www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / SIATKÓWKA NA SIEDZĄCO. LUBLIN (10057 - wyświetleń)
- Autor magda.zanko Dodany 2011-10-25 14:33 Zmieniony 2011-10-25 14:35
Witam!!!

Dla kogo to jest sport ?

Osoby niepełnosprawne ruchowo:

- z amputacjami kończyn dolnych i górnych,
- z niedowładami kończyn dolnych i górnych,
- ze skrótami kończyn dolnych i górnych,
- z dysplazją lub luksacją stawów biodrowych,
- po przebytej chorobie Perthesa,
- ze stwierdzoną niestabilnością w stawie kolanowym (np. zerwane więzadła krzyżowe),
- z ograniczonymi zakresami ruchów w stawach (np. brak zgięcia w stawie kolanowym),
- z osłabioną siłą mięśni kończyn dolnych i górnych,
- z endoprotezami bioder lub kolan,
- z ciężkimi zaburzeniami krążenia w kończynach dolnych,
- ze stawem rzekomym kończyny dolnej,
- z luksacją stawu remienno-łopatkowego,
- z mózgowym porażeniem ( diplegia ze spastycznością 1-2 stopni, hemiplegia ze spastycznością 1-2 stopni, monoplegia i minimalna atetoza).

jestem zawodniczką lubelskiej drużyny siatkarskiej. Chciałabym zaprosić wszystkich chętnych niepełnosprawnych do przyjścia na nasze treningi, które od listopada będą się odbywać w SP dla dzieci słabo widzących na ul. Hirszfelda 6 w poniedziałki i czwartki od godz. 16.

TO POSIADANIE PASJI KWALIFIKUJE DO PODJĘCIA ODPOWIEDNIEJ AKTYWNOŚCI

( w siatkówkę na siedząco grają obecnie w naszych drużynach: kobiety i mężczyźni, starsi i młodsi)

TO POSIADANIE PASJI KWALIFIKUJE DO PODJĘCIA ODPOWIEDNIEJ AKTYWNOŚCI

Jeżeli jesteś zainteresowany NAPISZ nasz profil na FB-  http://www.facebook.com/pages/DRU%C5%BBYNA-Z-LUBLINA-D-Siatk%C3%B3wka-na-siedz%C4%85co/189401241097045 !!! :-)

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH ! PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK 16.15- 18.00 UL. HIRSZFELDA 6 SALA GIMNASTYCZNA SP DLA DZIECI SŁABO WIDZĄCYCH.

ZAPRASZAMY GWARANTUJEMY DOBRĄ ZABAWĘ :-) I REHABILITACJĘ PRZEZ SPORT, PRZYJDŹ, SPRAWDŹ, A MOŻE SIĘ SPODOBA I ZOSTANIESZ Z NAMI NA DŁUŻEJ!!!
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2011-10-30 17:46
" Dla kogo to jest sport ?

Osoby niepełnosprawne ruchowo"

Jeśli to prawda to chciałbym zobaczyć prezesa Integracji jak gra w siatkówkę. Zaproście go i pokażcie, że się da.
Wiele osób uwierzy, że to prawda. Inaczej przestańcie kłamać bo to jest obrzydliwe.
Nadrzędny - Autor magda.zanko Dodany 2011-11-01 20:33
Widzę, że przeczytałeś tylko 2 pierwsze linijki... gratulacje.

zapraszam na trening przekonasz się jakie osoby do nas przychodzą. Mamy w drużynie chłopaka z paraplegią, który ma słabą stabilizację tułowia. Zresztą nie będę tłumaczyć...
nie jesteś zainteresowany to nie komentuj obraźliwie. a pozostałych chętnych zapraszam w ten czwartek na 16 na ul. Hirszfelda.
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2011-11-02 10:05
Magda....Pozdrawiam.Podaj jeszcze raż Waszą stronę niech zobaczy i przekona się ,że wszystko jest możliwe......
Nadrzędny Autor magda.zanko Dodany 2011-11-14 13:17
Nadrzędny - Autor magda.zanko Dodany 2011-11-18 19:54
Już po raz trzeci w Lublinie zostanie rozegrany integracyjny turniej siatkówki na siedząco. Oprócz zawodników lubelskiego Startu zobaczymy drużyny z Warszawy i Kielc.

26 listopada 2011 roku (sobota), na hali sportowej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy ul. Konstantynów 1G odbędzie się Turniej Siatkówki na Siedząco. Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się sportem, nie tylko osoby niepełnosprawne, do kibicowanie lubelskiej drużynie. Takie spotkania, to nie tylko trening i sprawdzian umiejętności drużyny, lecz również integracja i spotkania z zawodnikami innych ekip.

Trzymamy kciuki za naszych zawodników i życzymy powodzenia.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ! ! !
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-11-18 20:14
Gratuluję i życzę powodzenia o.n., którzy żyją i nie płaczą!
JA WAS DOPINGUJĘ!!!
POWODZENIA KOCHANI!!!
:-), :-), :-)
Nadrzędny Autor Ewa 100 Dodany 2012-04-24 13:28
Witam jestem studentką 5 roku Turystyki i rekreacji piszę prace na temat motywów osób niepełnosprawnych podejmujacych aktywnosc sportową. Potrzebuje waszej pomocy:) zbieram informacje na ten temat z całej Polski i w nie które miejsca jest mi trudno dotrzeć także jedynym sposobem jest internet. Jeżeli chciałby mi ktoś pomóc i podzielić się ze mną informacjami wypełniając ankietę odsyłam na mojego emaia: kedziorek_2_5@interia.pl  Dziekuje z góry za wszelkie kontakty ;-)
Nadrzędny Autor klarisakli Dodany 2011-11-21 19:32
Miałeś wypadek na motorze i jeździsz na wózku? Mimo to nie tracisz energii i chęci do życia? Jeśli tak, to napisz do nas. Popularny program poszukuje mężczyzn, którzy mieli wypadki na motorze i jeżdżą na wózku. Chcesz podzielić się tym z innymi – napisz do nas na w.waligora@tvn.pl – wystarczy nr Tel i imię, oddzwonimy.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / SIATKÓWKA NA SIEDZĄCO. LUBLIN (10057 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill