www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / biegły sądowy gastrolog (5581 - wyświetleń)
- Autor zenon Dodany 2011-10-28 12:39
Witam, byłem rencistą przez osiem lat. Przedłużałem prawo do renty co dwa lata. Na ostatniej komisji lekarskiej ZUS lekarz orzecznik przedłużył mi prawo do renty na następne dwa lata. W ślad za tym ZUS podważył opinię własnego orzecznika i skierował mnie ponownie, tym razem na komisję lekarską składającą się z trzech lekarzy. Komisja owa stwierdziła w swojej decyzji, że "nie jestem niezdolny do pracy" Odwołałem się od tej decyzji do Sądu Pracy i Ubezp. Społ. Otrzymałem wezwanie z sądu na badanie przez lekarza biegłego gastrologa. W związku z tym mam pytania do Państwa. Jak się odbywa takie badanie? Na co muszę się przygotować żeby w nerwach czegoś nie zapomnieć? Czy zabrać ze sobą kopie całej dokumentacji z leczenia- tej którą już ZUS posiada ? Może coś jeszcze powinienem wiedzieć zanim przyjdę na takie badanie? i czy będzie to tylko jeden lekarz gastrolog ? Uprzejmie proszę o odpowiedz. Zenon.
Nadrzędny - Autor Krysia62 Dodany 2011-10-28 13:54
Witam. Będzie to jeden lekarz i mam nadzieję, że trafisz na sensownego. Ja miałam taką wizytę 2 lata temu i nie wspominam jej zbyt ciepło. Najlepiej mieć przy sobie najważniejsze badania dotyczące schorzenia no i oczywiście najnowsze jakieś badania. u mnie obejrzał wyniki, kazał się położyć na kozetce, pomacał, ponaciskał i tyle. Zadawał masę pytań odnośnie tego w jakich momentach najbardziej mi dokucza moje schorzenie. Ja walczę o rentę już ponad 3 lata i jestem tuż przed rozpatrzeniem apelacji. Życzę powodzenia.
Nadrzędny - Autor zenon Dodany 2011-10-28 17:51
Dziękuję Ci bardzo Krysiu, Wizytę u tego gastrologa mam 9-ego listopada. Jeśli pozwolisz i o coś jeszcze będę chciał zapytać czy skonsultować to napiszę. Dzięki raz jeszcze. Zenon.
Nadrzędny - Autor Dorota17 Dodany 2011-10-28 18:03
Witaj! Ja też byłam na takiej komisji i zbrałam prawie wszystkie karty badania tylko kliszy jednej nie wziełam. Rtg było robione pół roku wcześniej a skoro miałam świeże wiec stare zostawiłam, i "afera" -wiec nerwy. Moja rada wszystko zabrać. Pozd
Nadrzędny Autor zenon Dodany 2011-10-28 18:41
Dzięki wielkie Dorotko. Pozdrawiam, Zenon.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-10-29 16:10
Zawsze coś znajdą. O to chodzi, żeby zdenerwować - patrzą jak zareagujesz - nie przejmować się!
:-)
Nadrzędny - Autor Kajka31 Dodany 2019-04-14 09:50
Mam skierowanie do gastrologa.Czy doradzicie jak wyglada taka wizyta?
Nadrzędny Autor bankawstanka Dodany 2019-04-19 15:21
Wywiad
Badanie Brzucha
Ewentualnie skierowanie na badania  - lekarz najpewniej da Ci skierowanie na badanie krwi, ewentualnie jeśli bedzie taka potrzeba to na gastroskopię. Sama mialam, przeżyłam i wcale nie było tak źle. Na forach wiele osób pisze jak to boli, podobnie ludzie przekazują informacje o badaniu na żywo. Ale nie jest wcale tak źle.... Badanie trwa dosłownie chwilę.

Zerknij sobie tutaj -  na stronie jest dokładnie opisane w jaki sposob może wygladać wizyta.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / biegły sądowy gastrolog (5581 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill