www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / biegły sądowy gastrolog (4187 - wyświetleń)
Autor zenon Dodany 2011-10-28 12:43
Witam, byłem rencistą przez osiem lat. Przedłużałem prawo do renty co dwa lata. Na ostatniej komisji lekarskiej ZUS lekarz orzecznik przedłużył mi prawo do renty na następne dwa lata. W ślad za tym ZUS podważył opinię własnego orzecznika i skierował mnie ponownie, tym razem na komisję lekarską składającą się z trzech lekarzy. Komisja owa stwierdziła w swojej decyzji, że "nie jestem niezdolny do pracy" Odwołałem się od tej decyzji do Sądu Pracy i Ubezp. Społ. Otrzymałem wezwanie z sądu na badanie przez lekarza biegłego gastrologa. W związku z tym mam pytania do Państwa. Jak się odbywa takie badanie? Na co muszę się przygotować żeby w nerwach czegoś nie zapomnieć? Czy zabrać ze sobą kopie całej dokumentacji z leczenia- tej którą już ZUS posiada ? Może coś jeszcze powinienem wiedzieć zanim przyjdę na takie badanie? i czy będzie to tylko jeden lekarz gastrolog ? Uprzejmie proszę o odpowiedz. Zenon.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / biegły sądowy gastrolog (4187 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill