www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / PRACA MAGISTERSKA (5946 - wyświetleń)
- Autor nawrotka Dodany 2006-04-28 16:37
Hejka wszystkim ! Jestem Iza. Jestem osobą niepełnosprawną. Studiuję pedagogikę. Piszę pracę magisterską na temat : "Wspomaganie płciowości osób z niepełnosprawnością fizyczną w percepcji społecznej". Mam pytanko do Was, czy zgodzilibyście się wziąć udział w moich badaniach. To nie jest nic strasznego, po prostu przeczytacie 2 artykuły i pisemnie wypowiecie się na ich temat, oczywiście anonimowo. Decyzja należy do Was. Chętni pisać na emaila - izakaw@wp.pl
Wasza obszerna wypowiedz umożliwi mi zebranie dokładniejszego materiału badawczego i ukończenie studiów. Myślę że podjęty przeze mnie temat jest dla osób niepełnosprawnych niezwykle ważny. Uważam iż temat płciowości osób niepełnosprawnych w naszym kraju wciąż jest tematem tabu który należy przełamywać.
Z góry dzięki 

Iza
Nadrzędny Autor ewita Dodany 2006-04-29 11:09
Nawrotka - chętnie Ci pomogę, jeżeli refleksje osoby w moim wieku też mają dla Ciebie jakaś wartość! Temat jest ważny, ciekawy i... na przykład na "forum Ipon" dość szeroko komentowany. Życzę powodzenia! :-)))
Nadrzędny - Autor teka48 Dodany 2006-04-29 18:59
skoro moja Koleżanka się zgadza to ja też! trochę się jej boje bo jest filologiem i podejrzewam , ze moze mnie strofować odnosnie ortografii.ale chetnie odpowiem na te pytania o ile oczywiście będę umiał.
(to ze ni ma ą , ę ż ź to wina klawiatury. trzeba mocno naciskać coby pisało jak trzeba)
Nadrzędny Autor ewita Dodany 2006-04-30 07:36
Hej, Teka! To mnie się boisz? Aaaale fajnie! :-) Powiem Ci, że nie masz powodu. Gryzę i kopię tylko dwa rzay do roku - w czasie pełni, w godzinach nocnych :-) Strofowałam i poprawiałam, kiedy "robiłam za ciało pedagogiczne"... Od czasu przejścia na rentę jestem grzeczna i potulna, jak baranek (no, powiedzmy) :-)
Pozdrawiam!
Nadrzędny Autor chudini0505 Dodany 2011-03-13 11:16
Szukasz pracy? Polecam stronę: http://ogniwo.net/ tutaj jest wiele ciekawych ofert pracy :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / PRACA MAGISTERSKA (5946 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill