możesz dostać orzeczenie o niepełnosprawności tylko nie z ZUS, a z Powiatowego lub Woj. Zespołu o orzekaniu o Niepełnosprawności. Do ZUS też możesz złożyć wniosek + ksero akt lekarskich i wypis ze szpitala oraz obecne - nowe wyniki badań potwierdzające to schorzenie i od kiedy (warto dołożyć i inne choroby współistniejące). Z ZUS możesz się starać o rentę socjalną, a z Zespołu o orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Na odp. "godunow" nie zwracaj uwagi - on wszędzie się udziela i zwykle przepisuje co ktoś napisał.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2011-07-11 21:24
[usunięte]
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2011-07-12 08:28
"godunow" najpierw zobacz na swój miły i grzeczny styl pisania

"na zbity pysk", "matoł", "wypieprzyć" a później mów coś o kulturze.

Wiele osób pisało, to byli pracownicy Integracji, ale sporo odeszło i nie ma komu pisać.
A tak nakręcali koniunkturę i wydawało się, że forum jest pełne. To się nazywa działania Pijar.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2011-07-12 12:38
Piszesz Barnaba     Wiele osób pisało, to byli pracownicy Integracji, ale sporo odeszło i nie ma komu pisać.
******************************************************************************************

Piszesz nie prawdę   byli to ludzie n ie związani .. zadni tam pracownicy to dzięki takim ludziom jak  Bober,  Chromy i i im podobnym   forum praktycznie  nie  istniej nie udziela żadnych porad. Teraz niech boberzy i i im podobni nich się udzielając na forum

Co chamstwa  opowiadam pięknym za nadobne .. bo zazwyczaj nie pozostaje  dłużny..
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-07-12 14:54
Forum istnieje i będzie istnieć. Ja jestem od lipca. Nie nauczysz się człowieku nigdy - skończ z teoriami spiskowymi i osobistymi wycieczkami. Nie jesteś od udzielania porad, tak jak i my wszyscy. Możemy pisać co wiemy, przeżyliśmy, podać link itp. Na forum udzielają i będą udzielać się inni, także tacy co przyjdą, a ty im nie zamkniesz buzi.
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2011-07-12 16:26 Zmieniony 2011-07-12 16:46
Bober pisze " Nie jesteś od udzielania porad"

********************************************************************

I oto chodzi administracji forum i bobrowi.. poco ON będą dochodzić swoich  praw narażać budżet na koszty.....

Cel bobrów   jest jasny i przejrzysty.. Czytaj cel administracji forum.. dla ON.....
Pozdrawiam  Wszystkich oprócz tych wymienionych wyżej..
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2011-07-12 18:36 Zmieniony 2011-07-12 18:39
Ja bym chciała wiedzieć co Godunow takiego napisał, że zirytował Forumowiczów ? Napisał tylko, że wszystko zależy od komisji.
A Autorce wątku życzę przede wszystkim zdrowia i życzliwych ludzi na swojej drodze.
Uważam, że niefortunnie zostało sformułowane pytanie. Niepełnosprawność jest, albo jej nie ma. Choroba stawów jest nieprzewidywalna. Raz jest lepiej, raz gorzej, a skutki są zwykle widoczne. Myślę, że orzecznicy fachowo ocenią Twój stan zdrowia. Składaj ponownie dokumenty i czekaj na decyzję. :-) Powodzenia.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Czy należy mi się orzeczenie o niepełnosprawności? (9693 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill