www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / całkowicie niezdolny do pracy,prawo do renty (3328 - wyświetleń)
- Autor kasienka47 Dodany 2011-10-05 20:34
Jestem całkowicie niezdolny do pracy. Niestety zgodnie z przepisami nie przysługuje mi prawo do renty( brak 5 lat przepracowanych w ostatnim dziesięcioleciu). Jestem sparaliżowany, więc nie mogę podjąć pracy. Mam tylko 153 zł zasiłku pielęgnacyjnego. Czy istnieje jakaś możliwość uzyskania renty ?
Nadrzędny - Autor michoo7 Dodany 2011-10-06 12:49
"Kasienka" w nicku a rodzaj meski czasowników...patrzcie chociaz pod jakim nikiem piszecie i pomyslcie o odmianie...chociaz...
Tak niedoinformowanych niep. nie ma...
Nadrzędny Autor barnaba24 Dodany 2011-10-06 13:21
Mylisz się michoo7, są tacy niedoinformowani i siedzą w centrum integracja, o tym już legendy krążą.
Widać, że nawet rejestrowanie użytkowników im nie wychodzi.
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2011-10-06 17:52
O rany chłopaki lepiej mu pomóżcie niż zastanawiać się jaki kto ma nick. Nie znam akurat tych przepisów o które kasieńka pyta ale czasem warto podpowiedzieć o ile się je zna. Może to pisał syn czy mąż na jej nicku.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-10-06 19:18
Istnieje - Prezes w przypadkach szczególnych może przyznać rentę. Może też Prezydent Polski i chyba minister odpowiedni. Mogą też się zebrać i zmienić przepisy.
Nadrzędny - Autor kasienka47 Dodany 2011-10-06 21:32
Sory, nie pomyślałam.Jestem żoną i pisałam w imieniu męża.Dziękuję za informację.
Nadrzędny Autor michoo7 Dodany 2011-10-12 08:13
Pfff ... to już jest naciągane :D
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / całkowicie niezdolny do pracy,prawo do renty (3328 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill