www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy jest na zwykłe chamstwo sposób? (34845 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor klarysa Dodany 2011-10-30 23:50
Ja tak w kwestii formalnej,  czy jest jakiś sposób, by administrator  kontrolował to, co  pisze się na forum? Może nie tyle pisze, ile wkleja  linki z muzyką.

Jestem wyjątkowo zniesmaczona  i oburzona, nie jestem osobą pruderyjną, ale to,  co pod moim postem  w wątku Miłość wrzuciła bober, zakrawa na skandal i zwykłe chamstwo.
Pomijam już fakt, że wystawiła sobie świadectwo dobrego wychowania,  dała również obraz osoby wulgarnej, by nie powiedzieć prostackiej, jawi nam się tu wszystkim jako osoba wybitnie wykształcona, światowa, a w sumie nieznanym sobie ludziom   dedykuje  "taki utwór". ?? 

Bober,
nic o mnie nie wiesz,  a skoro nie znasz mnie , to jakim prawem mnie obrażasz?  I nie tylko mnie? 

Domyślam się, że musisz być osobą wyjątkowo pokrzywdzoną i nieszczęśliwą , skoro ziejesz ogniem nienawiści do świata i ludzi. Zal mi Ciebie,  ale jeśli  masz "rozmawiać" tu na forum  językiem z rynsztoka, to daruj sobie- ja sobie bynajmniej tego nie życzę.
Dyskretne sugestie  pod Twoim adresem jak widzę, nie przynoszą skutków, to powiem Ci  wprost, delikatnie -  ośmieszasz się w sposób doskonały, jesteś chamska, wulgarna i bezczelna. Ale skoro siebie taką lubisz....  :-)
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2011-10-31 08:12
Obiema rękoma podpisuję się pod moją przedmówczynią, od kilku miesięcy nie udzielam się na forum z tego właśnie względu.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-10-31 09:53
Kobiety.... :-) Nie przyszło Wam do głowy, że to osoba chora? Różne są niepełnosprawności, psychiczne też - np. uwarunkowane warunkami pogodowymi.
Nie ma co się tak złościć.
Inna sprawa, to moderacja tego Forum, której tu nigdy nie było. Można wysłać maila do admina z prośbą o interwencję.
Piszcie -  będzie weselej, a zadziorną osobę ignorujcie. :-)

Witajcie dziewczyny i piszcie. Tyle jest spraw wartych omówienia....
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2011-10-31 10:02
Klaryso,
post, o którym piszesz, zgłosiłam wczoraj do usunięcia przez moderatora - bo wkurzył mnie tak samo, jak Ciebie.
Natomiast obawiam się, jak pisze Kryształek, że administracja tego forum nie ma pojęcia bladego, na czym polega zarządzanie nim - dlatego wiele osób naprawdę rzadko się udziela. Nikt nie lubi być obrażany.

Niestety, nie przemawia do mnie argument o ewentualnie dolegliwości natury psychicznej bobra - niech pilnuje czasu brania pigułek i będzie ok.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-10-31 09:59 Zmieniony 2011-10-31 10:07
Dziewczyny ignorujcie. To jest choroba, a tutaj wszyscy niepełnosprawni mogą pisać. A jeżeli to nie jest choroba tylko zwyczjne chamstwo to ono się samo swoją zjadliwością udławi.

Dodam , że ja również zgłosiłam wczoraj ten post do adminów.
Nadrzędny Autor klarysa Dodany 2011-10-31 10:09
Hm. i od razu mi lepiej :-) :-) :-)  Wszystkie jak jedna macie rację !!!
Dzięki dzieweczki,  (sorki za zdrobnienie )  wszystko już kumam :-)  ale tak mnie to zirytowało, że nie mogłam zostawić tematu bez odpowiedzi. Ale już, ok. :-)

Słonecznie pozdrawiam  i do "zobaczenia"
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2011-10-31 10:13 Zmieniony 2011-10-31 10:24
Znaczy ,zgłosiło nas wiecej ow post,a efekty sa,jakie sa.
Lidian,czy na pewno mozna ignorowac takie zachowanie jakie przedstawia Bober?Przeciez część z nas zaglada tu nie po to,aby wylewano na niego pomyje,tylko po rade,pomoc,czasami aby z kims pogadac,wiec chyba nie mozemy dawac przyzwolenia  na opluwanie i chamstwo.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-10-31 10:17
Masz rację, ale ja zastosowałam taką metodę i dlatego się nią z Wami podzieliłam. Przestałam reagować na zaczepki.
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2011-10-31 10:23
Witaj Valkirio :-) Dawno Cię nie było.

A ja sobie w swej  dziecięco naiwnej wręcz wierze w dobroć ludzi myślę, ze sama bober wycofa się z takiej formy kontaktu, bo jak widzę , nie tylko mnie to się nie podoba.  Oby.  :-)
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2011-10-31 10:31
Już parę razy zwracałem uwagę Bober na niewłaściwe zachowanie.Za każdym razem reagowała wyzywając mnie jeszcze więcej.Przyłączam się do wszystkich i jestem za wykluczeniem tej osoby z forum.Ja też myślę.że to jest chore.Więc potrzebny lekarz i szpital .......Szpital najlepiej bez klamek.....będzie bezpieczniej.
Nadrzędny Autor klarysa Dodany 2011-10-31 10:40
Witaj Eligiuszu :-)  Takiej mocy sprawczej to chyba nie ma żadne z nas,  niestety.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-11-03 21:17

>Autor eligiusz Dodany 2011-06
>do mini 78     w wielkopolsce "minia" to kot........


>Czy piszesz o naszym kraju Polsce.To jest chory i dziki kraj.....? a może z Twoją głową coś nie tak.


Więcej twoich postów zostało usunięte - zapewne nie wiesz czemu! Tak odpow. osobie poważnie chorej - jak to o tobie świadczy?
Może tak przytoczysz to moje:

>wyzywając mnie jeszcze więcej.


Nie potrafię ci nawet współczuć.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2011-10-31 12:42 Zmieniony 2011-10-31 12:49

> czy jest jakiś sposób, by administrator  kontrolował to, co  pisze się na forum?


Jest. Taka powinna być z założenia funkcja admina. Jeśli nie odpowiada na raporty a sytuacja jest na tyle uciążliwa, że nie można jej po prostu ignorować, pozostaje kilka uprzejmych acz stanowczych maili na adresy forum@niepelnosprawni.pl i redakcja@niepelnosprawni.pl od użytkowników. W razie dalszego braku odzewu... można po prostu zmienić forum (nikogo nie "wyganiam" - wskazuję pewną logiczną możliwość).

EDIT: Do czasu rozwiązania sprawy jakiegoś kłopotliwego forumowicza, każdy może oczywiście korzystać z funkcji "ignoruj", która powoduje ukrycie wszystkich jego postów.

PS. Linki z jakąkolwiek muzyką (także zupełnie przyzwoitą) w ogóle są nie zawsze legalne (i bezpieczne). Warto o tym wiedzieć.
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2011-10-31 14:33
Wielu  (Aa)rtystów mieliśmy już zaszczyt gościć na deskach tego teatru. Wszyscy pozostawili po sobie niezapomniane wrażenia mimo iż nie zawsze ich talent przypadał nam do gustu. Wielu (Aa)rtystów gościmy obecnie i też nie wszyscy są  w stanie zaspokoić nasze wysublimowane smaki sztuki. Więc co? -ktoś zapyta. Zmienić teatr czy (Aa)rtyste? Myślę, że można kilka aktów trwającego przedstawienia przespać. Trzeba nawet - powiem. Bo ten, który kasuje bilety wstępu zapodział gdzieś klamkę wewnętrzna od drzwi wyjściowych, skazując nas tym samym na czekanie kiedy kurtyna opadnie z wielkim łomotem. Wiem, że to trudne zadanie -  bycie gdzieś wbrew własnej woli, ale pocieszające być może w tej chwili jest to, że nie jesteśmy sami na widowni. Jest nas 13 tysięcy !!! (trzynaście tysięcy). Podobno w kupie cieplej, w kupie siła. Podobno wszyscy jesteśmy ludźmi...

Ignorowanymi przez kasujących bilety, bo przecież dzięki nam (tylko) ten teatr dostaje spore subwencje by mógł istnieć. My jako widzowie, czasami (Aa)rtyści mamy prawo tu wejść, ale nie mamy już prawa stąd wyjść!!! Chyba, że zejdziemy do poziomu niektórych byłych bądź obecnych (Aa)rtystów i zagramy role świra. Temat administracji pomijam z uwagi na fakt, że kasujący tu bilety jak i główny kasjer mają włączoną opcję"ignoruj forum". Ten teatr ma nas odciągnąć od rzeczy dla nas ważnych, pozwala nam jednako na oczyszczenie swego wnętrza ze wszystkich bolączek codziennego życia w sposób dowolny dla każdego. Dzięki nam (tylko) drzwi salonów dla jednych się otworzyły, media ich już wchłonęły w codzienną propagandę a my...Właśnie, cóż my tu znaczymy, czym jesteśmy dla kasjerów?
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-10-31 16:19
moim zdaniem jeśli ktoś nam nie opowiada  powinien być ignorowany a to że my stąd odejdziemy to tylko strata dla nas zatem uleno i walkirio wracajcie włączcie funkcje ignorój i będzie ok pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-10-31 19:07
Adminów jest kilku to wiem. Brak ich reakcji to już norma. Faktycznie co jakiś czas jest zawieja i zniechęca bycia na tym forum. Inna sprawa to wyrejestrowanie się też można między bajki włożyć. Zaś co do odejścia z tąd to grubsza już sprawa.To chyba jedyne chaotyczne forum gdzie porusza się i "mydło" i powidło" czyli piszemy o wszystkim i niczym. Chyba, że ktoś zna lepsze i lepiej funkcjonujące w co śmiem zwątpić :-) Jednak dodam że są takie gdzie rygor jest jak ....... Posty nie tylko obrażające ale i nie "chciane" adminowie usuwają i co ciekawsze jest blokada na dłuuuższy czas :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-10-31 19:24
co kraj to obyczaj
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-11-03 21:34
Wszystkim w tym wątku dedykuję treść końcówki piosenki.
http://youtu.be/U7IqAq_KJu4,

Osoby z tego wątku marzą o komunie i cenzurze. Nie zastanowiły się, że można też wtedy założyć "kaganiec ojcom rydzykom".
Jeden lubi disco-polo, inny rap.

Zły znak dla zdrowia jeśli naubliżanie komuś powoduje:

>i od razu mi lepiej


Może lepiej się leczyć niż męczyć ZUS?
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-04 22:25
A co z mutacjami?
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-12-05 20:25
Mutantem to ty jesteś i jak ten kret buduje nowe "kopce"
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-05 20:30
TZN ZALAC GO!!!:-))))))))))
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-12-05 20:31
Masz rację Staruszko :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-12-05 21:15
może zakopać :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-12-05 21:22
Krety nie lubią śledzi to wiem na pewno. Tata zawsze w szukał w kopcach otworów i wkładał tam głowy śledzi. Kret wynosił się do sąsiada :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-12-05 21:23
:-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-05 23:15
Mam nadzieje że wszyscy już włączyli opcje ignoruj :-))
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-12-06 17:40
jeszcze nie wszyscy
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-06 22:31 Zmieniony 2012-12-06 22:33
A obiecały?
Ps. Ty jeszcze nie obiecałaś .
Ale podobno jak sugeruje Lidian
powinnaś
jako najbardziej obrażana przeze mnie.
A i jeszcze Sylwester za To że go nazywam botem
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-12-06 22:52
jak obiecali to pewnie słowa dotrzymają
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-06 22:55
trzy strażniczki miałbym z głowy
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-12-06 22:57
no ale jeszcze nie  masz
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-06 23:04
Tego nie jestem taki pewny :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-12-06 23:08
aha ok
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-11 22:55 Zmieniony 2012-12-11 22:58
W odpowiedzi dla: Ella.

>Mutantem to ty jesteś i jak ten kret buduje nowe "kopce"


Faktycznie Ellu jestem po mutacji. Tylko nie rozumiem- po co budujesz nowe kopce?

a może Twoje "kopce" oznacza tylko to że palisz?
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2012-12-14 11:52
Klarysa zapytała w tytule-czy jest sposob na chamstwo?Wydaje mi sie ze nie,mozna na nie jedynie nie odpowiadac.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-12-14 12:00 Zmieniony 2012-12-14 12:29
to jest właśnie jeden z posobów :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-14 12:15
Nie sądzę że nie odpowiadanie to dobry sposób. To tak jakby milczenie wyrażało zgodę. Zgodę na wszystko , na obrażanie, na okradanie, na wykorzystywanie. Trzeba na nie zareagować i nazwać po imieniu.
Bo niby co inni są be a ktoś tylko cacy? Wiadomo że krótkie odpowiedzi powodują , że wytwarza się tzw pyskówka nic nie wnosząca do dyskusji.
A używanie argumentów używanych przez chama jest takim samym chamstwem.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2012-12-14 12:31
Przyjmijmy,ze masz racje.Chociaz,z drugiej strony najczesciej(nie zawsze) do chamstwa posuwaja sie ci,ktorzy maja fizyke kwantowa i biochemie w jednym palcu(tak sugeruja),lub ignoranci.A jesli ktos jest "egzaltowana panienka" lub delikatnym chłopakiem to co?Jesli ktos nie jest tak książkowo mądry tylko,zwyczajnie,mądry mądrością zza kuchennego stolu,to co,jak myslisz ,co zrobi?Odpowiem-odejdzie.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-14 12:58
Odpowiem- odejdzie. Jeśli nie otrzyma pomocnej dłoni od innych upss użyłem tego słowa;) odpowiedniego wsparcia Od tych którzy piszą. Czasami też nie wyciągam dłoni. To znaczy: czasami nie włączam się do pyskówek innych ale tylko wtedy gdy nie znam tematu sporu.
Bo skrzywdzić kogoś jest łatwo. Szczególnie w necie bo to nie znika "długo stoi napisane" i nie pozwala się przełamać osobie która nie jest
że tak powiem -nie czuje się w necie jak ryba w wodzie.
Najbardziej irytowały mnie westchnienia " gdzie Ci fajni ludzie którzy tu pisali". To co zostali tylko nie fajni ;-)?
Ja wszedłem na to forum w tamtym roku. Próbowałem się na nim znaleźć , dostosować ale nie udało mi się. Wróciłem po pewnym czasie i żadnych zmian. Ten sam marazm Te same osoby które piszą te same stwierdzenia od lat i chwalą się że IM jest dobrze że im odpowiada.
I cały czas piszą gdzie Te fajne osoby, a gdy pojawi się ktoś interesujący , zabija się go grą w pogodę , w ostatnią literę lub zimną kawą ze starym sernikiem.
Pojawiają się zakazy. Tu pisz tylko o lotto , tu o pogodzie a tym co lubisz też mamy wątek jeśli chcesz coś napisać to musisz w każdym z nim wrzucić słowo. Wtedy oznacza że jesteś, że żyjesz że jesteś Nasz ON z krwi i kości :-)
A gdy wyraziłem swój sposób na forum
To okazało się że ja chcę kogoś wyrzucić, zabić lub jeszcze coś gorszego. Bo IM jest dobrze.
Ale mi nie jest dobrze. Gdzie są Te osoby które napisały chociaż jeden wątek. Zginęły. Napisały tak sobie w eter?
Ja wiem Lidian , Ella , Basia znają się od lat i właściwie nie mają sobie już nic do powiedzenia. Rozumiem. Ok.
Tylko dlaczego gdy ktoś się pojawia nowy zbywa się go półsłówkami jednym zdaniem.
Pisałem już ze mam długi netowy staż. Mnie się tak szybko nie zniechęci :-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2012-12-14 13:13 Zmieniony 2012-12-14 13:17
Rozumiem (!:-))o czym Ty do mnie mowisz,rozumiem i kurcze....masz wiele racji.W koncu "ci fajni ludzie"to my,mimo ze troche populistycznie to brzmi.Tylko...niektorzy(m.in ja),gdy widza,zamiast rozmow tylko usmieszki lub jednosylabowce,albo spór czy pomidorówka z kluską czy ryżem to zwyczajnie włażą  do swych skorup i odzywają sie po kilku tygodniach lub...wogóle.
Jeszcze jedno,ci "zaglądaczo-czytacze i rzadko piszacy ,ci pokornego serca maja wiele,wielewiecej do powiedzenia niż stazowcy,tylko trzeba im to forum udostepnic.UDOSTEPNIĆ.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-14 14:56
:-))) Cieszę sie że dopisałaś to UDOSTĘPNIĆ
.
ps . Do Elli i Lidian

Tylko dlaczego taka Ella i Lidian Tego nie rozumieją ? To ja nie mogę pojąć.
Czepiam się Basi , Sylwka? To ta sama osoba tylko o innym adresie? nicku.
Nie czepiam się ich. To jest pisane  do Was.
Czy Elli ,Lidian Też tylko wystarcza wpis jednego wyrazu. Czy bawi ich wymienienie nazwy rzeki czy ulicy? Wpisałem te wątki aby im POKAZAĆ co robia z tego forum. Ale one się  Tylko obrazić potrafią . I bzdury piszą że zmiany na forum może robić tylko moderator.

>jeszcze jedno,ci "zaglądaczo-czytacze i rzadko piszacy ,ci pokornego serca maja wiele,wielewiecej do powiedzenia niż stazowcy,tylko trzeba >im to forum udostepnic.


:-)Na szczęście  są jednak jeszcze osoby które tu piszą i myślą pozytywnie i ze zrozumieniem.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-12-16 20:06

>Czepiam się Basi , Sylwka? To ta sama osoba tylko o innym adresie? nicku.>


TO NIE JEST TA SAMA OSOBA!
WYWALIŁEŚ BASIĘ WYWALISZ I MNIE I SAM DO SIEBIE PISAĆ BĘDZIESZ.

WESOŁYCH ŚWIĄT
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-16 21:34

>TO NIE JEST TA SAMA OSOBA!


Nie wierzę.
Zmieniłaś się w staruszkę123,
bo widzę duże literki?

>WYWALIŁEŚ BASIĘ WYWALISZ I MNIE I SAM DO SIEBIE PISAĆ BĘDZIESZ.


Pisanie do siebie to nie moja specjalność.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-12-14 12:33
częściowo masz racje bo niby dlaczego mamy milczeć jak ktoś kogoś obraża ale z drógiej strony pyskówka też niczego dobrego nie wnosi
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-12-14 16:16

>Klarysa zapytała w tytule-czy jest sposob na chamstwo?Wydaje mi sie ze nie,mozna na nie jedynie nie odpowiadac.<


Mnie też tak się wydaje, a nawet jestem tego pewien. Ten sposób urywa dalszą dyskusję.

>Nie sądzę że nie odpowiadanie to dobry sposób. To tak jakby milczenie wyrażało zgodę. Zgodę na wszystko , na obrażanie, na okradanie, na wykorzystywanie. Trzeba na nie zareagować i nazwać po imieniu. <


I co to da? Początek konfliktu.
Jeżeli nie przekonałem, to posłużę się mądrością ludową: "Mowa jest srebrem, a milczenie złotem".

A  nawiązując do wypowiedzi Walpoza, to kiedyś, a było to dawno, też chciałem, a właściwie chcieliśmy (bo było na kilka osób) coś zmienić na tym Forum. Przede wszystkim te "schody" i brak różnych funkcji. Nie udało się i chyba już nigdy się nie uda.

>Ja wszedłem na to forum w tamtym roku. Próbowałem się na nim znaleźć , dostosować ale nie udało mi się. Wróciłem po pewnym czasie i żadnych zmian. Ten sam marazm Te same osoby które piszą te same stwierdzenia od lat i chwalą się że IM jest dobrze że im odpowiada. I cały czas piszą gdzie Te fajne osoby, a gdy pojawi się ktoś interesujący , zabija się go grą w pogodę , w ostatnią literę lub zimną kawą ze starym sernikiem.<
>Tylko dlaczego gdy ktoś się pojawia nowy zbywa się go półsłówkami jednym zdaniem. Pisałem już ze mam długi netowy staż. Mnie się tak szybko nie zniechęci :-)<


Mnie też trudno zniechęcić.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-14 21:18 Zmieniony 2012-12-14 21:20

>A  nawiązując do wypowiedzi Walpoza, to kiedyś, a było to dawno, też chciałem, a właściwie chcieliśmy (bo było na kilka osób) coś zmienić na >tym Forum. Przede wszystkim te "schody" i brak różnych funkcji. Nie udało się i chyba już nigdy się nie uda


Nach
Sprawy techniczne zostawię informatykom. Im powinny wystarczyć nasze sugestie. Schody można ominąć stosując Twoją choćby metodę. A na początku wypowiedzi zastosować metodę kopiuj i wklej i wiadomo do kogo odpowiedź się piszę. Nie wygląda ten wpis wtedy jak to się mówi ,"wyskoczył jak filip z konopi" tzn : nie dotyczy  trwającej dyskusji wśród której się pojawił ;-).
To tyle w sprawie technicznych zmian.
Ucieszył mnie fakt że Ciebie również trudno zniechęcić.

edytuje do tego srebra i złota.
Wydaje mi się ze metoda traktowania "jako zepsute powietrze" jest skuteczniejsza
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-14 22:39
ZAWSZE MOZNA OTWORZYC OKNO.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-12-15 22:44
Forum i schody:

W tym byłaby lepsza Iota, podpowiem ja o ile nie wsadzę jak mówi Iota kija w mrowisko.

Jak każdy każdy musowo kliknie w stronę pierwszą nie będzie stopniowania. Jeśli się ktoś pomyli równość rzędu się zacznie stopniować lub zmieniać w zależności co kto zrobi.
Przy takich kombinacjach wielu pisze wśrodku wątku.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-12-16 19:41

>Forum i schody:<


Nie wszyscy użytkownicy tego Forum są informatykami, jak również i ci, co tu przypadkowo zaglądają. Na NORMALNYCH forach posty układają się chronologicznie i nikt nie musi szukać odpowiedzi na swój post.  Odpowiadając konkretnej osobie wystarczy kliknąć na "cytuj". Ponadto okno dialogowe jest przejrzyste, co pozwala osobie niezaawansowanej na zorientowanie się o możliwościach.
Inaczej jest tu, na forum.niepelnosprawni.pl .
Jak więc mówić o INTEGRACJI, skoro zrobiono wszystko, aby nawet forum różniło się od powszechnie stosowanej formy?
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-16 21:38

>zrobiono wszystko, aby nawet forum różniło się od powszechnie stosowanej formy?


A może dlatego TAK JEST aby się różniło od innych?
Takie ON forum ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy jest na zwykłe chamstwo sposób? (34845 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill