www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Pole namiotowe (Strona 3) (43804 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2011-12-14 20:20
Kamyk zielony.Tyle materiałów na temat Ciebie interesujący jest w internecie.Poszukaj w Google Podaję Ci przykład.    http://youtu.be/U8JToeEZsqo
Nadrzędny - Autor kamykzielony Dodany 2011-12-14 21:10
Eligiuszu co tam internet ja wolę z ludźmi pogadać :-)....bo internet taki bezduszny i tylko suche fakty podaje
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2011-12-15 16:17
Kamykzielony.Pozdrawiam.Rób jak uważasz.Tylko jak Ci podpowiedzieć, kiedy nie wiadomo jakimi funduszami dysponujesz.Na takie pole namiotowe z podjazdami i ze wszystkimi "bajerami" to potrzeba setki tysięcy.Czy zdajesz sobie z tego sprawę.Nie uważasz ,że w dzisiejszych czasach aby kogoś zainteresować takim wypoczynkiem to wszystko musi być na wysokim poziomie.A to wszystko kosztuje.A więc najpierw to wszystko weż pod uwagę.Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Nadrzędny - Autor kamykzielony Dodany 2011-12-16 19:59
Dzięki Eligiuszu, że uświadomiłeś mi pewną rzecz....jaką? pozostawie to dla siebie. Powiem jedno....na takie pole z bajerami to się za granicę jeździ ...... oczywiście jeśli kogos na to stać. A mnie chodzi o stworzenie miejsca po którym będzie można w miarę swobodnie się poruszać co nie oznacza wybetonowanych ścieżek i podjazdów. Niedrogie i dostępne dla ON.
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2011-12-16 20:39
kamykzielony.....jesteś niekonsekwentny .Najpierw pytasz o molo,pomosty-a potem piszesz że chcesz zrobić coś niedrogiego.Na inwestycje tego typu należy patrzeć jaki ona ma mieć charakter.Czy chcesz to zrobić bez myśli o zarobku? Czy ta inwestycja ma przynosić dochody? Pozdrawiam i  życzę powodzenia
Nadrzędny - Autor kamykzielony Dodany 2011-12-16 20:59
Eligiuszu a Ty jako wzór wysyłasz mi mocno bujające się molo..... czy chcesz żeby ludzie na wózkach z niego korzystający powpadali do wody??? Takie molo kosztuje i to sporo ale czy sprawdzi się na polu gdzie wypoczywać mają ON ??? Myślę, że raczej rację bytu ma tradycyjny pomost a przy własnym materiale koszty będą znacznie niższe. Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-12-18 21:32
:-) Kamyku zamontuj lepiej hamaki i huśtawki .Będzie bezpieczniej i taniej.
Nadrzędny Autor kamykzielony Dodany 2011-12-21 20:53
to co dla Was jest oczywiste dla mnie niekoniecznie, ja tylko próbuję znaleźć, poczuć, dowiedzieć się aby móc coś zrobić.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-12-14 20:32
Z ŁAGODNYM PODJAZDEM DLA WÓZKÓW
Nadrzędny - Autor kamykzielony Dodany 2011-12-23 13:08
Życzę Wszystkim spokojnych i pogodnych Świąt
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-12-23 13:23
dziękuje i wzajemnie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Pole namiotowe (Strona 3) (43804 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill