www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / DZIWNE RZECZY NA FORUM (89121 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor Julka_ Dodany 2011-08-11 12:51 Zmieniony 2011-08-11 12:59
Do Ella i Użytkowników Forum
Czytałam forum i wiem, że Ella  jest tu od dawna (dużo wpisów).
Jak ONA to się zrobiła, że się wyrejestrowała i zarejestrowała na nowo  od :2011-07-20 19:43.
Pisze nadal wszyscy ją rozpoznają, wiedzą z kim rozmawiają
Ubliżała  chromemu, bo ten dużo jej zarzucił nieprawidłowości. Wstyd po dawnych postach, czy to  powód żeby z forum znikły, Ella nie udawaj "świętoszki"

wpisy Ella  znak że była od dawna na forum
http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?tid=1170;pg=1
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-11 13:30
julka zajmij się czymś konkretnym i nie szukaj dziury w całym bo i po co ?
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2011-08-11 13:40
A co cię to, zła kobieto, obchodzi...?
To twoje prywatne forum czy nie twoje...?
Ciągle próbujesz dyrygować: kto ma pisać, co ma pisać, gdzie ma pisać, z kim ma pisać, o czym... Nie sprawdzasz się w roli żandarma w domu...?
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2011-08-11 13:47 Zmieniony 2011-08-11 13:52
Nie jestem złą, ale nie lubię zakłamania, cwaniaków, kombinatorów
a Ty bluengel, odpowiedz na pytanie, które ci zadałam. Ukrywasz, to znaczy że Twoje Stowarzyszenie jest byle jakie, dorobiłas się już ?
Gdybyś nie miała czego się wstydzić, że Twoje Stowarzyszenie pomaga niepełnosprawnym, to zaprosiłabyś niepełnosprawnych z forum do Stowarzyszenia że chcesz pomóc
Będziesz pisała bluengel, odczekasz znowu, na to co ważne nie odpowiesz. Wiesz jak ktoś taki się nazywa.
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2011-08-11 13:59 Zmieniony 2011-08-11 14:05
Forum niepełnosprawnych. Obraz niepełnosprawnych. Mam 57 lat i dzisiaj doszłam, że zakłamanie części niepełnosprawnych wpływa na obojętność Władzy, Sejmu, Prezydenta na sprawy niepełnosprawnych. W tym wszystkim cierpią niewinni, którzy naprawdę oczekują pomocy. Pewnie szybciej umrą i nie odczekają się. A co z dziećmi chorymi? Część z nich dorośnie i nie doczeka się wind, podjazdów, leków ze zniżkami jak kiedyś
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-11 14:19
szkoda mi ciebie jesteś taka zgorzkniała aż żal
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2011-08-11 14:21
barbara33, pisałaś też o tym że nie lubisz być okłamywana i wykorzystywana, oszukiwana
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-11 14:32
nie lubie ale i nie jestem
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-11 14:38
Julka szperasz w tym forum , szukasz na każdego haka , to tak jak za komuny było. Partyjni mieli w swoich biurach taką węszącą kanalię, która w aktach wszystko wynalazła. Tak się dziś poczułam jakby tamte czasy wróciły. Tylko coś ci się "papierki" popieprzyły, bo napisałaś , że ja jestem pielęgniarką, a to nie jest prawdą. Szperaj dalej jak nic innego nie masz do roboty. Obojętne mi co teraz o mnie i o tych, których szanuję powiesz. Mam to gdzieś.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-11 14:45
i tak trzymaj lid
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-08-11 16:48
Lidian - Ty przodujesz w" porządkach" i pyskówkach. Kobieto... co tu do rzeczy ma "komuna"...? Po co ujawniać publicznie co i gdzie się robi....? Potem są efekty :-). Pisałaś, że pracowałaś w sł.zdrowia. Po co..?. Każdy może interpretować wedle własnego uznania.
Nie tylko Julka przegląda Forum. Każdy, kto ma internet może tu zajrzeć. Jeśli coś ujawniamy - to na własne życzenie, staje się to własnością publiczną i każdy może odnieść się do naszych postów. Zatem, zamiast oburzać się, lepiej zastanowić co się pisze.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-11 17:29
Praca w służbie zdrowia to nie tylko pielęgniarstwo. Zdaję sobie sprawę z tego co ujawniam na forum. Robię to świadomie.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-08-11 17:41
Każdy to wie... Ale zagrajmy, jak w Familiadzie.... Pytanie: z czym kojarzy ci się służba zdrowia? Odp. z pielęgniarką, lekarzem, szpitalem.... dopiero potem jest: coś tam..., coś tam.... :-) Miłego wieczoru.... :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-11 17:43
zajmij się czymś sensownym i przestań ludziom truć dupe
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-08-12 12:01
Nareszcie sensownie mówisz do siebie - tak trzymaj :-) !
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-12 14:53
odwal sie ode mnie ok ?
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-08-12 19:36
Tylko tyle potrafisz...?
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-12 19:41
POTRAFIE WIELE ALE SZKODA CZASU I NERWÓW NA TAKICH JAK TY
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2011-08-17 19:00
no niech się do mnie przyczepi
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-17 19:02
:-)
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-08-29 13:35
szkoda ze tak późno się o ty dowiedziałaś jednak nie zmieniam pozycji co do twojej osoby czytam dalej
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2011-08-11 16:57
Blu... - tracisz fason... :-) Czy warto...?
Zawsze Twoje odpowiedzi lubiłam, ale chyba masz doła....
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-11 17:56
DO JULKA_
Wszyscy mnie znają poza tobą i jest ok.
Jak to zrobiłam że wyszłam i weszłam? Trzeba być miłym by się dowiedzieć jak to się robi. Nie musisz podawać linków bo wszyscy byli poinformowani o moim wyjściu i wejściu. Nie miałam zamiaru ciebie o tym informować. Nie lubię ludzi złośliwych. Dla mnie nie istniejesz.
Miłych dokopywań innym.

DO MIŁYCH PRZYJACIÓŁ Z FORUM - nie przejmujcie się Julką_ która lubi wszędzie powęszyć.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2011-08-11 18:04
NIE MARTWIE SIE KOBIETY,NIEKTORYCH ZOŁC ZALEWA ZE NIKT ICH NIE ROZUMIE,ZE TAKIE BIDACTWA ,ZE PO NOCACH SIEDZA I KOMBINUJA KOMU DOWALIC ALBO KOGO PRZESWIETLIC.MOZE TECZKI ZAKŁADAJA?????
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-11 18:10
może i zakłada te te teczki kto wie
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2011-08-11 18:19
BARBARA JAK CZYTAM PANIA J.I WSZEDZIE WESZY BO I W KAWIARNI I W BARIERACH I CH....WIE GDZIE JESZCZE TO ZACZYNAM MYSLEC ZE GROMADZI MATERIAŁY.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-11 18:46
MA KOBITA ZAJĘCIE
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-13 23:18
Ja w nocy nie śpię bo pilnuję mamy, ale niestety Julka ma trochę racji co do niektórych. Piszę tak, mimo, że mi też dowaliła na priv.
Poza tym Staruszko jak myślisz, kto lubi piosenki z Kołobrzegu i Zielonej Góry ( wojskowo-ruskie z komuny?). A teraz pisze o konfidentach partyjnych. Co mógł o tym wiedzieć zwykły człowiek?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-13 23:35
Co mógł wiedzieć zwykły człowiek? Zapewniam cię , że mógł wiedzieć dużo.  Skoro twierdzisz, że jesteś młoda to znaczy, że tego nie przeżyłaś więc nie wypowiadaj się na temat, którego nie znasz. W szkole o tym nie uczyli. Dawniej nie było wolno, a teraz nikogo to nie obchodzi.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-13 23:48
Nigdy nie napisałam "jestem młoda". Mogę wiedzieć bo mam tatę, a raczej miałam.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-13 23:48
Zmarł.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-14 09:18
odechciewa się wchodzenia na forum
pozdrawiam wszystkich i do napisania kiedyś tam
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2011-08-14 10:15 Zmieniony 2011-08-14 10:25
do bober

>Ja w nocy nie śpię bo pilnuję mamy, ale niestety Julka ma trochę racji co do niektórych. Piszę tak, mimo, że mi też dowaliła na priv. >


nie pisz głupot
Pierwsza do mnie napisałaś, że mam się nie dać na forum, nie przytakiwać, choć to niektórym nie pasuje.
Zapytałam na priv, dlaczego do mnie piszesz? Bo mogłaś napisać  to samo na forum.
Przyczyniłaś się i ty bober, że chromy odszedł, poczytałam forum dokładnie. Nie zmyjesz tej plamy
A co do lidian, niech wszyscy z forum poczytają jej wpisy, .............. , napisała też, że  "jest medykiem", znajdźcie sobie sami jej wpisy, wszystkie, kłania się wszystkim dokładne czytanie, a nie "po łebku", czytanie ze zrozumieniem, a  to może pomoże odnaleźć źródło prawdy o użytkownikach tego forum, o niepełnosprawnych

medyk, i osoby związane z zawodem medycznym ma obowiązek i jest związany przysięgą nieś pomoc chorym, w każdej formie, a tej pomocy medycznej niesionej przez lidian na forum nie widać
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-14 10:32
czytam julka twój wpis i śmiać mi się chce
jak lidian ma leczyć przez komputer
nie jest żoną kaszpirowskiego który mącił ludziom w głowach że jak wypiją wode to będą zdrowi
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-08-14 12:08
Julka do mnie też pisała, że może jej pomogę bo jestem lekarzem, mimo że nigdzie tak nie pisałam i w sprawy czysto medyczne się nie mieszam bo się nie znam (poza moimi schorzeniami).
Niestety ma chwile kiedy mija się z prawdą. O ile pamiętam jest też "krytykiem" literackim.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-14 12:14

>Ciekawe kto z Niepełnosprawnych z forum zamieniłby się na moje choroby?


To m. inn. twoja wypowiedź.
Mam wrażenie, że chcesz się koniecznie z kimś pokłócić, albo ( tu teoria typu godunow) jesteś chromym z nowym nickiem.
Ale dobrze, że jesteś bo na twoim tle inni to anioły.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-14 12:14
Powyższe do Julka.
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2011-08-14 12:35
Nowy mąciciel już tu taka była......
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2011-08-14 12:46 Zmieniony 2011-08-14 13:10
nie mam zamiaru się kłócić, ale jak napisałam już wcześniej, w zakłamanym forum też nie ma sensu istnieć, zresztą, ja już nie istnieję, jak napisała wyżej Ella. Ile OSÓB przez nią odeszło z forum
Na forum górę wzięło koło wzajemnej adoracji pełnosprawnych-niepełnosprawnych

Na koniec do bober

>Ciekawe kto z Niepełnosprawnych z forum zamieniłby się na moje choroby?
>To m. inn. twoja wypowiedź.>


Tak, tak napisałam.  I nie zamienisz się  Ty bober  i Ella i lidian i godunow

>albo ( tu teoria typu godunow) jesteś chromym z nowym nickiem.>


chromy był mężczyzną , a ja kobietą, która urodziła troje dzieci.

Na koniec do bluengel
przyznam nie ma obu nóg, a jest silniejsza od tych którzy mają małe drobnostkowe choroby i za drobiazgi dożywotnią rentę
Pozostanę pogodną pomimo wszystko, (co was zdziwi), ale wśród tych ludzi, którzy rozumieją problemy niepełnosprawności.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2011-08-14 14:25 Zmieniony 2011-08-14 14:57
Rozumieć, ludzi niepełnosprawnych... To tak jak zgoda między psem a kotem... Nie lubię stwierdzenia, że osoba nie będąca niepełnosprawna rozumie niepełnosprawnych.. Lepiej gdyby napisała, że stara się zrozumieć, ponieważ taka jest prawda...  Gdyż niepełnosprawni niepełnosprawnych nie mogą zrozumieć, tak samo chory chorego nie rozumie, ba, a nawet zdrowy zdrowego nie może zrozumieć... To tu, też nie zrozumieją na tym forum, ciebie, ani mnie... Oni nie rozumieją co to Integracja a sami się nazywają INTEGRACJA... Taka jest prawda... Ponieważ, także nie rozumiem, jak Lider Integracji który mówi w TV że bycie w Polsce na wózku, sparaliżowanym to nie koniec świata... To on jest w bardzo dużym błędzie, ponieważ jego stać na obstawę pomocników, wszędzie go zawiozą, wniosą, ubiorą, nakarmią... Bo miesięcznie zarabia parę ładnych dziesiątek tyś zł... i to jeszcze w firmie w której bardzo źle się dzieje najniższym niepełnosprawnym pracownikom... Lecz on tego nie widzi, bo nie rozumie co to bieda, dlatego mówi że bycie niepełnosprawnym, sparaliżowanym, to nie jest koniec świata... A gdyby tak miał jak większość niepełnosprawnych, sparaliżowanych, musiałby żyć za góra 600 - 800 zł miesięcznie??? To ciekawe czy powiedziałby coś takiego??? Wtedy, oczka otworzyłyby się, dowiedziałby się co to znaczy być prawdziwym, biednym, bez perspektyw, człowiekiem niepełnosprawnym..
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-08-14 14:34
Znowu wylewasz stare urazy? Myślałam Norbi, że jesteś facet o.k. - pomyliłam się - szkoda.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2011-08-15 09:32
Norbi osobę , o której mówisz znam tylko z mediów i z jego działalności i dlatego nie odważyłabym się go atakować w taki sposób jak Ty to robisz (chyba że masz ku temu solidne podstawy poparte równie solidnymii dowodami). Moje wrażenia o osobie  , o której mówisz są inne a jego działalność świadczy o dużej znajomości potrzeb osób niepełnosprawnych. Właśnie wczoraj późnym wieczorem widziałam jak w telewiji wypowiadał się na temat potrzeb ludzi głuchych. Nie uważam, aby to , że jemu w życiu finansowo się powiodło było przeszkodą w zrozumieniu ludzi na wózkach i z niskimi dochodami. Zawsze uważałam, że ON , którzy się nie poddali i spełniają się w pracy, polityce, mediach i innych dziedzinach powinni być dla nas zachętą i przykładem, że i nam może się udać może małymi kroczkami , ale dojść do wyznaczonego celu.
Zgadzam się jednak z Tobą w sprawach , o których mówisz w innych swoich postach. Sprawach dotyczących osób niepełnosprawnych, które nie mogą znaleźć pracy i tych, którzy tej pracy niestety ze względu na swój stan podjąć nie mogą. To właśnie im należy się największa pomoc, a często lub wcale jej nie otrzymują, leżąc sami w podłych warunkach nie tylko w zapomnianych przez wszystkich wioseczkach , ale i w wielkich miastach. Żyją w koszmarnych warunkach zapomniani przez tych, którzy przed wyborami przypominają sobie głosach jakie mogą od nich otrzymać i ułatwiają im dostęp do urn. To jest dopiero .... jak to nazwać?.... skandal? podłość?
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-08-14 14:32
Kurrr...cze nie licytuj się kto bardziej chory i ma gorzej! Nie masz nóg, ale całkowicie niewidomy może by się zamienił aby widzieć piękny świat, całkowicie sparaliżowany chyba też, bo tylko leży itd., a może ktoś bez rąk, a już na pewno chory na nieuleczalną postać raka. Pomyśl aby tak się czasem nie stało. Wiem jaka jest Ella, Lilian i Blu.., ale ich tak jak Ciebie i mnie nikt raczej nie zmieni, więc po co próbować? Prawie wszyscy ludzie są zakłamani, bez względu na płeć, rasę i sprawność, my chyba też chociaż w malutkiej części. Ostra prawda nie zawsze jest dobra i pozytywna.
Trzymaj się i zajmij dziećmi - one potrzebują pozytywnego spojrzenia na świat i ludzi.
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2011-08-14 16:45
Julka - nie odchodź, proszę. Zbyt wielu tu wywiało. Co zmieniło się? Nic! Im nas więcej, tym ciekawiej. A, że ktoś czasem dokopie...? Pewnie ma problem ze sobą i inaczej nie może... Może pogoda zadziałała...
Tak więc pisz dalej... Słoneczka życzę!
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-14 18:39
CHOLERA CO JA TAKIEGO TU ZROBIŁAM. JULKI NIE ZNAM. DOWALIŁA MI JUŻ NA POCZĄTKU ZANIM DOJECHAŁAM DO DOMU. CZY NAPRAWDĘ MAM Z TĄD ODEJŚĆ? KIM ONA JEST?

Kogo wywaliłam z forum ??????
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2011-08-14 19:17
Po co te nerwy....
Ella - bez "połówki" nie rozbierzesz :-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-14 20:06
kryształek połówkę stawiam w kawiarence
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-15 09:06
częściowo norbi niestety ma racje
ela nigdzie nie odchodź są ludzie i ludziska i trzeba niektórych olać
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-15 09:34
Basiu Ella się nie podda, ona niejedną burzę na forum przeżyła. Dobrzy ludzie nie powinni z forum odchodzić. :-)))))))))))
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-15 09:41
oby się nie poddała
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / DZIWNE RZECZY NA FORUM (89121 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill