www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / praca mgr. (4104 - wyświetleń)
- Autor Anula872 Dodany 2011-12-03 21:51
Witam wszystkich serdecznie :-)

Nazywam się Anka i jestem studentką V roku Turystyki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w tym roku piszę pracę magisterką o Turystyce osób niepełnosprawnych.
Praca będzie składać się z III rozdziałów w których będę starać się opisać m.in aktywność turystyczną osób niepełnosprawnych (cel wyjazdu oraz długość pobytu,bariery oraz determinanty wyjazdów turystycznych,sposób spędzania czasu wolnego,organizacja wyjazdów turystycznych) oferty biur podróży dla wyjazdów os.niepełnosprawnych oraz dostępność centr turystycznych dla Was.

Jeśli w jakikolwiek sposób będziecie mogli mi pomóc już teraz mogę powiedzieć - Dziękuje.
Pozdrawiam serdecznie Wszystkich
Anka
oto mój adres e-mail: zakrecona1720@wp.pl
Nadrzędny Autor kamykzielony Dodany 2011-12-04 15:32
Witaj Anula, mam na imię Kamila i interesuje mnie sprawa pola namiotowego, które chciałabym zorganizować......jak wiadomo pól w Polsce trochę jest a przystosowanie dla ON wygląda tak, że dostępna jest toaleta i to wszystko. A mnie chodzi oczywiście oprucz łazienek i toalet o swobodne poruszanie się po polu, zorganizowanie miejsc rozrywki, plaży itp. Jeśli miałabyś informacje, które ułatwiłyby mi zorganizowanie takiego pola to byłabym wdzięczna :-) W zamian mogę podzielić się tym czego sama się dowiedziałam. Pozdrawiam serdecznie. K.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / praca mgr. (4104 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill