www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / koniec renty kiedy mogę składać nastepny wniosek (34884 - wyświetleń)
- Autor alus Dodany 2011-10-20 13:17
28 lutego 2011 kończy mi sie renta z ZUS , kiedy mogę skladac wniosek o kolejną, aby nie było ani za wczesnie ani za późno?
Nadrzędny Autor małgorzata1980 Dodany 2011-10-20 13:29
ja zawsze skladam 3 m-ce wczesniej bo taki jest u nas czas oczekiwania na komisje
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2011-10-20 16:03
ZUS zawiadamia pisemnie, iż ustaje prawo do renty z tytułu okresowej niezdolności do pracy. Czyni to przynajmniej na trzy miesiące przed "końcową" datą świadczenia.
Aby zachować ciągłość świadczenia, wniosek o ponowne ustalenie renty należy zgłosić przed upływem terminu, do którego przysługuje prawo do renty , albo najpóźniej w następnym miesiącu po tym terminie.
.
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2011-10-22 16:31
28 luty 2011 ?????????????
Nadrzędny Autor alus Dodany 2011-10-24 11:21
oczywiscie 28 luty 2012
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2011-10-25 10:27
A jakie są Wasze doświadczenia z ponownym staraniu się o rentę po skończeniu okresu na jaki ją przyznał sąd? Czy trzeba znowu walczyć w sądzie czy Zus chętniej daje, jesli oczywiście stan zdrowia się nie poprawił pozdrawiam serdecznie
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-26 19:12
Zdaje się, że to Ty alus byłaś kierowana na rehabilitację leczniczą?
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2011-10-26 19:41
A co to ma do rzeczy? Wniosek został rozpatrzony negatywnie
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-26 20:04
Sporo.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2011-11-07 06:15
Piszesz   A jakie są Wasze doświadczenia z ponownym staraniu się o rentę po skończeniu okresu na jaki ją przyznał sąd?
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Alus ignoruj takich ludzi jak bober...
A procedura w ZUS jest taka sama  jak zawsze składasz wniosek  o przedłużenie..
I czekasz..  I różnie  to bywa,,,  czasami znowu ląduje się w sądzie..
A   Rehabilitacja nie ma tu nic do rzeczy..
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2011-11-07 15:09
Dygresja:

godunow - bardzo miło Cię widzieć. :-)
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2011-11-08 15:24
Iota bardzo serdecznie Pozdrawiam  I walcz o swoje i nie słuchaj innych  .
Jeszcze raz pozdrawiam ..
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-11-07 19:16
Rehabilitacja ma bardzo dużo

>do rzeczy.


Ale trzeba coś wiedzieć z RZECZYWISTOŚCI NIE TYLKO TEORII I NETA.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-11-07 19:20
Iota, czyżby Cię zdenerwowała "dedykacja"?
:-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2011-11-08 12:40 Zmieniony 2011-11-08 12:54
Być może mi nie uwierzysz (masz chyba oczekiwania, z którymi ta odpowiedź się nie zgadza), ale skoro pytasz, odpowiadam: nie.

EDIT: dodam, że zakładam, że chodzi o "dedykację" dla uczestników pewnego wątku. Bo nie pamiętam, żebyś dedykowała coś mnie osobiście.

Coś jeszcze? Jeśli tak, to może omówmy to gdzie indziej, bo autorka tego pytania może nie mieć ochoty na wielkie dygresje.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-11-09 18:47
Ja cie... Co to się porobiło ze stylem pisania, tłumacz po Polsku też powinien poprawnie pisać.
Widzę też, że poznałaś fajne słówka i umieszczasz je gdzie tylko się da.

To, że ktoś zakłada wątek nie znaczy, że staje się on jego własnością - to forum.
:-)
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2011-11-09 21:23

> Widzę też, że poznałaś fajne słówka i umieszczasz je gdzie tylko się da.


Pewnie chodzi o dygresję? Jeśli znasz lepsze polskie słowo na "off-topic (klik)" to się podziel. Chętnie się nauczę. :-)
Dłuższe komentarze, także o mojej (i Twojej?) polszczyźnie, na życzenie, ale gdzie indziej. Z mojej strony w tym wątku EOT/KT (klik-wyjaśnienie)

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor MrWoland Dodany 2011-11-10 14:52
To forum dotyczy porad i obowiązują na nim pewne zasady. Jedną z nich jest pisanie na temat zawarty w tytule.
Nietrzymanie się tematu pozbawia wątek sensu - tytuł sobie, a treść sobie.
Zadający pytanie ma prawo oczekiwać wpisów związanych z zadanym pytaniem, którego jest autorem/właścicielem.
Odpowiedzi Ioty są rzeczowe, przejrzyste, uprzejme i na temat. Na tym forum wyróżniają się na plus.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-11-10 20:46
Super, ale

>właścicielem.


zadający pytanie nie jest.
Panie=mister.
Oj, stare urazy wychodzą, czy coś się nie sprzedało?
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2011-11-11 11:43
  Bober.......Ty swoimi wypowiedziami i wiadomościami nie sięgasz Iocie do "pięt" Wszystko i wszystkich negujesz.Ja jestem na forum kilka lat i Twoje zachowanie mnie już nie dziwi.Gorzej jak Twoje wypowiedzi odnoszą się do osób pierwszy raz wchodzące na to forum.Ty każdego do siebie zrazisz.Jeżeli masz nadmiar siły i Cię "ponosi"   mogę zatrudnić.....
    http://www.iv.pl/images/02547142543677326781.jpg
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-11-11 19:53
To już naprawdę nudne! Już odpowiedziałam ci delikatnie eligiusz, ale nie zrozumiałeś.

1. Nie krytykuję treści postów Ioty
2. Sądzę, że jest inteligentna, bo rozumie o co mi chodzi - świadczą o tym Jej odp.do mnie.
3. Od mojego pobytu na forum widzę, że wszędzie wciskasz się między wódkę a zakąskę - poczytaj swoje posty też do innych.
4. Jesteś pamiętliwy i upierdliwy mimo, że już nawet nie wiesz o co biega, nie rozumiesz o czym inni piszą - dotyczy to też twoich wypowiedzi w innych kwestiach.
5. Z zasady nie wchodzę w linki podawane przez takie osoby jak ty.
6. Nie podaję linku, bo masz dużo czasu i sam sobie znajdziesz, istnieje coś takiego jak "otępienie starcze" - dotyczy wszystkich ludzi ok. 60 r. życia - ma różne nasilenie.
7. Zarzucasz coś innym co dotyczy właśnie ciebie i nie tylko: żyjesz tyle ile w tobie złości, zawiści i zwykłej głupoty.
8. Czytaj dokładnie posty to może czegoś się dowiesz o piszących.
9. Na nadmiar czasu cierpisz niestety m.in. TY, ja jestem jeszcze w tzw. "wieku produkcyjnym" - znajdź sobie w necie odpowiedni link.

Zachowaj swoje "zmartwienie" o innych dla siebie. Nie masz nic do powiedzenia oprócz pomówień to nie mów.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2011-11-11 21:16
O, bobrze - nareszczie otrzeźwienie! Twój ostatni wpis doskonale opisuje twoje własne zachowanie - gratuluję samokrytyki:)
Hi hi...

PS. Osoby w wieku produkcyjnym z natury rzeczy nie zajmują się takimi bzdurami jak ty, niezależnie od wieku wynikającego z metryki. Sama podajesz linki o treści przystającej wyłącznie do osób jak ty sama (też w nie nie wchodziłam, bo linków od ciebie z zasady nie otwieram...), więc po co komentujesz...? Już prosiłam: kup sobie pluszaka...
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-11-14 22:05
O.... szwarc engel? Dziwnie się utożsamiłaś z eligiuszem! Jesteś ten - ta - sama osoba, czy trafiłam w sedno! Hi, Hi.
Przytulaj się do tych "pluszaków". Ja część wyniosłam na strych, bo chłopaki mojej córki "zawalili" jej pokój. Co to będzie jak dorośnie?
Ma oczy po tacie, a figurę i urodę po mnie!

Linki wstawiam tylko z muzyką, a ty z wypiekami czytasz każdy mój post i wchodzisz w każdy link - bo znasz je! Ha, ha.

Kiedyś pisałam serio - podaj rozmiar wyślę "kozaczki" i nie tylko - firmowe! NIE POTRZEBNE? Tak myślałam!
:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / koniec renty kiedy mogę składać nastepny wniosek (34884 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill