www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Turnusy Rehabilitacyjne, Rehabilitacja (14343 - wyświetleń)
- Autor kiotekk Dodany 2012-01-05 13:04
Turnusy Rehabilitacyjne, Odchudzające, Oczyszczające, Rehabilitacja. Turnusy rehabilitacyjne 2012 na Mazurach. Turnusy rehabilitacyjne i wczasy zdrowotne na Mazurach to świetny pomysł aby poprawić swój stan zdrowia oraz samopoczucie.

Zdrowie i zdrowy styl życia to nasza pasja, dlatego podczas pobytu w Hotelu Miłomłyn Zdrój poczujesz się wyjątkowo.

Nasz dział Medical Spa został wyposażony w najnowszą aparaturę diagnostyczno – leczniczą i sprzęt rehabilitacyjny. Jednak tym co stanowi o naszej sile jest zespół lekarzy, pielęgniarek i fizjoterapeutów , grono niezwykłych osób, które sukces zdrowotny naszego gościa traktują jak osobisty.

Z uwagi na bliskość takich miast jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Olsztyn, Elbląg, Ostróda, czy nawet Warszawa nasze kuracje zdrowotne i turnusy rehabilitacyjne są świetną propozycją dla mieszkańców tych miast.

Oferta:

Wczasy dla Seniorów

Witalne kuracje dla przemęczonych

Kuracje dla serca

Kuracje przeciwbólowe

Turnus rehabilitacji medycznej

Kuracja Twój kręgosłup – Twoje Zdrowie

Bóle kręgosłupa - Terapia Manualna

http://www.milomlynzdroj.pl/pl/kuracje-wczasy-witalizujace/turnusy-rehabilitacyjne
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-01-05 16:25 Zmieniony 2012-01-05 16:28
Witam.Ze względu na niedawny i bardzo niekulturalny telefon w tle ze śmiechem jak w arii wraz z propozycją wręcz nie do przyjęcia odpisuję na ten link i to bez złośliwości.

Link zawiera mało danych. Brak fot, cen i konkretnych informacji o samym hotelu i to 3 gwiazdkowym. Ciekawostką jest to że wymienione są miasta w dziwnych dla mnie okolicach. Trójmiasto? Olsztyn, Elbląg,Ostróda hmmmm no i na końcu już tak w kąciku Warszawa.

Czy to tylko reklama dla ..... ?  Mnie osobiście ona się nie podoba.

PS: Warszawa to nie Mazury a Mazowsze. Trójmiasto to Pomorze. Zaś Olsztyn Elbląg i Ostróda należą do Warmi (woj Warmińsko Mazurskie) ale nie Mazury.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-01-05 20:31
DOBRZE ELA, ŻE JESTEŚ I CZYTASZ TE REKLAMY, POZDRAWIAM I PROSZĘ NIE ZMIENIAJ SIĘ I UPRZEDZAJ JAK WIDZISZ BREDNIE! :-)
Nadrzędny Autor jolik_ Dodany 2012-01-05 21:31
:-D

>Z uwagi na bliskość takich miast jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Olsztyn, Elbląg, Ostróda, czy nawet Warszawa nasze kuracje zdrowotne i turnusy rehabilitacyjne są świetną propozycją dla mieszkańców tych miast.


Ella
Należy to rozumieć jako zachętę dla osób z Pomorza, Warmii i Mazowsza, do skorzystania z oferty hotelu. :-)

>Brak fot, cen i konkretnych informacji o samym hotelu i to 3 gwiazdkowym.


Zdjęć jest sporo w galerii.
Ceny podano w cenniku.
Przypuszczam, iż "trzy gwiazdki" są adekwatne do standardu ośrodka.
Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality zdobył prestiżowe pierwsze miejsce w konkursie wSPAniałe SPA - Najlepszy Ośrodek Odnowy Biologicznej w Polsce" w kategorii Sanatoria i Uzdrowiska. W ramach nagrody Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia Estetyka uhonorowało specjalnym godłem konkursowym - "Złotą Pieczęcią". (nagroda za 2010 rok)

Uwaga: pobyty jedynie pełnopłatne.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-01-05 23:42
:-D
Ok jolik sprawdziłam tylko kręgosłup i powiem wprost.
Ja za tę kasę to mam 5 tygodni kuracji z rozrywkami i choć nie w gwiazdkowym ale wspaniałym ośrodku rehabilitacyjnym. Gdzie pacjent jest nie tylko do leczenia, ale i do "tańczenia".
NIE zgadzam się natomiast ze zdaniem:

>Turnusy Rehabilitacyjne, Odchudzające, Oczyszczające, Rehabilitacja. Turnusy rehabilitacyjne 2012 na Mazurach. Turnusy rehabilitacyjne i wczasy zdrowotne na >Mazurach to świetny pomysł aby poprawić swój stan zdrowia oraz samopoczucie.>


W żadnym wypadku żadne z tych miast nie mieści się na Mazurach. A reklama jest dźwignią nie tylko handlu.

Miłego leczenia a raczej pustoszenia kieszeni. :-)))))))))
Nadrzędny Autor ifasia Dodany 2012-02-18 15:30
Witaj Ella. super że możesz nas uświadomić,  jeśli chodzi o ten Hotel, mam prośbę czy mogłabyś mi polecić jakiś ośrodek sprawdzony w Polsce mam 1 grupę ale z tytułu wzroku i już nie wiem gdzie jechać gdzie jest fajnie i nie drogo bo powiem że  dla niewidomych ośrodków jest mało i drogo pozdrawiam 
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-02-18 21:19
ifasia co do niewidomych małe mam pojęcie. Jestem niesprawna ruchowo.

>Ja za tę kasę to mam 5 tygodni kuracji z rozrywkami i choć nie w gwiazdkowym ale wspaniałym ośrodku rehabilitacyjnym. Gdzie pacjent jest nie tylko do leczenia, ale i do "tańczenia".>


Pewnie o to pytasz? Odpowiem na PW jak pozwolisz.
Nadrzędny - Autor whet Dodany 2017-11-26 10:46
Wiosną w http://folwarknapolwyspie.pl ruszają wczasy odchudzające. Zastanawiam się, czy się nie wybrać.
Nadrzędny Autor farah557 Dodany 2019-01-07 12:04
Ja byłem na rehabilitaci w hotelu Bristol w Busku Zdrój, ale tam chyba nie ma turnusów...
Wydaje się jakby było indywidualnie https://bristolbusko.pl/medical-center
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-24 11:43
Ciekawa oferta.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Turnusy Rehabilitacyjne, Rehabilitacja (14343 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill