www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / bezsennosc... (6546 - wyświetleń)
- Autor elusia Dodany 2006-06-10 12:51
WITAM. MAM PYTANIE- CZY ZNACIE JAKIES SKUTECZNE NATURALNE SPOSOBY NA ZABURZENIA SNU U OSOBY 20-LETNIEJ Z PORAZENIEM MOZGOWYM. LEKARZ NEUROLOG ZAPISAL HYDROXYZINUM ALE PO TYM WYSTEPUJA WIEKSZE ZABURZENIA ROWNOWAGI JAKIE SA CHARAKTERYSTYCZNE DLA  OSOB Z MPD. CZEKAM NA JAKIES WSKAZKOWKI ALBO STRONY ZWIAZANE Z MOIM PROBLEMEM. POZDRAWIAM I ZYCZE JAK NAJMNIEJ PROBLEMOW ZE ZDROWIEM.
Nadrzędny - Autor Thule Dodany 2007-02-05 12:13
A możesz powiedzieć więcej o rodzaju bezsenności, tzn nasilenie itp.
Nadrzędny Autor Thule Dodany 2007-02-05 12:15
Moze dysponujesz informacjami na temat MPD z chęcią nawiążę kontakt z osobami po mpd i Ich Rodzinami.
Nadrzędny Autor Grazyna Dodany 2007-02-06 10:08
Nie mam pojecia jaki jest stan Twojego zdrowia, ale najlepszym lekarstwem na sen jest godzinny spacer przed połozeniem się. Ważna rzecza jest tez przed snem nie ogladac telewizji, a w łozku poczytac dobra ksiazke, ja to wyprobowałam , naprawde dziala. Pozdrawiam
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2007-10-30 11:32
Witam.
Przede wszystkim lek Hydroxyzinum  to już przeżytek , o nim się mówi tylko negatywnie, powoduję gorsze otępienie . Odstawić lek, napewno konsultacja u specjalisty zaburzeń snu, jest taka klinika w Warszawie, ciężko sie dostać , ale zawsze warto spróbować .
Jest sporo metod , ale trzeba indywidualnie ocenić , aby przy tej chorobie nie pogorszyć ogólnego stanu zdrowia .
Czy ta osoba próbowała preparatów ziołowych np: kozłek lekarski, szyszki chmielu,dziurawiec, melisa.
Trzeba określić ,która faza snu jest zaburzona , to też jest ważne w doborze leku.
Piszę te adresy , bo w stolicy, nie wiem tylko czy miasto pasuje. l
Lub tu zapytać , gdzie są takie ośrodki bliższe miejscu zamieszkania.

Poradnia Zaburzeń Snu mieści się przy Poradni Zdrowia Psychicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, ul. Sobieskiego 9.
Zapisy w dni robocze w godzinach 9:00-15:00, telefon 022/4582-611.
Umowa z NFZ.

Klinika Chirurgii Dzieci i Młodzieży
Adres warszawa Kasprzaka 17 A  
tel (022) 327 73 86 
Umowa z NFZ.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / bezsennosc... (6546 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill