www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Badanie przez biegłego lekarza sądowego. (10462 - wyświetleń)
- Autor gwiazdozbior Dodany 2011-09-25 22:01
Witam,
Jestem powypadkowa i aktualnie oczekuję na termin zbadania mnie przez lekarza biegłego sądowego( neurologa, okulistę i laryngologa)Chciałabym dowiedzieć się, gdzie takie badanie się odbywa - słyszałam że, w budynku Sądu Rejonowego lekarze mają swoje gabinety. Jak wygląda takie badanie ? Czy mogą mnie wysłać na zbadanie np.  płynu mózgowo rdzeniowego - czyli punkcje kręgosłupa, czy biopsję mięśni, albo EEg- na padaczkę ? Jestem inwalidka 1 grupy, miałam już robione te badania i nie mam najmniejszej ochoty ani sił na powtórkę z rozrywki...
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-09-25 22:16
Też jestem powypadkowa. Też byłam u biegłego. Do biegłego musiałam pofatygować się do innego miasta do szpitalnego gabinetu aż na 10 min. Nigdzie na powtórne badania nie wysyłali. Wogóle wszystko to była lipa i kpina. Na wymienione badania możesz się nie zgodzić, a szczególnie na punkcję kręgosłupa. Zasugeruj co zrobią jak uszkodzą nerw rdzeniowy i nastąpi porażenie nerwu i niedowład. Oni tego sie boją. Nie mają prawa na zmuszanie do tego typu badań.
Nadrzędny Autor gwiazdozbior Dodany 2011-09-26 13:53
Dzięki wielkie za informację Ellu :-) Mam bardzo dużo dokumentacji medycznej, czy ona jest brana pod uwagę ? Jak długo czeka się na takie badanie i ile trzeba czekać na opinię po badaniu ?
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-09-26 19:04
U mnie nic nie oglądał. Biegły wogóle nie tylko dokumentów nie przeglądał ale i nóg nie mówiąc o reszcie. Za to wydał orzeczenie że po 10 tygodniach będzie ok i będę nie tylko ładnie chodzić ale i biegać. Do dziś jestem ON. Nie miałam kogo się poradzić. Przegrałam w sądzie.
PAMIĘTAJ ŻE OD JEGO DECYZJI MASZ PRAWO SIĘ ODWOŁAĆ OD WYROKU TEŻ.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor gwiazdozbior Dodany 2011-09-26 20:28
DZIĘKI WIELKIE :-) POZDRAWIAM :-)
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-09-28 16:32
No to w jaki sposób masz teraz rentę? Nie obrażaj się i nie szukaj podtekstów.
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2011-09-28 16:48
bober nie szukam poddekstów ale już nic o sobie nie napiszę. Mam ją uczciwie. I oddam ją każdemy byle być na dawnej pozycji.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Badanie przez biegłego lekarza sądowego. (10462 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill