www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Turnusy rehabilitacyjne 10% taniej ! (13097 - wyświetleń)
- Autor kiotekk Dodany 2012-01-16 15:44
Turnusy rehabilitacyjne 10% taniej !

Luty Last Minute - Turnusy rehabilitacyjne i kuracje 10% taniej !!!*

Super oferta last minute - nie zwlekaj – już teraz dokonaj rezerwacji na jedą z naszych kuracji dla siebie i osoby towarzyszącej na luty a otrzymacie od nas 10% RABATU !!!

Promocja dotyczy rezerwacji dokonanych dla dwóch osób na kuracje w terminie od 1 do 29 lutego 2012r.

Promocja dotyczy następujących produktów:

    Kuracja dla przemęczonych
    Kuracja dla serca
    Kuracja przeciwbólowa
    Kuracja „Twój kręgosłup – twoje zdrowie”
    Turnus rehabilitacji medycznej
    Wczasy fitness
    Wczasy dla seniorów
    Wczasy SPA

Zobacz szczegóły promocji: http://www.milomlynzdroj.pl/pl/promocje/147-turnusy-rehabilitacyjne-promocja
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-01-16 15:56
propozycja kusząca ale termin niestety nie dla mnie :-(
Nadrzędny Autor marmoon Dodany 2012-02-24 11:55
No ja już też się chyba nie załapię :-) . Ale warto w tym miejscu zadać pytanie – jak wyliczana jest wasza ulga rehabilitacyjna? Co do niej zaliczacie?
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-01-16 23:18
Drogo jak na luty
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-01-17 10:47
też fakt
Nadrzędny - Autor max78 Dodany 2012-01-20 01:08
No muszę też przyznać, że to bardzo ciekawa oferta, choć też u mnie średnio z kasą. Nie wiem czy wiecie o dofinansowaniach które można uzyskać, tu podklejam dwa artykuły o tym: http://konektia.pl/artykuly/30-turnusy-rehabilitacyjne i http://www.idn.org.pl/sonnszz/zal31_99.htm warto poczytać :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-01-20 19:54
max78 odnośnie 2 linku to tylko na papierze. Normalnie czeka się czasem na te ich dofinansowanie po kilka lat. Taka jest prawda. Znam ich przepisy a nasze prawa i zerowe załatwiania.
Nadrzędny Autor max78 Dodany 2012-01-20 21:07
no pewnie masz rację, mi jeszcze nigdy nie przyszło załatwiać czegoś takiego, ale słyszałem o tym od znajomego, tyle że nie wiem jak jemu poszło finalnie z tym wszystkim, podpytam się go i stawie tu info :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-01-21 16:52
Max finalnie to pół biedy bo te turnusy możesz sam wyszukać. Gorzej jest z zakwalifikowaniem się na taki turnus w PCPR. Ciągle brak kasy mają.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-01-23 18:14
Elu i inni, PCPR już działa jak sprzedawcy po domach: magnetofon z nagraniem, a nie człowiek z mózgiem. Dzisiaj była pani z PCPR i okazuje się, że na wyjazd rehabilitacyjny nie mają kasy, ale z Rządu dostaną na program, w którym proszą abym wzięła udział: 1. Spotkania z p. psycholog - integracja itp. bzdety - 4 razy w tyg.,
2. szkolenia np. komp., bukieciarstwo i fotografia, (księgowość to zaskoczenie - brak znajomych do zarobienia kasy) 4 tyg., 3. rehabilitacja - wykupiona w NPOZ - od 10 do 20 zabiegów, lub basen-akwapark - gimnastyka. 4. Wycieczka do teatru lub kina, 5. 3 - dniowa wycieczka gdzieś tam, 5. festyn-kiełbaski itd. :-)
Po dopytaniu okazuje się to co wiadomo. Kasę dostali i dalszą dostaną, ale zatrudnią znajomych, którzy tyle wiedzą co ja i wielu innych, zatrudnią osoby z których nikt nie korzysta - denni:psychologa, nauczyciela info, który wie mniej niż my, właścicielka kwiaciarni (żona ze Starostwa) itd, itp. szkoda pisania.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-01-23 20:53
No wiem REA wiem aż za dobrze o tym.
Nadrzędny Autor rodzic_rodzic Dodany 2012-03-31 21:21
Turnusy terapeutyczne dla dzieci: http://www.turnusy-terapeutyczne.pl/turnusy
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-04-01 14:47
Panie (i) rodzic_rodzic "my" ja naprawdę "jesteśm(y)" spostrzegawczy i nie trzeba wklejać w każdym wątku, temacie tych samych linków. Brak odpowiedzi oznacza że brak zainteresowania linkiem
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-04-01 16:49
nie każdy elu niestety jest kumaty
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-04-02 09:39
Basiu wejdź wszędzie a znajdziesz  te same linki. Skoro rodzić warto wpisać dla rodziców no i ostatecznie w kawiarence tam "wszyscy" czytają
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-04-02 14:33
wiem też mnie to wkurzyło ale na głupote rady nie ma
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Turnusy rehabilitacyjne 10% taniej ! (13097 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill