www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Kiedy warto wierzyć... (Strona 2) (53981 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-10-01 10:09
zadałam pytanie
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2011-10-01 11:16 Zmieniony 2011-10-01 11:18
Do Kryształek w odpowiedzi na:

>Lidian - co masz do mojego nicka? Czego czepiasz się mnie?


<

Powiedz mi tylko w którym miejscu do ciebie się odezwałam, że czynisz mi tu takie zarzuty.
Nadrzędny - Autor szewczenkoliliana Dodany 2011-10-09 12:45
Moi drodzy przepraszam że mnie teraz nie ma z wami ale dzieci mi chorują i jestem poza domem,dziś szybciutko wpadłam zobaczyć czy chata nadal stoi.
Niebawem wracam wiec znowu zasiądę na forum i może to sie co niektórym nie podobać hehe ale ja mam tu swoje miejsce i bardzo miło mi czytać to co piszecie
Pozdrawiam wszystkich tych którzy życzą mi dobrze i również tą osobę co wiecznie wszystko przeszkadza hehe:)
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2011-10-09 13:24
Miło, że wpadłaś.  Mam nadzieję, że dzieci zdrowieją, czego im z całego serca życzę :-))))
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2011-10-09 15:24
O liliana super że wpadłaś chociaż na chwilkę :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2011-10-09 15:36
Witaj Lilianko. Miło Cię tu znów spotkać. :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-10-09 19:43
Liliano, cieszę się że się odezwałaś. Obawiałem się, że niektóre "sympatyczne" posty zniechęciły Cię do rozmów z nami. Życzę siły i wytrwałości. :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-10-09 21:09
Tadeuszu, myślę że o niesympatycznych nie warto wspominać :-)))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-10-09 21:32
Kryształku, masz rację - nie zasługują na to :-)
Nadrzędny - Autor szewczenkoliliana Dodany 2011-10-16 09:36
Witam wszystkich
Wróciłam do domku ale nie na długo jutro jadę z dzieckiem na zabieg do szpitala celem podania zastrzyków domięśniowych.
Już dziś próbuje o tym nie myśleć ale sie nie da ale PAMIĘTAJCIE WARTO WIERZYC- mam nadzieje że tym razem sie uda :-)
Jeszcze później postaram sie napisać do was,tym czasem muszę spakować wszystko by nie zapomnieć czegoś z domu
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-10-16 09:43
Powodzenia. :-))))
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-10-16 09:52
jaki problem z podaniem zastrzyku wystawiam kuper  i tyle
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-10-16 10:05
W przypadku dziecka to często jest problem Basiu.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-10-16 10:11
sama brałam zastrzyki jako dziecko i problemu nie było
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-10-16 10:13
Wiesz pracowałam wiele lat z dziećmi i wiem jak różne są ich reakcje na biały fartuch oraz igłę , a tym bardziej jak dziecko często choruje. Każdy człowiek jest inny.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-10-16 10:20
tak czy inaczej trzeba sobie z tym pordzić i nie histeryzować
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-10-16 10:22
Myślę, że nasza Lilianka dzielnie sobie w życiu radzi. :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-10-16 10:24
oby tak było
Nadrzędny Autor klarysa Dodany 2011-10-16 13:26
TAaaaa,
Lid ma rację, Dzielna ta nasza Lili. :-)  Jaką krętą drogę trzeba przejść, by z takim optymizmem  patrzeć na świat i do trudnych spraw podchodzić z uśmiechem :-)

nie kazdy tak potrafi, niestety.  Ale tak trzymaj Lili :-)
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-16 15:46
Lidian to już nie tylko w 3 osobach występuje.

Od kiedy zastrzyk domięśniowy do zabieg?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2011-10-16 16:01
BOBER TY TO JESTES JAKAS CHOROBLIWIE JEDZOWATA,MUSISZ DOWALIC NAWET GDY CZYTASZ ZE KOBIETA MARTWI SIE O ZDROWIE DZIECI.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-10-16 16:21
Rozmnożyłaś się, zatęskniłaś za Pawłem czy żaby zbrzydły? Kobietę "zinwigilowałam". Przepraszam za ten nowy twór słowa - jest od "INWIGILACJA".
Nadrzędny - Autor szewczenkoliliana Dodany 2011-10-16 16:21
Bober jaka ty jesteś bezduszna baba!!! Wiesz co po prostu trzeba mieć tupet żeby ciagle negować każde słowo!
I dla twojej wiadomości zastrzyki które będzie miało moje dziecko to jad kiełbasiany inaczej znany jako BOTOX ROZUMIESZ!!!
TO TOKSYNA !!!! Jeżeli dla ciebie to nic szczególnego to ok ,może kiedyś znajdą lek dla ciebie bo tobie by się przydała dusza i trochę uczuć !!!

Zabieg ma na celu wprowadzenie toksyny domięśniowo co za niekrótki czas powinno rozmiękczyć naprężone mięśnie ale to trzeba rehabilitować dziecko
Był kuty  już dwa razy po kilka wkłuć i wiem że to okropnie szczypie i boli

Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2011-10-16 16:31
Liliano - zrobisz co zechcesz, ale ja nie odpowiadałabym na bezduszne posty... Trzymaj się dzielnie. Całkiem zdrowe dzieci wrzeszczą na widok zastrzyku...
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-16 16:46
No przecież cię nie ma - spakowałaś wszystko - wpadłaś na chwilę. Nie znam się na medycynie, ale sporo "medialnych" wstrzykuje botoks.

Poza tym nie pisałam o dziecku tylko o tobie. WIELE ZASTRZYKÓW BOLI I TO BARDZO, SZCZYPIE I CZASEM POWODUJE USZTYWNIENIE KOŃCZYNY. Biorą je dzieci (czasem malutkie), a matki są przy nich i do głowy im nie przyjdzie czatować przy komp.
Nadrzędny - Autor szewczenkoliliana Dodany 2011-10-16 19:50
Powiem krótko i to będzie nie miłe ale czochraj bobra bo z tobą nie można normalnie!
Wyjazd mam jutro a ty nie będziesz mnie rozliczać z mojego czasu!
Co ty możesz wiedzieć o niepełnosprawności?! ty jesteś matką? hahaha za kogo ty sie uważasz masz nick jak nie powiem co i próbujesz wielce kreować sie tu między tymi postami udajesz wielce mądrą a tak naprawdę  z wujka Google kopiujesz informacje i wklejasz tu abyś zabłysła że wiesz wszystko

Bober i to moja ostatnia odpowiedz do ciebie
jesteś prze zemnie ignorowana bo z wiedźma nie mam zamiaru dyskutować
I życzę ci zdrowia bo z głową masz coś nie halo!!! NARA BOBER!!!!
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2011-10-17 10:03
LILIANA DAJ SPOKOJ SA LUDZIE I.................KOBIECINA MA ZA DUZO CZASU I PEWNIE NIE MA KOMU JADU WYLEWAC WIEC SIE CZEPIA JAK MROZ G...TU,JAK SIE NIE MA NIC DO POWIEDZENIA TO SIE INNYM ZYCIE UPRZYKSZA.
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2011-10-17 10:14
Dajcie spokój.Przecież chyba każdy na forum wie ,że bober wszystko neguje i jest najmądrzejsza na tym forum.Szkoda nerwów .Lepiej obserwować forum i wyciągać swoje wnioski.
Tacy ludzie też muszą być aby było weselej.Mimo ,że bober mnie też kilkakrotnie "atakowała" nie zwracam na to uwagi i wogóle nie ustosunkowuję się do Jej wypowiedzi.
Każdy człowiek ma swój charakter i na to nie ma rady. :-)
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2011-10-17 13:53
A niech tam!  i ja się odezwę, bo zdzierżyć już nie mogę takich napastliwych postów.

do bober -  tak gwoli wyjaśnienia,  trzeba czasem czytać ze zrozumieniem :-) :-)  

Lid nie występuje w 3 osobach-  ja jeno odpowiedziałam na Jej post, mówiący o tym, iż  ..."nasza Lilianka dzielnie sobie w życiu radzi..". i z tym się zgodziłam,
a życzyłam Lili (Lilianie) by tak trzymała.
więc jak widzisz, mówiłam o dwóch osobach, a nie jak sądzisz, o jednej w trzech postaciach :-):-)

Nooo, chyba że nie to miałaś na myśli, to bardzo  przepraszam.  (ale skoro podpisałaś się  pod moim postem ...)   
pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-10-17 16:40
NO WŁAŚNIE - CZYTAJ KOBIETO ZE ZROZUMIENIEM I WSZYSTKIE LITERKI. IMIONA CI SIĘ MIESZAJĄ! (do klarysa).
Nadrzędny - Autor szewczenkoliliana Dodany 2011-10-21 20:42
Cześc wszystkim:)
Wróciliśmy do domku....ufffffff w końcu
Teraz czeka mnie ciężka praca z małym
Będe do was zaglądać od czasu do czasu kochani jak mi pozwoli czas
Botox w niedługim czasie zacznie działać wiec od przyszłego tygodnia mam rehabilitacje przez dwa tygodnie
Serdecznie wszystkich pozdrawiam:)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-10-21 20:45
Witam Cię i pozdrawiam. :-)))))))))))))))))
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2011-10-22 11:53
:-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-10-22 12:41
LIliana - mocno trzymam kciuki za Twojego synka, by udało mu się jak najwięcej osiągnąć. Bądź dobrej myśli, byle do przodu. Dzieci  mają dużo energii i chęci rozwoju. Pamiętam jak było ze mną. Ty również jesteś pozytywnie "zakręcona" (mam nadzieję, że nie obraża Cię ten zwrot, bo on jest w pozytywnym znaczeniu :-) ), więc ta energia pomoże Wam.
Pozdrawiam serdecznie i trzymaj się cieplutko i Twoi synowie.
Nadrzędny - Autor szewczenkoliliana Dodany 2011-10-24 10:15
Witam Was:)
kryształek masz racje jestem zakręcona pozytywnie hehe jestem osoba z dużym poczuciem humoru
Mam konto na facebook  nie korzystam z niego bo nie mam na to czasu ale jak ktoś chce to może mnie zobaczyć z moim skarbem,on ciągle sie śmieje jest bardzo wesołym dzieckiem
Wszystkich serdecznie pozdrawiam
Nadrzędny - Autor szewczenkoliliana Dodany 2011-10-24 10:20
Jestem zakręcona zapomniałam podać nick hehe  liliana szewczenko
Jeszcze raz pozdrawiam  :-)))))))
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2011-10-24 14:52
Liliana Szewczenko na facebook-u w przedziale podstawowe informacje przedstawia się jako mężczyzna ........więc kim jest....?
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2011-10-24 15:50
Panie Eligiuszu - znacznie łatwiej jest się pomylić przy ustawianiu swojej płci w serwisie społecznościowym, niż założyć fałszywe konto w fundacji (a konto na synów pani Liliany istnieje). Stawiałabym więc na zwykłą ludzką pomyłkę na Facebooku.

Jak zwykle pozdrawiam
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2011-10-24 15:56
Ja nie neguję konta synów,tylko stwierdziłem fakty.Również pozdrawiam
Nadrzędny Autor szewczenkoliliana Dodany 2011-10-24 16:31
Zakładając konto na facebooku  pomyliłam wiele rzeczy ale nie mam czasu by to sprostować troche sie tam gubie ale postaram sie wszystko zmienic
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-10-23 18:28
Cześć Liliano! Może znajdziesz trochę czasu i pogadasz z nami? Trzymam kciuki i pozdrawiam. :-)
Nadrzędny - Autor szewczenkoliliana Dodany 2011-11-16 21:46
Witam wszystkich po tak długim czasie:)
Teraz to już rzadko jestem na necie ale bynajmniej lepiej późno niż wcale:)
Byłam wytrwała do końca lecz moje starania kolejny raz nie wyszły:(
Trudno będę walczyć nadal
Zaczynam od jutra :-)
pozdrawiam wszystkich na forum:)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-11-16 22:22
Walcz, walcz i .... Nie wiem z czym walczysz, bo jestem tu od wczoraj ale, z tego co walczył z wiatrakami  troszeczkę się naśmiewali inni tylko że o Tych innych dziś nikt nie pamięta.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-11-17 18:23
NIE OD WCZORAJ TYLKO OD 10 MAJA - WALPOZ TO TADEUSZB - TA SAMA MIERNOTA - TROCHĘ STYLU UKRADŁ OD PAWŁA, ALE DALEJ NIE WYTRZYMAŁ - BRAK INTELIGENCJI - STYL, UPODOBANIA I SPOSÓB PISANIA TEN SAM - WIEK! CO NAJWAŻNIEJSZE IP TO SAMO.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-11-17 19:05
Ooooo jaki bober "zorientowny i  uprzejmy".  Tacy to się pewnie na kamieniu rodzą. Wiesz to od swojej wróżki? I kolego nie krzycz . W necie używanie dużych liter oznacza krzyk. Chyba ze masz kłopot ze wzrokiem (TO SORRY). No tak jeśli nie rozróżniasz cyfr i jedynka myli Ci się z zerem to trudno Ci odczytać  rejestracje samochodów tak samo jak IP. Mam nadzieje ze wiesz co to jest. Sądzę kolego że na pewno różnimy się miedzy sobą IQ.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-11-17 19:59 Zmieniony 2011-11-17 20:02
Walpoz - to baba :-) - oczywiście mówię o bober.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-11-17 20:47
Upsss to nie będę się z babą za kudły targał .  To musi być jakaś niedopieszczona że tak na człowieka na hurra naskoczyła ( to żart oczywiście) pisze bo nie wiem jak tam u niej  (znaczy się u Bobra) z poczuciem humoru?
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-11-17 20:50
Humor to raczej czarny - lepiej schodzić z oczu :-)))
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2011-11-17 20:53
:-):-):-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-11-18 09:11
:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Kiedy warto wierzyć... (Strona 2) (53981 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill