www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / zasiłek pielęgnacyjny (3115 - wyświetleń)
- Autor Marianna Dodany 2011-09-29 17:02
witam od wrzesnia mam zawieszona rente socjalną ktora mam przyznana na na stale, ponieważ przekroczyłem limit placy pytanie czy zasiłek pielęgnacyjny zostanie tez zawieszony? poniewaz we wrześniu nie otrzymalem zasilku pielegnacyjnego
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2011-09-30 07:50
Szanowna Pani
Jeśli jest to rzeczywiście zasiłek pielęgnacyjny wypłacany z Urzędu Gminy, w wysokości 153 zł, to nie ma on nic wspólnego z rentą socjalną, gdyż wypłacany jest przez inną instytucję. Tak więc w przypadku zawieszenia renty socjalnej, zasiłek ten powinien być nadal wypłacany. Jeśli tak się nie dzieje, to przyczyn należy szukać w Urzędzie Gminy.
Nadrzędny - Autor michoo7 Dodany 2011-09-30 09:58
hehe chyba Pan...bo końcówki męskie...tylko nick zmyła?
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2011-09-30 19:57
To nie żadna zmyła. To się nazywa buzz marketing.

Tworzy się fikcyjne profile na forach, po czym jedne i te same osoby piszą pod kilkoma lub kilkunastoma nickami.

Po co? Po to aby utrzymac fickję, że forum jest popularne i jest na nim dużo osób.

Zwróćcie uwagę ile osób jest zarejestrowanych, a ile pisze. Gdzie jest reszta?
Oni sie już wypalili i trzeba rejestrować nowych, a do starych wracać od czasu do czasu.
Tylko łatwo się pogubić.
Nadrzędny Autor michoo7 Dodany 2011-10-03 08:50
A to dobre...czyli sami sobie piszą pytania, po czym sami na nie odpowiadają ? hhahaah dobre...dobre...a czy oni mają z tytułu swojej "działalności" jakieś dofinansowania?
Nadrzędny Autor michal_pietrzykowski Dodany 2011-09-30 17:59
Marianna.
Co do renty socjalnej jak i pracy to musiałaś napoczątku po podjęciu pracy zgłosić to do ZUSu o wstrzymanie renty socjalnej.
A co do zasiłku pielęgnacyjnego to nie masz co się martwić jeżeli pobierasz z innej instytucji,
Ja pracuje i pobieram zasiłek pielęgnacyjny z innego źródła instytucji poza zusem
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / zasiłek pielęgnacyjny (3115 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill