www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wybory do sejmu 2011r (209885 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor 123456 Dodany 2011-09-08 14:04
Miałem napisać dłuższy artykuł lecz wszystko jest wiadome nie idę
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-09-08 14:53
to nie biadol później że ci źle
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-09-08 15:06
123456 uzasadnij proszę.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-09-08 15:14
uzasadnienie jest proste... Ktokolwiek będzie rządził i tak nie będzie lepiej. Z pustego.... itd.
Tym razem ja też nie idę....
Nie będę biadolić, bo to też nie pomoże.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-09-08 15:17
twój wybór łatwo marudzić gorzej z działaniem
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-09-08 15:25
Ktoś na te stołki usiądzie nawet jak pojedyncze osoby nie pójdą na wybory. Lepiej gdybyśmy jednak sami wybrali te osoby. Tylko kogo wybrać?
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-09-08 15:35
To niestety nie są pojedyncze osoby, już ostatnio frekwencja była niska. Nikt się tym nie przejmuje.
Każdy pięknie mówi, dużo obiecuje, ale nie wiele może zrobić, bo jak kasa pusta....
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-09-08 15:40
kasa sama nie znika ktoś ją bierze tylko za co ?
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-09-08 15:45
Jeśli za dużo wydaje się, a za mało produkuje i sprzedaje, to mamy brak...
To taki baaardzo prościutki scenariusz.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-09-08 15:49
dzięki za olśnienie :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-09-08 16:08

>kasa sama nie znika ktoś ją bierze tylko za co ? .


<

Wiesz Basiu ja też się zastanawiam za co niektórzy z tych ludzi biorą kasę. I to niemałą kasę.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-09-08 16:13
taki kraj
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-09-08 19:52 Zmieniony 2011-09-08 20:08
Też nie idę głosować.  Co prawda nie tu powinnam wkleić ale na czasie i o wyborach.
Święty Piotr.
Witaj w Niebie. Zanim tu zamieszkasz, musimy rozwiązać tylko jeden problem. Mamy to pewne zasady i nie jestem pewien, co z tobą zrobić.
Jak to co - wpuśćcie mnie - mówi poseł.
Cóż, chciałbym, ale mamy polecenia z samej góry.
Zrobimy tak - spędzisz jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Potem możesz sobie wybrać, gdzie chcesz spędzić wieczność.
Serio, ja już wiem - chcę trafić do Nieba - mówi poseł.
Wybacz, ale mamy swoje zasady. Po tych słowach, Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł zjeżdża w dół, dół, dół wprost do Piekła. Drzwi otwierają się i poseł jest pośrodku pełnego zieleni pola golfowego. W tle jest restauracja, a przed nią stoją wszyscy jego przyjaciele oraz inni politycy, którzy pracowali z nim. Wszyscy są szczęśliwi i świetnie się bawią. Podbiegają do posła i witają go, ściskają oraz wspominają stare dobre czasy, gdy bogacili się kosztem zwykłych ludzi. Potem grają w golfa a następnie jedzą kolację z kawiorem i czerwonym winem. Jest także Szatan który jest naprawdę fajnym i sympatycznym gościem - świetnie się bawi i tryska humorem opowiadając dowcipy. Poseł bawi się tak doskonale, że nim się zorientuje, minie jego czas.
Wszyscy ściskają go i machają na pożegnanie, gdy winda rusza w górę. Winda jedzie, jedzie i jedzie -
aż drzwi się otwierają w Niebie, gdzie czeka na niego Święty Piotr.
Czas odwiedzić Niebo. I tak mijają 24 godziny, w których mąż stanu spędza czas z duszyczkami na skakaniu z chmurki na chmurkę, graniu na harfach i śpiewaniu. Bawią się całkiem nieźle i nim się zorientuje, doba mija i powraca Święty Piotr. Cóż - spędziłeś jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Wybierz zatem swój los.
Poseł myśli chwilkę i odpowiada.
Cóż, nigdy nie myślałem, że to powiem. To znaczy - w Niebie jest naprawdę cudownie, ale myślę, że lepiej mi będzie w Piekle. Tak więc Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł jedzie w dół, dół, dół... - wprost do Piekła.
Otwierają się drzwi i poseł jest pośrodku pustyni pokrytej śmieciami i odpadkami. Widzi wszystkich swoich przyjaciół ubranych w szmaty, zbierających śmieci do czarnych, plastikowych toreb.
Nagle podchodzi do posła Szatan i klepie go po ramieniu. "Nie rozumiem! - mówi senator. Jeszcze wczoraj było tu pole golfowe, restauracja, jedliśmy kawior, tańczyliśmy i bawiliśmy się świetnie. Teraz jest tu tylko pustynia pełna śmieci, a moi przyjaciele wyglądają strasznie! Szatan spogląda na posła, uśmiecha się i mówi:
Wczoraj mieliśmy kampanię wyborczą! A dziś na nas zagłosowałeś. Już jest po wyborach.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2011-09-08 20:50
Trafiłaś w dziesiątkę. :-))))
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-09-08 20:54
:-)))))))
Ja też to dostałam. To nie jest moja praca :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-09-08 20:59
:-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-09-09 15:40
superowy żarcik i prawdziwy
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2011-09-09 21:37
Ella... Trafiłaś w samą dychę... Napiszę, nie pójdę na wybory, bo nie mam nikogo do wyboru... Ponieważ obiecują nam złote góry a nic nie realizują. jeszcze nam każą ciągle przyciągać pasa... Niech sami sobie wybierają... Nie będę głosował na tych oszustów, stymulantów... Nie będę wybierał "lepszego zła" bo zło jest złem w każdej postaci, nie ma pojęcia lepsze bądź gorsze zło...
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-09-10 09:10
dla mnie jest takowe pojęcie ale czy pójdę to jeszcze nie wiem
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2011-09-11 10:08
Bardzo upraszczacie swoje postrzeganie polityki. Nie jest tak, że oni wszyscy są "źli". Tam jest mnóstwo układów i układzików, których uczciwy człowiek, pełen dobrych chęci nie jest w stanie zwalczyć. Wiem co mówię.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-09-11 10:12
układy i układziki są w naszym kraju nie tylko w polityce
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2011-09-11 21:09
Nikt nikogo nie zmusza do pójścia na wybory. Jest jednak takie przysłowie: "Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz". Ta mądrość ludowa sprawdza się w życiu. Przy okazji chciałbym zwrócić uwagę na mały szczegół, a mianowicie na to, skąd partie borą pieniądze na swoją działalność. Między innymi takim źródłem finansowania partii są dotacje z budżetu państwa. Wysokość dotacji zależy od ilości uzyskanych mandatów. Tak więc bez względu na to, czy się pójdziemy na wybory, czy nie, i tak zapłacą wszyscy. Warto więc mieć jakiś pośredni wpływ na wynik wyborów, skoro i tak się za to płaci.
Jest jeszcze inny argument "za". Scena polityczna nie zmienia się od lat. Oznacza to, że do sejmu i senatu zawsze i przeważnie wchodzą te same twarze tylko w innej konfiguracji. Czy można się coś innego spodziewać po tych samych osobach? Nie, bowiem osoby te z misji publicznej stworzyły sobie niezłe źródło utrzymanie, czyli zawód posła/senatora. W układzie, jaki obecnie istnieje, jest to swoiste perpetuum mobile, bowiem nie istnieją ograniczenia co do ilości kadencji. Zatem to źródło utrzymania jest dożywotnie. Zapomnijmy więc o jakikolwiek zmianach na lepsze.
Oczywiście z tej beznadziei jest wyjście, ale najpierw trzeba zmienić "swoich" przedstawicieli, głosując na nowe twarze lub inne formacje polityczne.
Dlatego warto iść zagłosować, ale najpierw proponowałbym zapoznać się z programami kandydatów. Przeważnie programy te nie wnoszą nic nowego i są bardzo podobne, więc warto zwrócić uwagę na te, w których są nowe elementy. Te łatwo wychwycić, bo są różne od dotychczasowych, którymi nas mamili.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-09-12 13:27
Rogal     widziałeś kiedyś uczciwego polityka jak myślisz skąd tam się wieli ci uczciwi co pomyłka w nadrukach czy morze ich wiatr przywiał z zachodu .Powiem ci jedno w ON jest tak ze tylko część z nich jest obsługiwana jak należy i to niewielka cześć może 5% może 10% a wiesz dlaczego nie dzięki tym dobrym politykom lecz znajomościami poprzez prace w różnego rodzaju resortach spójrz na Wałęsę jak by trafiło na innego wiesz mi już by ziemie gryzł dlatego tu idzie o znajomości i kumoterstwo nie da się tego wyeliminować już wszystko zostało napisane na tym forum co i jak
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2011-09-12 13:39
62norbiO3 ok podoba mi się to.Wiesz dlaczego nauczyciele policja straże lekarze itd dostają podwyżki i państwo dba o nich gdyż ich grupy zawodowe liczą po parę set tysięcy ludzi. ON jest w Polsce najwięcej marze byśmy i my tak zastrajkowali jak myślisz trzeba znaleźć jaka formę i postulaty a przekonasz się że to ja mam racje. Kiedyś po przeczytaniu jakiegoś artykułu już ie pamiętam gdzie to było zastanowiłem się jak byśmy tak zaczęli walczyć otwarcie z tymi idiotami politykom i mieli prawdziwego przedstawiciela w sejmie a nie jakaś marionetkę to morze być zdrowy człowiek nawet by było wskazane ażeby czas od czasu rzucił krzesłem w jakiegoś powalonego senatora i powiedział mu o chodzi
Nadrzędny Autor ROBIN Dodany 2011-10-09 00:55
Wiesz dlaczego Policja,Straz, i inni dostaja, a My nie?? Bo oni sa zorganizowani. Ico z tego, ze jest nas 5 milionow.
  Jak jestesmy ''w rozsypce''[nie zorganizowani]. Dlatego wladza, Nas az tak nie zauwaza. Nie liczy sie z Nami az tak,
jak z innymi grupami. Jak bedziesz mial cynk , o zorganizowanych inwalidach, to daj znac. 
Nadrzędny Autor Wolodia Dodany 2011-10-06 18:11
rześlij to Wałęsie i Solidarności
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-09-12 13:17
lidian mieszkam na wiosce kiedyś głosowałem na Leppera niestety te psy go zaszczuły i wiadomo co się stało teraz jest sprawa  nie wiadomo  o co chodzi a jak nie wiadomo o co to wiadomo iż o kasę idzie, jaki i co to sam się dowiedz jak pójdę na te wybory to głosuje na Palikota jest to chyba jedyny polityk który mówi prawdę. Zdajesz chyba sobie sprawę iż jeden czy 100 czy 1000 głosów nic nie zmieni czy będę potem żałował już jestem za stary na takie gatki o mojej żałości, w Polsce mamy ponad 60 tysięcy milionerów czy to dużo o czy mało nie mam pojęcia wydaje mi się że to zbyt mało. Moja ciekawość jest taka dlaczego nie ma w śród nich ON a jak są to tacy jak jakiś były profesorek który zaczynał za czasów prl w garażu produkować papier toaletowy dzisiaj jest ON niewidomym i prowadzi jedną z największych hurtowni papieru w kraju moje pytanie jest naste-pujące ilu jest takich złodziei i kto w końcu z nimi skończy i niech będzie normalnie i niech dadzą wszystkim ludziom równe szanse także i nam ON , Kiedyś bardzo interesowałem SIĘ PROFILAMI polityków jednak jak już przeszli pijar tak do widzenia i dziękuje. W moich oczach nie znaczą nic są zwykłymi kłamcami i oszustami wszyscy co do jednego począwszy od najmniejszej jednostki politycznej czy społecznej a po największe stołki oprócz oczywiście prezydenta gdyż jako głowa państwa może o wszystkim nie wiedzieć.Powiem ci coś byłem skłócony z politykami z mojego regionu a chodziło o podjazdy na chodniki dla ON na wózkach zwyczajnie obniżenie krawężnika o parę cm aby można było wjechać wózkiem to było kilka lat temu i wyobraź sobie iż dostałem teraz zaproszenie na spotkanie tego poj...........o polityka i olałem go z góry. A więc na przyszłe lata nie widzę dobrych i rzetelnych polityków którzy będą dbali o nasze interesy
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-09-12 17:47
123456 masz rację i poczytaj to o ile masz chęć bo mi się to żebractwo przypomina
http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/klan-na-wirazu,1,4845888,kiosk-wiadomosc.html
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-09-13 17:55
powiem ci coś to nie żebracy to jedni z najbogatszych ludzi w europie, jak myślisz euro deputowany w więc ten gość co pisał ten artykuł o Wałęsie miał chyba kogo innego na myśli lub chce zrobić z nich biedaków tylko po to aby wyciągnąć od państwa kasę. Widzisz a jednak moje marzenia się spełniają jednak ktoś inny zawitał w świt boleści i taki ktoś nie życzę ludziom zasadniczo nic złego lecz w takich wypadkach powiem tak,wszystkiego trzeba w życiu spróbować z tą różnicą że jedni mimo prób dalej cierpią a inni tylko przez chwile. Wracając do wyborów chyba Palikot po to tylko aby udowodnić ze kolejny oszust jeszcze bardziej będzie kradł gdyż politycy tak samo jak kiedyś milicja są dobrzy lecz 2 m pod ziemią ze swojego podwórka zauważyłem kilka razy jak pani profesor mnie się kłania powiedziałem jej otwarcie ze gdyby moje dzieci miała uczyc to lepiej było by dla niej zostać zakonnicą nikt ja nie lubi jednak nie wiadomo skąd zawsze wygrywa na wyborach słyszałem taką wersje iż ci co na nią nie głosowali ich dzieci oblały matury nie mam pojęcia czy to prawda lecz wiem iz w każdej bajce jest coś prawdy
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2011-09-13 18:09
123456 w polityce jestem poniżej poziomu pierwszoklasity, ale masz rację. Tyle co mi się obiło o uszy, a trudno nie słyszeć to fakt. Co do nielubianych profesorków to też słyszałam więc chyba jakaś prawda jest. I to że każda bajka nie tylko ma ksztę prawdy ale kończy się morałem. Ciekawe jak wypadną w tych wyborach i to ci sami co zawsze tylko zmiana stołków nastąpi
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-09-16 07:49
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-09-16 09:58
Lidian, dzięki za ten link. Z uwagą przeczytałem cały wywiad i zgadzam się z Panem Hołdysem. A ten wierszyk w komentarzach poniżej też jest trafny chociaż może być zastosowany nie tylko do tych partii:
Urodziła kotka ślepych kociąt siedem. Sześć z nich za PLATFORMĄ a za PISEM jeden. Czas im szybko płynął minęło dni siedem. Sześć kociąt za PISEM za PLATFORMĄ jeden. Co się kotkom stało? Siedem ślepych kociąt na oczy przejrzało. :-)
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2011-09-16 15:50
Ja tam na wybory się nie wybieram,bo co mi to za różnica,kto mnie będzie okradał.Jeżeli już pójdę,to zagłosuję na komunę-na złość sobie i wszystkim,którzy wierzyli w wolną Polskę!
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2011-09-17 20:50
Chwila. A tak konkretnie to z czego i w jaki sposób Cie okradają?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2011-09-17 21:40
Ciągle nam każą pasa zaciągać. To jest to z czego nas okradają, tzn... cały czas nam kłody pod nogi podkładają...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-09-17 21:59
Rogal ludzie o niskich dochodach mają prawo czuć się okradani kiedy opłaty i ceny wzrastają , a dochody stoją w miejscu. Tylko nie mów, że można się postarać o inną pracę czy inaczej dorobić, bo nie zawsze można. Jesteś młody i masz dobrą pracę, dlatego Twoje spojrzenie na "te sprawy" jest troszkę inne. Nie zawsze ON mają takie możliwości i to nie przez własne  lenistwo.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2011-09-17 22:21
Lidian,  tu masz sto procent racji... dziękuję za pozytywną odpowiedź...
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-09-17 22:18 Zmieniony 2011-09-17 22:39
rogal160! Jako "Ekspert ds. społeczno - gospodarczych" (z Twojego profilu) powinieneś lepiej znać odpowiedź na Twoje pytanie od większości z nas, osób borykających się nie tylko z problemami zdrowotnymi ale i kłopotami w życiu codziennym.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2011-09-17 22:26
Tadeusz, masz rację, iż Rogal160 powinien znać aż za nadto prawidłową odpowiedź na pytanie, które zadał "Siwkowi"...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-09-17 22:32
Pewnie się narażę niektórym, ale uważam, że tak wielka liczba wszelkiego rodzaju urzędników , to też okradanie podatników. Sądzę, że wielu z Was wie o czym mówię.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2011-09-18 18:40
Fakt, administracja pożera mnóstwo pieniędzy. Drugi fakt to rosnące ceny i nie nadążający za tym wzrost cen. Tyle tylko, że to nie wina rządu - wysoka inflacja w tej chwili ma swoje źródła poza granicami kraju.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2011-09-18 18:44
A jednak w takim wypadku (tzn wzrostu opłat i cen) powinna zadziałać osłona socjalna , a to już jest w gestii rządu.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2011-09-18 18:57 Zmieniony 2011-09-18 19:18
Rogal, jeśli przyznajesz rację co do administracji to już masz pierwszy temat, który leży w gestii rządu. Zresztą Premier w expose to obiecywał a co zrobił? Powiększył to grono wzajemnej adoracji. Dalej piszesz:

>Tyle tylko, że to nie wina rządu - wysoka inflacja w tej chwili ma swoje źródła poza granicami kraju.


a słyszałeś coś o "zielonej wyspie"? Skoro w Polsce jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle? Już kilka razy przed wyborami partie rządzące mówiły o dobrej sytuacji finansowej a po wyborach dowiadywaliśmy się zupełnie czegoś innego. A czy widziałeś "zegar Balcerowicza" jak rośnie dług publiczny? Zobacz: http://www.dlugpubliczny.org.pl/pl/dlug-europy chcesz więcej przykładów? Ja i wielu z nas mamy ich aż za dużo, żeby zmieścić to na tym forum, a Ty tego nie widzisz?
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-09-18 19:10
No i co? Szybko "tyka" ten zegar? Każdy z nas jest zadłużony na ...... 20778 PLN ale za chwilę będzie więcej. A gdzie szukać tych pieniędzy? Może by tak np. przepadek mienia Grzecha, Zbycha, Rycha i innych a nie zamiatanie sprawy pod dywan? Ale kolesiom nie można zrobić krzywdy bo oni też dużo wiedzą i mogą to ujawnić. Lepiej grać w piłkę i mówić, że jest dobrze. Ja to słyszę od czasów komuny, jest dobrze - ale komu, bo nie szarym ludziom!
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2011-09-18 19:46
Już jest więcej i to znacznie więcej jakbyś się spodziewał... czytaj: "Nie masz kredytu? I tak masz 80 tys. długu"...  >>kliknij tu<<....
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-09-18 20:19
A już myślałem, że po wygranej siatkarzy z Rosją będzie miły wieczór a tu masz! Norbi, nie mam do Ciebie pretensji ale co na to nasz ekspert - rogal? :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2011-09-19 07:40
Widzę 2 wzajemnie wykluczające się postulaty, tj. rosną ceny - zwiększyć osłonę socjalną. Jednocześnie jak słusznie zauważacie mamy wysoki dług publiczny. Oczywiście można to pogodzić. Przeprowadzić prawdziwą reformę finansów publicznych, a zaoszczędzone środki przeznaczyć m.in. na pomoc najuboższym. Są tylko dwa ale. Po pierwsze jeszcze się taki niestety nie urodził, który by tak "ustawił" pomoc socjalną, aby trafiała do rzeczywiście potrzebujących, a po drugie nie prowadziła do dezaktywizacji zawodowej. Co do "zielonej wyspy". W ujęciu makroekonomicznym rzeczywiście istniała. Tyle tylko, że nie była zasługą rządu co wielokrotnie podnosiłem w mediach. Wracając do zadłużenia. Patrząc na inne kraje UE u nas i tak jest ok, ale tylko dzięki progom ostrożnościowym zawartym w Konstyytucji i ustawie o finansach publicznych. Są idealnymi straszakami politycznymi dla naszych władz.
Zapraszam do dyskusji:)
Nadrzędny - Autor Maria Brylka Dodany 2011-09-19 15:22
Czytajac Pana wypowiedz, ONIEMIALAM!!!!dot."Patrzac na kraje UE u nas i tak jest ok..."Jakie kraje ma Pan na mysli?Bo wedlug mnie to kraje nadbaltyckie i Rumunie!Bo w innych krajach ON maja super opieke,lacznie z potrzebnym sprzetem i wszystkim tym co jest zwiazane z normalnym funkcjonowaniem.A wiem to DOKLADNIE bo mieszkam w jednym z zachodnich panstw tez czlonkiem EU.I tu naleze do grupy ON i wspolczuje swoim rodakom TAKICH PONIZEN ze strony admistracji panstwowej do rzadzacych lacznie z niepelnosprawnym panstwa poslem, ktory nie odpowiada na pytania zadane, widocznie ma za malo ludzi w swoim biurze poselskim i do tegoi jest wiecznie zaganiany!!/tu juz ironia/ bo inaczej sie nie da.I prosze mi wybaczyc tu zwrot w kierunku ON czytajacych nasze formu, mdli mnie jak wszyscy podpieraja w odpowiednim czasie-wypory-ON mowiac i piszac GLUPOTY jak to w Polsce panstwie czlonkowiski UE jest dobrze.A co do zaproszenia do dyskusji, mozemy podyskutowac  tytlko trzeba zadac jedno pytanie: O CZYM MAMY DYSKUTOWAC?Skoro to i tak nic nie zmieni,chyba,ze indywidualnie kazdy wypisujac sie, ulzy sobie. Jet to tez rodzaj terapi stosowanej na zachodzie!pozdrawiam m.
Nadrzędny - Autor Maria Brylka Dodany 2011-09-19 15:26
I tu odpowiedni cytat "TO, CO JEST ISTOTNE,NIEWIDOCZNE ZARAZEM"Antoine de Saint-Exupery.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2011-09-19 17:09
."Patrzac na kraje UE u nas i tak jest ok..." Miałem na myśli w tym momencie li i tylko sytuację w obszarze długu publicznego.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wybory do sejmu 2011r (209885 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill