www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Polskie służby graniczne upokarzają turystów (8607 - wyświetleń)
- Autor admin_02 Dodany 2008-05-15 16:10
Rewizja bagażu na oczach tłumu, załatwianie potrzeb fizjologicznych w krzakach, zwracanie się funkcjonariuszy do podróżnych per ''ty'', brak ułatwień dla osób niepełnosprawnych. Fundacja Batorego alarmuje. Sytuacja na polskich przejściach granicznych na wschodzie to skandal.

Przeczytaj cały artykuł: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/23902
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-05-20 14:11
No tak pewnie dlatego ,że daleko wschodniej granicy  do dalekiego wschodu i krajów gdzie kultura była kulturą nie zaś sztuką ...przetrwania . Pewnie trzeba by tychże pracowników granicznych odchamić fundując jakieś szkolenie na innych granicach uni np w Finlandii ,Szwecji ;-) . Nauczyli by się tam zrozumiale wypowiadać do turystów od kolegów celników z Szwecji , Finlandi ;-) . A swoją drogą ,czy to wina celników ,że ubikacji brak na przejściu granicznym ?
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-20 16:02
raczej to nie ich działka
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-05-20 16:16
JAK IM SIE NIE PODOBA TO NIECH SIEDZA W DOMU ALBO WYBIERAJA PRZEJSCIE GDZIE JEST LEPIEJ WTEDY TE PASKUDNE PRZESTANA ISTNIEC .PODATKOW NIKT NIE CHCE PLACIC A CHCE MIEC LUKSUSY. INNA SPRAWA ZE LUDZI ODPOWIEDZIALNYCH ZA CHLEW WYBRALI TEZ LUDZIE .
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-20 16:42
szczerbaty w jakim ty zakłamaniu żyjesz i ciemnocie aż mi ciebie żal
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-06-19 22:33
Rok temu leciałem z Pyrzowic do Kolonii samolotem tanich linii. Związku z tym przechodziłem kontrolę celną, podczas tej kontroli złapał mnie przykurcz spastyczny w nodze i aby utrzymać równowagę złapałem się za ramię celnika a ten zamiast się zorientować co do mojej intencji i przytrzymać mnie abym nie upadł to najpierw wyrwał się a potem mnie popchnął i upadłem, drugi celnik zajrzał do mojego portfela i specjalnie rozsypał mi drobne monety po podłodze do tego poganiając używając słów wulgarnych. W drodze powrotnej z Kolonii do Pyrzowic też musiałem przechodzić rutynową lecz dokładną kontrolę ale z tą różnicą że bez wyzwisk, przewracania i rozsypywania pieniędzy i bez poganiania, wszyscy zwracali się przez per "pan"... Polscy celnicy zachowują się jak wieprze w korycie, a zwłaszcza w stosunku do niepełnosprawnych, starszych... W ogóle w polskich urzędach brakuje kultury i poszanowania drugiej osoby.... A tym bardziej w takich instytucjach jak ZUS, NFZ,  wszyscy zwracają się przeważnie przez "per" ty....
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Polskie służby graniczne upokarzają turystów (8607 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill