www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Opinie o sanatoriach,turnusach rehabilitacyjnych-ranking (Strona 12) (1262930 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor annandale Dodany 2011-01-03 16:00
Otrzymałam skierowanie z NFZ od 01 lutego na leczenie sanatoryjne do ARKA-MEGA w Kołobrzegu.Jest to mój pierwszy wyjazd sanatoryjny.
Jeśli ktoś był w tym obiekcie,to bardzo proszę o uwagi-te złe i te dobre.Pozwoli mi to odpowiednio przygotować się.Szczególnie interesuje mnie jaki pokój wybrać i czy jest możliwość wyboru.Czy w tym sanatorium organizowane są jakieś wycieczki dla kuracjuszy?
I jeszcze jedno,czy istnieje " mur berliński" tzn.na lewo kuracjusze "gorszy sort" ,natomiast wczasowicze komercyjni na prawo i można będzie jedynie łykać slinę lub sięgnąć do kasy.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-01-03 16:05
niestety nie byłam ale radze wpisać nazwe ośrodka w gogle i tam szukać informacji powodzenia i miłego pobytu
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-01-03 20:56
http://www.arka-mega.dormire.pl/ Ta stronka daje dużo do myślenia. Wprost kipi przepychem. A jak znam NFZ to niestety w ostatniej chwili nie da się załatwić jedynki tj jednoosobowego pokoju. Na w/w stronce jest cennik. Na ogół z NFZ kieruje się do pokoi o mniejszym standardzie i z gorszej strony jeśli chodzi o wschód czy zachód słońca. Południe zawsze mają goście pełnopłatni czyli hotelowi.
Znam Kołobrzeg, ale w tym sanatorium nie byłam. Co do traktowania pacjentów na ogół jest tak samo jak i pełnopłatnych. Listopad jest już m-cem poza sezonowym a więc tańszym niż sezonowym. Proponuję zadzwonić do marketingu. (Cena o ile dobrze pamiętam 115 za osobodobę w ?????) Proszę dobrze przeczytać całą stronkę i podstronki.
Pozdrawiam już w nowym roku
Nadrzędny - Autor Skorpion143 Dodany 2011-01-08 20:01
Mam prośbę. Moja mama wybiera sie do sanatorium w ramach  NFZ W Połczynie Zdrój do Hopferówki w marcu tego roku i chciałaby wiedzieć coś więcej o tym sanatorium. Szukałem informacji, opinii o tym sanatorium i nie znalazłem nic w internecie. Jeżeli mÓGŁ by KTOŚ napisać kilka słów lub też podac nr tel stacjonarnego, wtedy moja mama mogła by zadzwonić i zapytać o Hopferówkę. mOJA MAMA BARDZO TO PRZEŻYWA A JA NI EWIEM CO JEJ DORADZIĆ, PROSZĘ O POMOC . Z góry dziękuje za jakiekolwiek informację. moje GG 9152153 lub też email jaag8@interia.pl.
Nadrzędny - Autor kazkucz Dodany 2011-02-17 13:10
Witam znowu Przyjaciol z forum,
Tym razem znowu z prosba o informacje , porade.
Mam propozycje wyjazdu do sanatorium rehabilitacyjnego w JEDLCU. W/g analizy mapy wyglada mi ta miejscowosc na enigmatyczna. Problemy z dojazdem .Wyslalem E-maila do nich o info czy za doplata mozna zarezerwowac jakis 1 osobowy pokoj , czy apartament oraz miejsce postoju samochodu podczas pobytu u nich. Potwierdzone ze odebrali e-mail ale brak odpowiedzi .A moze ktos z was tam byl ?Moze warto tam jechac mimo braku odpowiedzi z ich strony?.A moze jednak nie warto traktujac brak odpowiedzi z ich strony jako lekcewazenie od samego poczatku.Mam 7 dni na odpowiedz czy biore te sanatorium, Pozdrawiam serdecznie, PANHEAD
Nadrzędny Autor grzegorz 58 Dodany 2011-03-05 14:24
Ośrodek w Jedlcu położony jest w w lesie. Jadąc samochodem od strony Kalisza należy skręcić w m. Kuchary w lewo. Parking jest na miejscu, pokoi 1-osobowych brak. Personel stołówki i zabiegowy z małymi wyjątkami bardzo miły .
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-02-17 16:22
http://www.galeriawielkopolska.info/jedlec.html

http://meteor.turystyka.pl/krus-goluchow,jedlec.html 
.... to wieś mająca 700 mieszkańców. Ogólnie by mnie załamała ta miejscowość. Nie byłam ale przejrzałam prawie wszystkie stronki. Jest jedna opinia pozytywna.
Nadrzędny Autor kazkucz Dodany 2011-02-17 19:13
Do ELLA,
Ach ten nieszczesny Jedlec, Nadal milczy, a czas potwierdzenia goni,
Dzieki i za te info. Jednak mam nadzieje ze ktos z naszego grona tam byl i podpowie czy warto, czy czy maja 1 osobowe pokoje , internet, czy dobrze rehabilituja polamancow, tez polamancow Harleyowcow.Czy warto z nimi zaczynac jesli sa tak skryci lub bufoni?/????Pozdrawiam, PANHEAD,
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-02-17 22:35 Zmieniony 2011-02-17 22:42
http://meteor.turystyka.pl/krus-goluchow,jedlec.html#  Mnie by tam czołgiem nie zaciągneli. Masz rację co do stronki albo już nie wiem gdzie szukać ale spróbuj zadzwonić na  nr telefonu 66 427 30 10 to telefon stacjonarny informacji.

Do maja napewno ktoś tu zaklika to taka mała pociecha.

Oto stronka forum gdzie o Jedlcu mowa....... nie wiem czy cię to pocieszy http://forum.nasze-sanatorium.pl/viewtopic.php?f=4&t=246
Nadrzędny - Autor tomasz0987 Dodany 2011-05-04 07:34
Witam, mam pytanie. Czy ktos z Was był może kiedyś na turnusie rehabilitacyjnym w Spale? Mieszkam w województwie łódzkim i ostatnio natrafiłem na stronę: http://www.ocz.cos.pl

Sam ośrodek prezentuje się bardzo okazale jak dla mnie, oferta moim zdaniem jest ciekawa ale interesują mnie opinie osób, które tam były, pozdrawiam
Nadrzędny Autor kazkucz Dodany 2011-05-06 10:22
Witam znowu,
Ella i inni odradzali sanatorium w Jedlcu, Dzieki Wam za to.
Pomogliscie wybrac dobre sanatorium . Przez to jestem zobowiazany dac info o dobrym sanatorium .
Jestem obecnie w sanatorium na rehabilitacji polamancow w HORYNCU ZDROJU.
W internetowej informacji jest nazwa Centrum rehabilitacji rolnikow, ale to jest tylko czesciowo prawda, Tu sa z KRUSU,NFZ , itp. Na prawdw warto .Wysoki poziom rehabilitacji, obslugi, warunkow pobytu, wyzywienia , zabiegow.  PIEKNA MIEJSCOWOSC.z WARSZAWY I DO Warszawy kursuja autobusy przez Zamosc -Lublin pod sam osrodek CRR,
Wolny czas pieknie wypelniany przez pracownika K.O.Duzo wycieczek , zwiedzania dla chetnych.Warto. Bardzo wazna informacja dla Przyjaciol Niepelnosprawnych"W Horyncu jest duzo osrodkow ale polecam "CRR".Ponizej paste z Ich strony:

Quote"Centrum prowadzi:
    rehabilitację leczniczą (21dni) dla rolników ubezpieczonych w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego  
    leczenie uzdrowiskowe sanatoryjne  (21 dni) dla pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia  
    14-dniowe turnusy rehabilitacyjne  dla osób niepełnosprawnych z dofinansowaniem PFRON
    turnusy sanatoryjne pełnopłatne 
    pobyty wypoczynkowe (dowolna ilość dni)

--------------------------------------------------------------------------------

  WKAZANIAMI DO LECZENIA REALIZOWANEGO W CENTRUM SĄ:
*

    choroby reumatoidalne narządu ruchu, a szczególnie: reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, łuszczycowe zapalenie stawów, dna moczanowa,

   choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa i pozostałych stawów,
   stany pourazowe kości, stawów, tkanek miękkich,
   stany po operacjach ortopedycznych i neurochirurgicznych: zapaleniach kości, plastyce mięśni, ścięgien, nerwów i naczyń, operacyjnych nastawieniach zwichnięć stawów, usuniętych dyskach. 
   wady postawy i skrzywienia kręgosłupa z przewlekłym zespołem bólowym powodujące upośledzenie  sprawności  ruchowej
   zaburzenia funkcji narządu ruchu w chorobach układu nerwowo-mięśniowego, w tym: stany po udarach mózgu nie wcześniej niż po upływie sześciu miesięcy od wystąpienia udaru przy zachowanej zdolności do samoobsługi, stwardnienie rozsiane w okresie remisji, choroby i następstwa urazów układu nerwowego z uszkodzeniem neuronu obwodowego z zespołami bólowymi oraz upośledzeniem czynności ruchowych,
    zespoły przeciążeniowo-bólowe tkanek miękkich.    
 
--------------------------------------------------------------------------------

Łagodny słabobodźcowy klimat Horyńca-Zdroju z cechami klimatu kontynentalnego sprzyja dobremu samopoczuciu pacjentów ze schorzeniami układu krążenia, a zwłaszcza chorującym na nadciśnienie tętnicze. "

Unquote.
Jesli ktos potrzebuje wiecej info prosze o e-mail.
Pozdrawiam wszystkich, Harleyowiec
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-05-06 14:41
Tomaszek dziękuję ci że opisałeś to właśnie tu. :-)))))))
Nadrzędny - Autor dolores53 Dodany 2011-05-15 11:04
30 maja jadę do sanatorium do Fortunat w Nałęczowie. Czy ktoś coś wie na ten temat? proszę napisać.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-05-15 17:32
Dolores tu ktoś już pisał o Nałęczowie. Co prawda mało przychylnie bo jak zrozumiałam był pełnopłatny i wiele mu się nie podobało że jadą ON ze skierowaniami.
Jeśli dobrze pamiętam strona tego wątku8 a pisał Wołodia.
Nadrzędny Autor kamisiek02 Dodany 2011-06-09 17:13
witam, mam skierowanie do sanatorium etna-weneda kołobrzeg, turnus od 25 lipca. moze ktos kto wrocił nie dawno cos napisze? a moze ktoś również w tym terminie ma skierowanie?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-06-09 18:16 Zmieniony 2011-06-09 18:22
Tak się składa że Kołobrzeg jest mi dobrze znany ale o tym sanatorium nic nie wiem. Postaram się zdobyć do lipca więcej informacji. Narazie nie jestem w stanie nic poza stronką z internetu konkretnego napisać. Jedziesz dopiero na 25 lipca. Adres zapiszę. :-)
Stronka tego sanatorium jest szokująco nowoczesna i bogata. A samo sanatorium mieści się przy Portowej 18. Sam zobacz ....http://www.zdroj24.pl/?oferta-pobytowa/kolobrzeg/centrum-medyczno-uzdrowiskowe-etna-weneda.html
Nadrzędny Autor kamisiek02 Dodany 2011-06-10 12:21
Mam na imię Aga ;-), chyba nick Cię zmylił :-)
ok, będę wdzięczna za każde info ;-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-06-10 18:47 Zmieniony 2011-06-10 18:49
Tak :-) Masz rację. Zmylił mnie nick. Przepraszam :-) Na większe informacje będziesz musiała poczekać aż do 11 07. Wtedy dopiero będę miałą dostęp do komputera. :-) Obecnie myślę (ze stronki) że super trafiłaś.
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2011-06-16 23:35
witam! Tak ella wolodia pisal o sanatorium w Nałęczowie rok temu, po moim pobycie na leczeniu. Ja nie bylem prywatnie ale w tym samym sanatorim byla opcja prywatna opcja sanatorium jak takiego i opcja leczenia sanatoryjnego poszpitalnego. Obsluga i opieka ordynarna, ale tak mamy wszedzie przy kontaktach miedzyludzkich w systemie kapitalizmui jego wyzysku, pieniadz pieniadz i pienidz dla wladz uzdrowiska potencjalny pacjet sie nie liczy a i pracownicy musza byc podporzadkowani swoim władzą, inaczej prace stracą . I tak przy prywatnych skierowaniach chorzy sie załapia na byle jakie zabiegi, gośc z gotowka moze sobie wszystko kupic a chory ma zalecenia w najlepszym wypadku spacer po parku a jak nie moze niech go współlokatorzy popieszcza spacerem gadka itd. To nie te czasy gdy dbano o pacjeta.
Nadrzędny Autor m.antoszczyk Dodany 2011-06-17 18:27
Witam.Dawno się nie odzywałam,ale ciągle jestem na bieżąco w naszym forum.A'propo sanatorium,dostałam skierowanie od2.07.2011r -23.072011 do Lądka Zdroju do 23 wojskowego SZpitala Uzdr. oddział 2 sanatoryjny, czy ktoś tam był? Jak tam jest? A może się ktoś wybiera na ten turnus,miło byłoby  poznać kogoś przed wyjazdem. Pozdrowionka dla wszystkich,a szczególnie dla Elli-buziaczki!
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-06-17 19:38 Zmieniony 2011-06-17 19:50
m.antoszczyk :-)))))) Witam cię. Nie ja w tym roku nic nie dostałam więc nie jadę. W Lądku Zdrój nie byłam ale myślę że ty po powrocie opiszesz :-)
Pozdrowionka gorące jak słoneczko.
To co wklejam to z tego forum. Poczytaj :-)
http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?pid=126325;hl=L%c4%85dek%20zdr%c3%b3j
Nadrzędny Autor m.antoszczyk Dodany 2011-06-19 19:49
Witaj,Elluniu! Dzięki za stronkę. pytałam znajomych,podobno sanatorium do którego jadę jest ok.,a jak było napiszę oczywiście.Całuski i pozdrowionka. Szkoda,że Ty nigdzie w tym roku nie jedziesz! co zobaczenia i napisania na forum.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-06-19 20:24
Jadę i ja ale w inne strony a i nie tak jak ty. Lato trzeba uczcić by znów do nas wróciło. Dzięki na zapas za opis :-)))))))
Baw sie dobrze.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-06-20 08:36
ja byłam tam na oddziale 3 powiem tyle nie i jeszcze raz nie
Nadrzędny - Autor m.antoszczyk Dodany 2011-06-20 17:32
Rozumie ,że ogólnie nie byłaś zadowolona z pobytu nie tyle w Lądku,co z samego sanatorium,trudno,mam nadzieje,że nie będzie bardzo żle. Ja jadę do 2. Dzięki za opinie. Gdybyś mogła napisz coś więcej o swoim pobycie. Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-06-20 17:45
ja byłam niezadowolona ponieważ byłam zimą i musiałam być przeniesiona do innego budynku by brać zabiegi ale zanim to nastąpiło musiałam dochodzić i to mnie wkurzało ale ogólnie było ok i od wiosny do jesieni z chęcią bym tam wróciła tyle tylko że nie mam wpłwu na to gdzie nfz mnie skieruje
Nadrzędny - Autor sawusia49 Dodany 2011-06-22 14:03
Witam,przeczytałam chyba cały watek a niewiele znalazłam informacji o Iwoniczu.Jadę tam w lipcu w ramach prewencji rentowej z ZUS.Mam się stawić w Zakładzie Przyrodoleczniczym i tam dadzą mi przydział do sanatorium.Może to być;Biały Orzeł, Pod Jodłą, Stare Łazienki, Exelsior.Pewnie nie będę miała wielkiego wpływu gdzie dostanę przydział,ale może coś wiecie o tych sanatoriach, żebym się przygotowała psychicznie bo słyszałam,że dla zusowców to pokoje raczej wieloosobowe.Proszę o wszelkie informacje za które dziękuję.Grażyna.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-06-22 15:52
niestety tym razem nie pomogę
Nadrzędny - Autor m.antoszczyk Dodany 2011-06-22 16:12
Witaj.Ja nie byłam w Iwoniczu,ale na przełomie maja i czerwca byli tam moi rodzice.Byli w Starych Lazienkach, sanatorium ładne ,w centrum parku zdrojowego,wszędzie bliziutko,część pokoi po remoncie,wszystko nowiutkie.Obok budynek kawiarni z tańcami,koncertami.Iwonicz bardzo się rodzicom podobał,a mama była już naprawdę w wielu kurortach.jeśli chodzi o BIAŁY ORZEŁ ,to sanatorium jest troszkę dalej,budynek stary,drewniany,teraz w remoncie,a kuracjusze są tam nadal,warunki skromne,Exelior-szpital oddalony trochę od centrum,warunki dobre,tam jest też basen,borowina,do szpitala prowadzi dużo schodów,jest to jedyny minus tego sanatorium,WIELE WYCIECZEK,KONCERTOW,IMPREZ PLENEROWYCH.Tyle wiem od rodziców.
Nadrzędny - Autor sawusia49 Dodany 2011-06-22 21:24
Dzięki za cenne informacje.No tak przebywanie w sanatorium w którym jest remont do relaksujących nie należy.To sanatorium po schodach to chyba dla tych zdrowszych ja z moim kręgosłupem chyba bym żle się tam czuła.Ale ode mnie pewnie to nie zależy.Może wiesz na jakiej zasadzie są przydzielane sanatoria i pokoje.Za wszelkie informacje i porady wielkie dzięki.
Nadrzędny - Autor m.antoszczyk Dodany 2011-06-23 11:42
Nie wiem,jak jest ze skierowaniami z ZUS,rodzice byli z NFZ.Tata dostał skierowanie do Białego Orła,ale że mama pojechała prywatnie,a w Orle nie było już 2,zamienili im na stare łazienki i chwała im za to.Lazienki to sanatorium małe,więc i pokoi nie dużo.Ale pocieszające jest to,że można rozmawiać o zamianie.Jeśli wybór exelior-orzeł to bezwzględni exelior,mimo schodów,obok jest zresztą coś w rodzaju ścieżki,dalej troszkę ,ale  bez schodów.Personel miły,recepcjonistki też,więc może uda Ci się coś załatwić w razie czego.
Nadrzędny - Autor sawusia49 Dodany 2011-06-23 16:06
Bardzo dziękuję za informacje.Jest tam jeszcze sanatorium Pod Jodłą.Czy rodzice coś o nim wiedzą? Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor m.antoszczyk Dodany 2011-06-23 19:43
Nie,niestety o sanatorium Pod jodłą rodzice nic nie wiedzą,jest dalej ,nie w części centralnej Iwonicza.Acha ,jest jeszcze sanatorium ZUS, są tam tylko kuracjusze z zus ,tez podobno niezłe.
Życzę Ci udanego wypoczynku,będzie taki na pewno. Rodzice namawiali mnie na Iwonicz,ale z NFZ dostałam lądek,też fajnie. Pozdrawiam.,
Nadrzędny - Autor sawusia49 Dodany 2011-06-24 13:41
Bardzo dziękuję za informacje.Życzę miłego odpoczynku i dobrych rezultatów kuracji.
Nadrzędny - Autor JUDYTA Dodany 2011-07-24 10:16
Byłam...przeżyłam...wróciłam z Jubilata!!!!! Byłam na turnusie psychosomatycznym od 26 czerwca do 19 lipca 2011 roku(skierowanie z zus-u)Cóż mogę napisać?Może tylko tyle że płakałam jak odjeżdżałam!Podstawa to towarzystwo-a ja miałam świetnych ludzi!Zabiegi-okey,właściwie to wszystkie na miejscu,więc nie trzeba biegać po całym Lądku.Lekarz prowadzący-psychiatra,więc jeśli chodzi o stronę medyczną-nie mam zastrzeżeń.Siostra oddziałowa(3 piętro)Ewa-bardzo miła,tak samo pani salowa Ania.Telewizor-50zł.za turnus,ale jest tylko jedynka,dwójka i polsat,leżak-10zł.,internet-15 minut-1zł.Parę osób miało swoje laptopy,ale nie działały w pokojach,więc i tak musieli schodzić z nimi do recepcji bo tylko tam był zasięg.Jedzenie-pyszne,ja nie dojadałam między posiłkami,chociaż widziałam jak koledzy prosili o dokładkę zupy i nie było z tym problemu...Pokoje ładne-po remoncie(tylko jeden pokój na 3 piętrze był przed remontem)A rozrywka!No cóż-polecam Piekiełko,Wojskową,a zwłaszcza Zdrojową!Wycieczki oferowane przez panią,która wydziera się na stołówce-drogie jak cholera!Lepiej wybrać się z kimś kto przyjechał własnym autem...ja miałam taką możliwość,więc zwiedziłam bliższą i dalszą okolicę.Polecam Czarną Górę(kolejka wagonikowa)piękne widoki,oraz wspinaczkę do Ogrodu Bajek-sam ogród mało ciekawy,ale trasa wspinaczki cudowna!Do czeskiej granicy około 4km.,ale warto pojechać jeszcze 10 km.by zwiedzić Javornik.Mam tylko jedno zastrzeżenie-pan który jest właścicielem sklepiku w Jubilacie-po prostu porażka!Niemiły i wiecznie nadąsany,robi łaskę że cokolwiek sprzeda!Będę miło wspominać pobyt w Jubilacie!!!!
Nadrzędny - Autor michal71 Dodany 2011-08-01 10:35
JA tam nie byłem w wielu sanatoriach ale jeśli planujecie wyjazd to warto dobrze się zapytać właśnie na forum choćby tym bo opinie czasami zwalają z nóg. Ja osobiście sprawdzam też opisy i rezerwacje na http://www.zdroj24.pl/?oferta-pobytowa,przegladaj,typ-sanatoria.html bardzo mi sie ta strona podoba.
Zamieszczają tam coraz więcej opisów. Widać że dopiero się rozwijają ale jak zadałem pytanie odnośnie sanatorium do którego się wybierałem dostałem za parę godzin wyczerpującą odpowiedź na temat danego obiektu. I to bez ściemy. zarówno wady jak i zalety danego ośrodka.
Nadrzędny Autor DamianP Dodany 2011-08-12 19:19
W sumie to trafiłem tutaj w poszukiwaniu opinii o wszelkich placówkach rehabilitacyjnych jak również i firmach zajmujących się organizacją takowych. Spojrzałem do strony z odnośnika, bo nie zdarzyło mi się słyszeć wcześniej o tym serwisie. Do tego biorąc pod uwagę ich dość ubogie forum, choć myślę, że lepsze byłoby sformułowanie "nieistniejące" forum, jakoś ta strona mnie nie przekonuje. Prawde powiedziawszy wystarczy przegooglować "Turnusy rehabilitacyjne" i od razu ma się do dyspozycji najpopularniejsze serwisy zajmujące się tą tematyką. Pytanie więc czy ktoś korzystał z usług którejś z firm na wymienionych na pierwszej stronie i byłby w stanie cokolwiek o nich powiedzieć? Wiem, że nie należy oceniać książki po okładce, ale jeśli miałbym podchodzić do tego w ten sposób to najbardziej pewnie poszedłbym tutaj: http://www.patrona.pl/turnusy-rehabilitacyjne. Wiem, że nie da rady oceniać jakości usług po wizytówce, ale jeśli chodzi o pierwsze wrażenie, po wejściu tutaj było najlepsze. Ale tak jak mówię, sam wygląd to nie wszystko, więc pytanie czy ktoś mógłby coś powiedzieć na temat rzetelności i jakości oferowanych przez nich usług? Ewentualnie polecić jakąś alternatywę.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-12 20:03
Damian nie umiem ci odpowiedzieć choć niektóre osrodki widziałam lecz z nich nie korzystałam. Musisz też spojrzeć gdzie chcesz jechać. Do miasta czy "na wieś" ....Dąbki , Dźwirzno, Ustronie Morskie itp. Co chcesz robić w wolnym czasie?

Proponuję wybrać daną miejscowość, ośrodek sanatoryjno wczasowy i wysłać meil a pytając o drobiazgi. A tylko po to by sprawdzić ich rzetelność odpowiedzi. Czasem też warto mimo wszystko zadzwonić i wsłuchać się w głos rozmówcy. Pytać o drobiazgi. A potem ocenić czy jesteś zadowolony z informacji czy też nie. Wiele tego typu ofert jest tylko w komputerze. W tym roku miałam okazję porozmawiać z recepcją w jednym z ośrodków w świecie realnym. Mieli podane że przyjmują na wózkach. Okazało się to nieprawdą. "Dozamel" w Kołobrzegu istnieje od dość dawna. Stronka owszem istnieje możliwe że nowa ale nie tak oceniaj.
Życzę cierpliwego szukania.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-12 20:13
nie wiem co ci dolega ale polecam dom uzdrowienia chorych w głogowie fachowa rechabilitacja miła obsługa
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-13 14:56
Duszniki Zdrój - warunki europejskie! Jedzenie polskie, opieka i lekarze chu... , zabiegi b. dobre! Ogólnie super!
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-13 15:05
a nawa ośrodka ?
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-13 16:28
Już Ci pisałam.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-13 16:42
chyba mam skleroze ale cóż nie pamiętam
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-13 23:44
Chyba masz, odpisywałam Ci na priv.
Dla o.n. przystosowany b. dobrze jest tylko Jan Kazimierz 1., a Chopin masakra. Zabiegi b. dobre.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-14 09:03
może i odpisywałaś ja tego nie pamiętam dzięki za odpis
Nadrzędny - Autor michal_pietrzykowski Dodany 2011-08-14 12:19
Polecam sanatorium Panorama Morska w Jarosławcu.
Dobre zabiegi lecznicze jak i opieka medyczna oraz różne imprezy i bale okolicznościowe.
Warto tam pojechać.
Polecam
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-15 08:48
słyszałam o nim też
Nadrzędny - Autor Ania56 Dodany 2011-08-21 21:11
Witam.Proszę o informacje,czy był ktoś w sanatorium GLINIK w Wysowej?
Wiem,że jest to mała miejscowość w Beskidzie Niskim.Ale interesuje mnie ośrodek.Byłam już w kilku ośrodkach sanatoryjnych,wszędzie było wspaniale,ale teraz mam mieszane uczucia.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-22 15:22
był mój kolega i był zadowolony
Nadrzędny - Autor Ania56 Dodany 2011-08-26 14:55
Basia dzięki,jeśli twój kolega coś więcej mówił na temat tego ośrodka to napisz.Pozdrawiam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Opinie o sanatoriach,turnusach rehabilitacyjnych-ranking (Strona 12) (1262930 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill